Skocz do zawartości

Tesla Model 3


kravitz

Rekomendowane odpowiedzi

 
Tak. Masz tu rejestrację na wszelki wypadek
IMG-20211204-WA0024-01.jpeg.98450d372f677956ca29a366ea98ef47.jpeg
 
Generalnie customer service polskiej Tesli to materiał na książkę. Wisienką na torcie był moment kiedy poprosiłem o kawkę w oczekiwaniu na odbiór auta na co handlowiec wskazał mi palcem Auchan po drugiej stronie drogi :hehe:

Jeszcze raz gratulacje


Sent from my Ajfą
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, format napisał:

 

Tak. Masz tu rejestrację na wszelki wypadek 😃

IMG-20211204-WA0024-01.jpeg

 

Generalnie customer service polskiej Tesli to materiał na książkę. Wisienką na torcie był moment kiedy poprosiłem o kawkę w oczekiwaniu na odbiór auta na co handlowiec wskazał mi palcem Auchan po drugiej stronie drogi :hehe:

 

No! Teraz jesteś najszybszy na kąciku 😎

Panie! Garbate to takie to pewnie nie dużo pali :palacz:

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, format said:

 

Tak. Masz tu rejestrację na wszelki wypadek 😃

IMG-20211204-WA0024-01.jpeg

 

Generalnie customer service polskiej Tesli to materiał na książkę. Wisienką na torcie był moment kiedy poprosiłem o kawkę w oczekiwaniu na odbiór auta na co handlowiec wskazał mi palcem Auchan po drugiej stronie drogi :hehe:

 

Wydaje mi się, że salony Tesli to nieporozumienie. Ja wiem, że oni sprzedają online i itp. Ale salon w Malmö, (jedyny w promieniu 250 km) to jakaś mała, prymitywna klitka. Na ścisk weszły tam 3, Y, automat z kawą:cool:, toaleta i 3 siksy (asystentkohostessy) wpatrzone w swoje komórki. Musk za 0.1% wartości swoich akcji mogły zbudować pałace jak siedziby ZUSu, na pewno by mu się to opłacało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, HelixSv napisał:

Musk za 0.1% wartości swoich akcji mogły zbudować pałace jak siedziby ZUSu, na pewno by mu się to opłacało. 

 

Dlaczego tak sądzisz? Przecież i tak popyt jest większy niż podaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mrBEAN napisał:

Mniejszą felgę wrzucasz czy naleśniki zostawiasz na zimę z nadzieją nie przecięcia? 😁

 

Nie będę sobie przecież psuł stylówy przecież ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, format napisał:

 

Nie będę sobie przecież psuł stylówy przecież ;] 

Przecież ja to szanuję przecież 😎

Ale i tak mam większe koło 🤪

(u mnie jedna opona w cenie czterech do ex-Ioniqa 😅)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, format said:

 

Dlaczego tak sądzisz? Przecież i tak popyt jest większy niż podaż.

 

Czyli, jak Tesla bedzie miała 20 fabryk a popyt tylko na 19, to zacznie gościć klientów w normalnych warunkach.

Nie sądzę.

 

Ale nie będę Muska uczył marketingu. ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HelixSv napisał:

 

Czyli, jak Tesla bedzie miała 20 fabryk a popyt tylko na 19, to zacznie gościć klientów w normalnych warunkach.

Nie sądzę.

 

Ale nie będę Muska uczył marketingu. ;]


O ile pamietam to gosc z salonu Tesli pod Warszawą nawet nie miał polskiego numeru tel. tylko niemiecki ;]
 

Cale szczęście miał japkofon, to do niego na FaceTime dzwoniłem ;]
 

Jak o coś pytałem jeszcze w salonie to gadał z takiej pakamerki jak wuefista przed lekcją.

 

Komedia ogólnie.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krawiec
22 godziny temu, HelixSv napisał:

 

No można się poczuć, jak ktoś zupełnie wyjątkowy. ;]

Nie ma to jak jazda po ciemku w zimę na letnich oponach na oparach prądu. 

Ta cena 1400 to z oponami? Bo jak za sama wymianę to sobie jaja robią?

@Format miałeś naładowane auto jak odbierałeś?

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, krawiec napisał:

Ta cena 1400 to z oponami? Bo jak za sama wymianę to sobie jaja robią?

@Format miałeś naładowane auto jak odbierałeś?

