Skocz do zawartości

Pierwsza laweta


sherif

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.10.2021 o 20:19, sherif napisał:

(...)

 

Edit. Dobra padła bateria 😞

... w mierniku :], jak dobrze mieć dwa auto żeby porównać.

Aku ma 11.9V po zapłonie 13.5V

 

Witam,

nie wiem czy pamiętacie jak wspominałem o zjadaniu akumulatora 12V przy postoju?

..., a więc jest akcja serwisowa z dnia 10 czerwca 2021 roku, która została zatwierdzona 17 czerwca 201 roku co do zmiany oprogramowania zegarów, ponieważ podczas spoczynku może pojawić się zużycie akumulatora ...

 

Szczegółów nie ustaliłem, ponieważ pośpiech powodował, że nie mogłem rozmawiać, ale jestem po zmianie oprogramowania - zobaczymy czy zauważę poprawę. ;)

Edytowane przez wyrozumialy1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wyrozumialy1 napisał:

 

Witam,

nie wiem czy pamiętacie jak wspominałem o zjadaniu akumulatora 12V przy postoju?

..., a więc jest akcja serwisowa z dnia 10 czerwca 2021 roku, która została zatwierdzona 17 czerwca 201 roku co do zmiany oprogramowania zegarów, ponieważ podczas spoczynku może pojawić się zużycie akumulatora ...

 

Szczegółów nie ustaliłem, ponieważ pośpiech powodował, że nie mogłem rozmawiać, ale jestem po zmianie oprogramowania - zobaczymy czy zauważę poprawę. ;)

U mnie wgrali to oprogramowanie. Aku jest mikrospopijny, ale niemal ciągle ładowany.

 

Dwa dni temu odebrałem auto po naprawie. Wymienili czujnik/przełącznik biegu, który powodował problemy z ładowaniem. Przypomniałem sobie, że raz przepchałem w garażu kilkanaście cm auto, jak się ładowało. Nie zauważyłem tego, ale przekręciłem kluczyk i wbiłem "N", więc powinno się rozłączyć ładowanie. Może przez to padło ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
3 godziny temu, zinger napisał:

No to u mnie tez byla wczoraj pierwsza przejazdzka laweta, mlody opone zalatwil, ale tak, ze chyba nie uda sie naprawic :facepalm: Czekam na info od gumiarza.

 

I kupuje ekstra felge z opona, bo czuje, ze to nie ostatnia taka akcja...

Młodość rządzi się swoimi prawami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.