Skocz do zawartości

Nowy kompakt z automatem?


kravitz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest coś takiego w przyrodzie co teraz można nazwać „dobrym dealem”?

 

Moze coś w okolicach 100k pln?

Moze coś droższego, ale dające coś ekstra?

 

Zwykly kompakt, byleby miał automat.

Od biedy moze być cross over, ale to opcja ostateczna.

 

Dla przykładu, jeszcze w czerwcu 2021 niezłym stosunkiem ceny do możliwości był Mercedes A klasa. Drozszy niż deklarowany pułap, ale ogólnie auto się wyróżniało.

Nadal się wyróżnia, ale od czerwca to tak jakos +20k. A to już niefajnie.

 

Nie mam pośpiechu, obecny Golf będzie u mnie jeździł do marca minimum, ale słyszałem ze terminy są lekko chore, to moze warto już zamówić.

 

Nie mam chyba preferencji marki, raczej te których bym nie chciał.

Fiat, Citroen, Peugeot.

 

Reszta dowolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rok
Ceeda znajdzie bo teraz ma mały lifting i salony wyprzedają stockowe przed liftem

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-ceed-1-5-t-gdi-160km-automat-kredyt-leasing-rata-499-zl-ID6DUQn7.html

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-ceed-1-5-t-gdi-160km-automat-kredyt-leasing-rata-499-zl-ID6DUQn7.html



Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, bielaPL napisał:

Ceeda znajdzie bo teraz ma mały lifting i salony wyprzedają stockowe przed liftem

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-ceed-1-5-t-gdi-160km-automat-kredyt-leasing-rata-499-zl-ID6DUQn7.html

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-ceed-1-5-t-gdi-160km-automat-kredyt-leasing-rata-499-zl-ID6DUQn7.html



Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

Tak trochę przekornie napisałem ;) 

Jeśli ktoś nie będzie wybrzydzał to coś dostanie zawsze. Druga sprawa, że teraz połowa na otomoto to auta widmo. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bielaPL napisał:

Ceeda znajdzie bo teraz ma mały lifting i salony wyprzedają stockowe przed liftem

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-ceed-1-5-t-gdi-160km-automat-kredyt-leasing-rata-499-zl-ID6DUQn7.html

https://www.otomoto.pl/oferta/kia-ceed-1-5-t-gdi-160km-automat-kredyt-leasing-rata-499-zl-ID6DUQn7.html



Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 


O, bardzo dobra oferta :ok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sowik85 napisał:

Corolla hatchback 1.8 hybrid. W budżecie raczej się zmieści, układ napędowy sprawdzony, design ładny. Tylko osiągi nie porywają. Dostępność na koniec roku może być realna.

I przyspawać w Warszawie koła do piast ;] wyjdzie taniej niż co chwila kupowanie nowych :bzik:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wujek napisał:

To juz bym chyba Pume rozwazyl. Bedzie ciekawsza od kompaktu kily czy toitoja... https://www.otomoto.pl/oferta/ford-puma-automat-hybrid-125km-dct7-czujniki-winter-led-ID6DOtGF.html#gallery-open 


Eeee, nie

Jakis kibel.

  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rado_ napisał:
7 godzin temu, wujek napisał:
To juz bym chyba Pume rozwazyl. Bedzie ciekawsza od kompaktu kily czy toitoja... https://www.otomoto.pl/oferta/ford-puma-automat-hybrid-125km-dct7-czujniki-winter-led-ID6DOtGF.html#gallery-open 

Ale to klasa B

Tak mniejsze ale nie tak znów małe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cinos napisał:

jak nie wiesz co kupic  to kup Skodę

 

Skoda-Octavia-2020-1280-01.jpg


Wiem ze to jest auto które właśnie E takich przypadkach się kupuje, ale w moim konkretnym to bym Octavii nie chcial, bo jest za długa i przez to dla nas kłopotliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, OPAL napisał:

Suzuki SX4 S-Cross.

Automat, full led i inne bajery w cenie do 100 000zł i kupa aut na stocku 

Tylko nie wiadomo co będzie w marcu...

 

Z tą kupą na stocku to bym nie przesadzał. Chyba, że miałeś na myśli wielkie g.... to tak ;]

Suzuki zakonczyło już produkcję S- crossa, czekamy na następcę, ma się pojawić na wiosnę. Stocki baaaardzo szybko topnieją- orientowałem się w ubiegły wtorek i za bardzo nie można powybrzydzać. A samo auto niby poprawne, jednak wnętrze nie dla estetów. I głośne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chalek napisał:

Felgi w toykach maja jakis drogi stop czy o co kaman?

Nie mam pojęcia, ogólnie z innych też kradną. Może Toyek jest tak dużo nowych :nie_wiem: Całe też kradną, ktoś pisał że wszedł do Lidla, a jak wrócił, to już częściowo rozbebeszone auto miał. W sumie to bym się przyjrzał dealerowi, który to sprzedaje/serwisuje, ale z opisu tego gościa wynikało, że jednak nie wchodzą jak do siebie.

