Skocz do zawartości

Parking Europark zapłacony SkyCashem ale na zły nr rej


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

Przerabiał ktoś akcje z Europarkiem.

 

Zapłaciłem za parking SkyCashem.

 

Pierdyknalem się i kliknąłem nie dla tego auta/ numeru rejestracyjnego...tzn opłata parkingowa za postój samochodu została wniesiona ale nie za ten co trzeba nr rejestracyjny...

 

Przerabiał ktoś w Europarku prostowanie tego bo oczywiście bilet znalazłem za wycieraczka :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przerabiał ktoś akcje z Europarkiem.
 
Zapłaciłem za parking SkyCashem.
 
Pierdyknalem się i kliknąłem nie dla tego auta/ numeru rejestracyjnego...tzn opłata parkingowa za postój samochodu została wniesiona ale nie za ten co trzeba nr rejestracyjny...
 
Przerabiał ktoś w Europarku prostowanie tego bo oczywiście bilet znalazłem za wycieraczka :-(
Miałem podobnie w Krakowie, przyjąłem błąd i mandat na klatę i nie płakałem jak baba



Wysłane z mojego xyz76543 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz im maila z reklamacją wyjaśniającego sytuację. Dołącz potwierdzenie, że masz drugie auto o numerach z kwitka i jeśli trafisz na normalnego człowieka po drugiej stronie, to powinni umorzyć.

Ja reklamowałem brak świstka (spadł na podłogę) za szybą w Apoca w taki sposób i umorzyli.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie w Krakowie, przyjąłem błąd i mandat na klatę i nie płakałem jak baba



Wysłane z mojego xyz76543 przy użyciu Tapatalka

Bardzo Cię szanuje za szastanie kasa. Możesz mi coś przelać Kolego? Wydrukuje Ci nawet żółty bilecik.....

Regulamin parkingu Europarku na którym stałem mówi o uiszczeniu opłaty za postój. Ani słowem się nie wspomina o konieczności podawania nr rej. Inną kwestią jest że pozwalają to zrobić na różne sposoby ( ja zrobiłem umożliwiającym to SkyCashem co potwierdza naklejka na parkometrze). To że skycash dołącza nr rej do płatności to już inna bajka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Cię szanuje za szastanie kasa. Możesz mi coś przelać Kolego? Wydrukuje Ci nawet żółty bilecik.....

Regulamin parkingu Europarku na którym stałem mówi o uiszczeniu opłaty za postój. Ani słowem się nie wspomina o konieczności podawania nr rej. Inną kwestią jest że pozwalają to zrobić na różne sposoby ( ja zrobiłem umożliwiającym to SkyCashem co potwierdza naklejka na parkometrze). To że skycash dołącza nr rej do płatności to już inna bajka...
To jak udowodnić, że stałeś innym autem a zapłaciłeś za to inne ? Po prostu zapłaciłeś za postój drugiego auta, a gdzie ono było w tym momencie jest także nie do udowodnienia.
Chyba, że masz takie dowody, że ja się chowam do norki.

Ja myślałem nawet, żeby składać reklamacje .... tylko na co, załatwia cię jedno głupie pytanie, a jak stały wtedy oba twoje auta ? To taki spryciarz może wtedy płacić tylko za jedno.




Wysłane z mojego xyz76543 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 19:09, Fili_P napisał:

Bardzo Cię szanuje za szastanie kasa. Możesz mi coś przelać Kolego? Wydrukuje Ci nawet żółty bilecik.....

Regulamin parkingu Europarku na którym stałem mówi o uiszczeniu opłaty za postój. Ani słowem się nie wspomina o konieczności podawania nr rej. Inną kwestią jest że pozwalają to zrobić na różne sposoby ( ja zrobiłem umożliwiającym to SkyCashem co potwierdza naklejka na parkometrze). To że skycash dołącza nr rej do płatności to już inna bajka...

No czytając pierwszy post to mam wrażenie że to Ty szastasz kasą bo nie patrzysz za co płacisz ;]

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz reklamację, to nic nie kosztuje. Argumenty masz jakie masz, a po drugiej stronie też są ludzie default_waytogo.gif
Naiwny.
Moja miała przygodę ze strażą miejską w Krakowie, zapłaciła za parking, ale wybrała złą strefę.
Dostała mandat za brak opłaty za parkowanie.
Zgadnij co jej ludzie po drugiej stronie odpisali ?

A było to chwilę po zmianach w położeniu stref, więc zapłaciła tak, jak powinno się płacić, ale miesiąc wcześniej.



