Skocz do zawartości

5 letni pasek i 200 na blacie


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy się zastanawia nad takim cudem.

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-1-wlasciciel-salon-pl-bezwypadkowy-r-line-highline-ID6E8J3V.html#a6b1ee6411

 

co myślicie? Dla mnie to sporo siana, za coś takiego ale takie realia... jak ktoś lubi bajery musi płacić. A wy co myślicie? Bardzo będzie płakał czy polata raczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, bielaPL said:

Znajomy się zastanawia nad takim cudem.

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-1-wlasciciel-salon-pl-bezwypadkowy-r-line-highline-ID6E8J3V.html#a6b1ee6411

 

co myślicie? Dla mnie to sporo siana, za coś takiego ale takie realia... jak ktoś lubi bajery musi płacić. A wy co myślicie? Bardzo będzie płakał czy polata raczej?

 

Ja bym zaczal od zweryfikowania czy osprzet/skrzynia jeszcze fabryczne czy juz po wymianach ;]

Jesli wszystko fabryka, to jest  spora szansa zgarnac kumulacje :ok:

Osobisice bym nawet na to nie spojrzal, tylko poszedl po nowego kompakta.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał:

Osobisice bym nawet na to nie spojrzal, tylko poszedl po nowego kompakta.

ja tez, ale chłopak lubi bajery i moc i to jest najważniejsze dla niego

skrzynie te ostatnio już chyba poprawione? Bo przerabiają ostatnio te vagi na jakieś chore moce i skrzynie dają radę podobno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bielaPL napisał:

co myślicie? Dla mnie to sporo siana, za coś takiego ale takie realia... jak ktoś lubi bajery musi płacić. A wy co myślicie? Bardzo będzie płakał czy polata raczej?

 

Pojeździ ze 3 lata, dobije do 300kkm i auto stanie się niesprzedawalne. 

W podobnej cenie kupi takiego z mniejszym wypasem ale dużo mniejszym przebiegiem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, bielaPL said:

ja tez, ale chłopak lubi bajery i moc i to jest najważniejsze dla niego

skrzynie te ostatnio już chyba poprawione? Bo przerabiają ostatnio te vagi na jakieś chore moce i skrzynie dają radę podobno

 

Takie auto to troche loteria ;] Albo pojezdzi, albo zacznie sie sypac za jakis czas...

Ilosc drogich rzeczy, ktore moga sie tam wysrac jest naprawde spora.

Jesli jest swiadomy co kupuje i nie zarabia sredniej krajowej to pewnie da rade ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2021 o 11:58, bielaPL napisał:

Znajomy się zastanawia nad takim cudem.

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-1-wlasciciel-salon-pl-bezwypadkowy-r-line-highline-ID6E8J3V.html#a6b1ee6411

 

co myślicie? Dla mnie to sporo siana, za coś takiego ale takie realia... jak ktoś lubi bajery musi płacić. A wy co myślicie? Bardzo będzie płakał czy polata raczej?

Jako było posiadacz paseratti po 170-180 po kolei wszystko padało, później 70 jako tako i znów wszystko od nowa.

Chcesz prestiżu, celuj w przebieg około 100. Jeszcze z 70 pojeździsz w spokoju 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/24/2021 at 6:11 PM, Camel said:

Jako było posiadacz paseratti po 170-180 po kolei wszystko padało, później 70 jako tako i znów wszystko od nowa.

Chcesz prestiżu, celuj w przebieg około 100. Jeszcze z 70 pojeździsz w spokoju 

 

Moge potwierdzic, kupowalem B7 z przebiegiem 70kkm, do 180 cudnie. Od 180 do 190 byla kumulacja. Teraz 223 i moze do 300kkm da rade bez duzych nakladow.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 31.10.2021 o 12:27, t_kucyk napisał(a):

 

Moge potwierdzic, kupowalem B7 z przebiegiem 70kkm, do 180 cudnie. Od 180 do 190 byla kumulacja. Teraz 223 i moze do 300kkm da rade bez duzych nakladow.


To sie poprawie.

 

Od 223 do 256 poszlo 4k na naprawy i auto znow stoi u mechanika - cos dziwnego dzieje sie z ukladem kierowniczym/ zawieszeniem.

 

Takze wiec ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, t_kucyk napisał(a):


To sie poprawie.

 

Od 223 do 256 poszlo 4k na naprawy i auto znow stoi u mechanika - cos dziwnego dzieje sie z ukladem kierowniczym/ zawieszeniem.

 

Takze wiec ;]

także magia 200... może kupować takie po 300kkm? ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bielaPL napisał(a):

także magia 200... może kupować takie po 300kkm? ;] 


Jak byl naprawiany na biezaco to mozliwe ze cykl rozpoczal sie na nowo i bedzie 100kkm spokoju. O ile nie zatrze sie silnik na przyklad ;] albo zawor sie nie wypali... 

 

Jestem teraz troche w kropce, z jednej strony latwo lyknalbym jakiegos Lexa GS  albo LS, z drugiej strony taki uzywany moze w sobie kryc zabawne ilosci usterek ktorych poprzedni wlasciciel "nie dostrzegal" :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, t_kucyk napisał(a):

Jestem teraz troche w kropce, z jednej strony latwo lyknalbym jakiegos Lexa GS  albo LS, z drugiej strony taki uzywany moze w sobie kryc zabawne ilosci usterek ktorych poprzedni wlasciciel "nie dostrzegal"

jak ładować kasę w naprawy to w coś "nowego" ;]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bielaPL napisał(a):

jak ładować kasę w naprawy to w coś "nowego" ;]  


Tia, kolega tak wydal sporo kasy na A8.

Sprzedal i dal "lekko" przerobic swoja ponad 20 letnia Corolle 1.4. Powiedzmy ze 335KM w takiej Corolli daje rade ;] ;] ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, t_kucyk napisał(a):


Tia, kolega tak wydal sporo kasy na A8.

Sprzedal i dal "lekko" przerobic swoja ponad 20 letnia Corolle 1.4. Powiedzmy ze 335KM w takiej Corolli daje rade ;] ;] ;]

nie daj się prosić

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls-ls460-prestige-ID6FbrHS.html

 

zobacz ledwo dotarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.