Screenshot_20211017-141550.png

Screenshot_20211017-141604.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bartekm napisał:

Nie mam pojęcia, ogólnie z innych też kradną. Może Toyek jest tak dużo nowych :nie_wiem: Całe też kradną, ktoś pisał że wszedł do Lidla, a jak wrócił, to już częściowo rozbebeszone auto miał. W sumie to bym się przyjrzał dealerowi, który to sprzedaje/serwisuje, ale z opisu tego gościa wynikało, że jednak nie wchodzą jak do siebie.

 

Kurcze. W Golfach mam fabrycznie śruby zabezpieczające.

Szczerze się śmiałem z tego, bo myslałem że w Polsce już ta "moda" minęła.

A widzę że to specyficzne wyposażenie auta, to chyba znowu jest "must have" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kravitz napisał:

 

Kurcze. W Golfach mam fabrycznie śruby zabezpieczające.

Szczerze się śmiałem z tego, bo myslałem że w Polsce już ta "moda" minęła.

A widzę że to specyficzne wyposażenie auta, to chyba znowu jest "must have" :(

Ja mam od nowości, niestety kradną na potęgę. Inna sprawa co taka śruba w rzeczywistości da 😕

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/17/2021 at 2:23 PM, kravitz said:

 

Kurcze. W Golfach mam fabrycznie śruby zabezpieczające.

Szczerze się śmiałem z tego, bo myslałem że w Polsce już ta "moda" minęła.

A widzę że to specyficzne wyposażenie auta, to chyba znowu jest "must have" :(

Tak właśnie się kończy śmieszkowanie z tego "jaki wpływ na nasze życie mają działaniu PiS'u". No to właśnie widzicie.
Jak pisałem lat temu kilka, że od kiedy oni rządzą widzę, że wracają tego typu zachowania to niemalże mnie zjedzono... no to teraz widać kto miał rację... :oslabiony:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, AstraC napisał:

Tak właśnie się kończy śmieszkowanie z tego "jaki wpływ na nasze życie mają działaniu PiS'u". No to właśnie widzicie.
Jak pisałem lat temu kilka, że od kiedy oni rządzą widzę, że wracają tego typu zachowania to niemalże mnie zjedzono... no to teraz widać kto miał rację... :oslabiony:

 

Kiedys już ten temat tez podejmowałem. Wtedy zauważyłem ze takie zachowania zniknęły jak weszliśmy do UE i taki kwiat narodu chyba wyjechał na zmywaki.

Byc moze teraz z powodu Brexit lub/i 500plus, wracają.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Kiedys już ten temat tez podejmowałem. Wtedy zauważyłem ze takie zachowania zniknęły jak weszliśmy do UE i taki kwiat narodu chyba wyjechał na zmywaki.
Byc moze teraz z powodu Brexit lub/i 500plus, wracają.
Różnie... Sporo przyjezdnych ze wschodu ma mentalność jak my w latach 90

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bielaPL napisał:

Różnie... Sporo przyjezdnych ze wschodu ma mentalność jak my w latach 90
 

Kolega ma firme i zatrudnia tez paru kolesi z UA. Jeden z nich staral sie o pozwolenie na prace u nas i jakos tak sie to ciagnelo. Gosc byl juz wkurzony i mowi do kumpla: sluchaj, u nas dajesz komu trzeba 100zl i na drugi dzien masz papier. Dlaczego u was to tak nie dziala?!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2021 o 14:13, Chalek napisał:

Felgi w toykach maja jakis drogi stop czy o co kaman

No pewnie stop nie jest droższy od ceny kpl. felg na rynku wtórnym. 

Problemem myślę jest jest duża ilość toyot w wersji "zaślepka" na rynku z pięknymi kołpakami. Sebix kupuje taką używaną toyotę po firmie i pierwsze czego szuka to felgi, żeby sąsiadowi gul skoczył. 

Handlarze pewnie też biorą "używane" alusy, żeby auto lepiej na zdjęciach wyglądało w ogłoszeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zinger napisał:

Kolega ma firme i zatrudnia tez paru kolesi z UA. Jeden z nich staral sie o pozwolenie na prace u nas i jakos tak sie to ciagnelo. Gosc byl juz wkurzony i mowi do kumpla: sluchaj, u nas dajesz komu trzeba 100zl i na drugi dzien masz papier. Dlaczego u was to tak nie dziala?!

 

Trzeba wtedy odpowiedzieć, że jak tak to sprawnie działa na Ukrainie to dlaczego przeniósł się do Polski. To jest ciekawe, że często migranci przenoszą się do innego kraju bo w swoim był chlew, po czym po latach zwyczaje ze swojego chlewa chcą przenieść do nowego kraju w którym żyją.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spad napisał:

 

Trzeba wtedy odpowiedzieć, że jak tak to sprawnie działa na Ukrainie to dlaczego przeniósł się do Polski. To jest ciekawe, że często migranci przenoszą się do innego kraju bo w swoim był chlew, po czym po latach zwyczaje ze swojego chlewa chcą przenieść do nowego kraju w którym żyją.

Oczywiste jest, ze przeniosl sie za kasa, bo tu sporo wiecej zarobi. Co z tego, ze tam papier zalatwi, jak mu sie do niczego nie przyda :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.