 

Krawiec

Sama podmianka oczywiście :)

Jak się poprosi, to ponoć ładują ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2021 o 13:07, format napisał:

 

Tak. Masz tu rejestrację na wszelki wypadek 😃

IMG-20211204-WA0024-01.jpeg

 

Generalnie customer service polskiej Tesli to materiał na książkę. Wisienką na torcie był moment kiedy poprosiłem o kawkę w oczekiwaniu na odbiór auta na co handlowiec wskazał mi palcem Auchan po drugiej stronie drogi :hehe:

 

czy juz pisalem ze pozytywnie zazdroszcze ? jezeli nie to to TAK, ZAZDROSZCZE ! :)

btw. zeby sie alternator nie psul jak w sc... 😄

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
czy juz pisalem ze pozytywnie zazdroszcze ? jezeli nie to to TAK, ZAZDROSZCZE !
btw. zeby sie alternator nie psul jak w sc...
 
 
Co prawda nie 3,a X, ale zostawię to tutaj https://wrc.net.pl/mh-zawiozl-model-x-do-serwisu-a-tesla-pisze-ze-nie-odda-mu-samochodu-powod-to-jakis-absurd. Jest jakaś nadzieja, że@format też coś przykrego spotka

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś pierwszym właścicielem, więc Cię ten problem raczej nie dotknie, ale może chociaż ptak Ci na maskę nasra Tyle zazdrości wokół musi się skończyć jakimś nieszczęściem
A na poważnie to zadowolenia z nowej zabawki

Wcięło mi tekst po edycji, więc jeszcze raz szybko. Z tego co doczytałem to sytuacja miała miejsce, ale...
Gość (drugi właściciel) miał problem z zawieszeniem pneumatycznym i wstawił auto do warsztatu tesli, auto mu naprawili i wysłali wiadomość, że nie wydadzą dopóki poprzedni właściciel nie ureguluje faktury za ten samochód z innego warsztatu. Nigdzie nie znalazłem info, że był niezadowolony z naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janusz napisał:

Nigdzie nie znalazłem info, że był niezadowolony z naprawy.

A to:

"... Tesla kilka godzin później przeprosiła za problem. Chociaż generalnie problemy się nie skończyły, bo zaczęły się nowe. Klient bowiem nie był zadowolony z naprawy samochodu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to:
"... Tesla kilka godzin później przeprosiła za problem. Chociaż generalnie problemy się nie skończyły, bo zaczęły się nowe. Klient bowiem nie był zadowolony z naprawy samochodu."
Pisałem wyżej, że wcięło mi tekst i pisałem od nowa w skróconej formie. Więc jeszcze raz, format odniósł się do (nie) wiarygodności źródła, więc poszukałem potwierdzenia informacji w innych źródłach. Z tych innych źródeł wynika, że opisywane zdarzenie miało miejsce, ale nie ma potwierdzenia niezadowolenia klienta z naprawy. Więc istnieją dwa wytłumaczenia, pierwsze takie, że nie doszukałem się tej informacji, a drugie, że wrc.net sobie dopowiedział (żeby nie napisać skłamał).

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2021 o 19:39, HelixSv napisał:

 

No można się poczuć, jak ktoś zupełnie wyjątkowy. ;]

Nie ma to jak jazda po ciemku w zimę na letnich oponach na oparach prądu. 

A tu litościwi byli i pozwolili latarką świecić, ludzcy państwo 😎

Źródło fejsik z dziś. 

 

 

A4E03C35-CE60-4FD8-9764-2D3DD9126EB8.jpeg

  • Lubię to 1
  • Kocham 1
  • maszt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2021 o 06:54, format napisał:

Sama usługa. Koła zimowe w Tesli Model 3 to 20k

 

No, no, jestem pod wrażeniem, kwota godna AKowicza. Cena wymiany opon x10 dobrze wróży na temat tego tańszego serwisu EV, bo "nie ma nic do roboty". No i z wypiekami czekam na relację dot. jakości serwisu, skoro jakość salonu sprzedaży (zwykle wyższa niż serwisu) wygląda jak wygląda.

:ok:

 

 

  • Lubię to 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dark_Knight napisał:

 

No, no, jestem pod wrażeniem, kwota godna AKowicza. Cena wymiany opon x10 dobrze wróży na temat tego tańszego serwisu EV, bo "nie ma nic do roboty".

 

 

Dokładnie tak! 

20" felgi z czujnikami i 235/35R20 do spalinówek to spokojnie 2kPLN. Z montażem! :old:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, format napisał:

 

Dokładnie tak! 

20" felgi z czujnikami i 235/35R20 do spalinówek to spokojnie 2kPLN. Z montażem! :old:

 

Ja tu piszę przecież o usłudze zmiany opon na felgach za skromne 1400PLN.

;]

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dark_Knight napisał:

Ja tu piszę przecież o usłudze zmiany opon na felgach za skromne 1400PLN.

 

To nie wiem skąd się wzięło. Bo cennik Tesli rzecze że roboczogodzina to 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, format napisał:

 

To nie wiem skąd się wzięło. Bo cennik Tesli rzecze że roboczogodzina to 600

 

Ja tym bardziej nie wiem. Biorąc pod uwagę opisane wyżej perypetie może być tak, że ponad dwie godziny te opony zmieniają.