Wysłane z mojego xyz76543 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Raku napisał:

Naiwny.
Moja miała przygodę ze strażą miejską w Krakowie, zapłaciła za parking, ale wybrała złą strefę.
Dostała mandat za brak opłaty za parkowanie.
Zgadnij co jej ludzie po drugiej stronie odpisali ?

A było to chwilę po zmianach w położeniu stref, więc zapłaciła tak, jak powinno się płacić, ale miesiąc wcześniej.

Może, napisanie w dalszym ciągu nic nie kosztuje, a opcje dalej są dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2021 o 23:05, Raku napisał:

To jak udowodnić, że stałeś innym autem a zapłaciłeś za to inne ? Po prostu zapłaciłeś za postój drugiego auta, a gdzie ono było w tym momencie jest także nie do udowodnienia.
Chyba, że masz takie dowody, że ja się chowam do norki.

Ja myślałem nawet, żeby składać reklamacje .... tylko na co, załatwia cię jedno głupie pytanie, a jak stały wtedy oba twoje auta ? To taki spryciarz może wtedy płacić tylko za jedno.




Wysłane z mojego xyz76543 przy użyciu Tapatalka
 

Wystarczy sprawdzić, że w tym czasie nie było sprawdzania tego numeru rejestracyjnego przez kontrolera.

 

Przecież płacąc skycashem nie ma biletu za szybą, tylko każdy pojazd kontroler sprawdza w bazie, czy jest opłacony. Więc jak w tym czasie nie było sprawdzania drugiego samochodu, to jest to silna poszlaka, że go tam nie było.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/24/2021 at 7:38 AM, Oscar_ said:

No czytając pierwszy post to mam wrażenie że to Ty szastasz kasą bo nie patrzysz za co płacisz ;]

 

Jesteśmy ludźmi, nie maszynami. Aparat urzędniczy ma być, by służyć ludziom, a nie czyhać na ich drobne pomyłki. Jak ktoś ewidentnie się pomyli i nie cwaniakuje, to dlaczego akceptujesz nekanie go przez aparat?

 

Dam Ci przykład z życia: Przejechałem kiedyś przez płatny odcinek autostrady dookoła Dublina. Zaginiony byłem, wyjazd na wakacje itd. zapomniałem zapłacić online. Po jakimś czasie dostałem list z naliczona promocja "jeden przejazd w cenie pięciu" czy jakoś tak. Zadzwoniłem, wyjaśniłem i wyraziłem głębokie ubolewanie... Zapłaciłem tyle,ile powinienem na początku. Mogli mnie uwalić? No pewnie. 

Edytowane przez grogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grogi napisał:

 

Jesteśmy ludźmi, nie maszynami. Aparat urzędniczy ma być, by służyć ludziom, a nie czyhać na ich drobne pomyłki. Jak ktoś ewidentnie się pomyli i nie cwaniakuje, to dlaczego akceptujesz nekanie go przez aparat?

 

Dam Ci przykład z życia: Przejechałem kiedyś przez płatny odcinek autostrady dookoła Dublina. Zaginiony byłem, wyjazd na wakacje itd. zapomniałem zapłacić online. Po jakimś czasie dostałem list z naliczona promocja "jeden przejazd w cenie pięciu" czy jakoś tak. Zadzwoniłem, wyjaśniłem i wyraziłem głębokie ubolewanie... Zapłaciłem tyle,ile powinienem na początku. Mogli mnie uwalić? No pewnie. 

Ale to mnie mówisz? Zobacz na co odpowiadałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2021 o 09:25, Raku napisał:

Moja miała przygodę ze strażą miejską w Krakowie, zapłaciła za parking, ale wybrała złą strefę.
Dostała mandat za brak opłaty za parkowanie.

W Krakowie Straż Miejsca kontroluje opłaty za postój w SPP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że po drugiej stronie są urzędnicy, których zgadnij co interesujesz ?

Wysłane z mojego xyz76543 przy użyciu Tapatalka

Nie. Parking jest prywatny, Europark jest operatorem tylko. Jak im zrezygnuje z opłaty za treningi 3 osób z trenerem bo go i miejsce zmienię to zaboli ich bardziej niż te i tak zapłacone a źle przypisane 2 zlote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowałem się też ze SkyCashem opisując cała sytuacje . Zapytałem o możliwość czegoś w stylu korekty faktury- normalna procedura....
Mam też historię płatności od dobrych 2 miesięcy co czwartek, różne auta naprzemiennie ( z obu moich Lwów). W tym razem nawet za oba równocześnie ( jak się zjeżdżaliśmy z Żoną równolegle z dwóch punktów Trójmiasta na trening)
Zobaczymy.
Europark się wycfanil. Czas na zapłatę 2 tyg, czas na rozpatrzenie reklamacji 3 tyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.