 :nie_wiem:

 

 

Edytowane przez Dark_Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja tym bardziej nie wiem. Biorąc pod uwagę opisane wyżej perypetie może być tak, że ponad dwie godziny te opony zmieniają.
 :nie_wiem:
 
 
Taki czas mają przewidziany procedurami Przecież to jest serwis elektryka, więc pewnie po każdym kwadransie pracy mają wliczone przerwy na siku i obiad

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, format napisał:

 

Dokładnie tak! 

20" felgi z czujnikami i 235/35R20 do spalinówek to spokojnie 2kPLN. Z montażem! :old:

Felgi, czujniki i opony - raczej nie da rady zmieścić się w 2 kzł.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rwIcIk napisał:

Felgi, czujniki i opony - raczej nie da rady zmieścić się w 2 kzł.

 

Ale to nie ze mną dyskutuj, to Ryb na wieść że koła w Tesli kosztują 20k rzekł że jest tam 10x drożej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, format napisał:

 

Ale to nie ze mną dyskutuj, to Ryb na wieść że koła w Tesli kosztują 20k rzekł że jest tam 10x drożej.

Biedny Ryb. ;]

Nie ogarnia, że ~20k to kosztują same felgi 20" do większości luksusowych aut. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dark_Knight napisał:

 

No, no, jestem pod wrażeniem, kwota godna AKowicza. Cena wymiany opon x10 dobrze wróży na temat tego tańszego serwisu EV, bo "nie ma nic do roboty". No i z wypiekami czekam na relację dot. jakości serwisu, skoro jakość salonu sprzedaży (zwykle wyższa niż serwisu) wygląda jak wygląda.

:ok:

 

 

I tak nie kupisz to po co w ogóle tracisz czas na takie posty ? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny Ryb. ;]
Nie ogarnia, że ~20k to kosztują same felgi 20" do większości luksusowych aut. :hehe:
Po tym co piszecie o obsłudze w salonach, rzeczywiście można wnioskować, że Tesla jest wyjątkowo luksusowym autem

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, janusz napisał:

Po tym co piszecie o obsłudze w salonach, rzeczywiście można wnioskować, że Tesla jest wyjątkowo luksusowym autem emoji16.png

 

Zgadza się, Tesla to tak naprawdę auto dla biednych. Taka Dacia, tylko mniejsza i gorsza. Nie mniej, gdy od 5k (20/4) zdejmie się cenę opony (Sotto Zero 3 kosztuje 1800zł sztuka) i czujnika (~300) to zostaje ci 2900 za felgę 20". To dużo?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, HanYs napisał:

Biedny Ryb. ;]

Nie ogarnia, że ~20k to kosztują same felgi 20" do większości luksusowych aut. :hehe:

 

Pojęcia nie masz o luksusie piękny kawalerze. Kup Jaguara i przestań się ośmieszać ;]

  • Haha 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Zgadza się, Tesla to tak naprawdę auto dla biednych. Taka Dacia, tylko mniejsza i gorsza. Nie mniej, gdy od 5k (20/4) zdejmie się cenę opony (Sotto Zero 3 kosztuje 1800zł sztuka) i czujnika (~300) to zostaje ci 2900 za felgę 20". To dużo?
Tylko zdaje się, że "Ryb" doprecyzował, że miał na myśli koszt usługi zmiany całych kół, a nie ich cenę.
Gdybym był "strategiem" tesli, to bym zalecał, żeby stawiali swoje "salony" w bezpośrednim sąsiedztwie innych marek, wtedy ich klienci mogliby się tam wybrać na darmową kawę. Pomimo, że uważam tesle za fajny samochód, to życzę im, żeby życie mocno zweryfikowało ich podejście (obsługę) do klienta. I nie chodzi mi o darmową kawę.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, format napisał:

 

Ale to nie ze mną dyskutuj, to Ryb na wieść że koła w Tesli kosztują 20k rzekł że jest tam 10x drożej.

 

Na wieść, że WYMIANA OPON kosztuje 1400zł rzekłem, że jest tam 10x drożej. Nic nie wspominałem o felgach z oponami i Ty doskonałe o tym wiesz bo dwukrotnie już wyjaśniłem. Z braku argumentów próbujesz polemizować z wymyśloną przez siebie wypowiedzią. Jako że nie spodziewam się żebyś nie zrozumiał tego co napisałem, uważam to za rozpaczliwie tani zabieg.

 

  • bakłażan 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HanYs napisał:

I tak nie kupisz to po co w ogóle tracisz czas na takie posty ? :hmm:

 

To był test, czy zakup EV sprawia, że przerwy na obiad i siku wchodzą tak w krew, że robicie je nawet podczas czytania. Format zdał celująco. 

:ok:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.