Skocz do zawartości

Regał na płyty winylowe


4thelement

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż moja pociecha bardzo poważnie traktuje swoje hobby związane z płytami winylowymi, co zresztą cieszy mnie bardzo, postanowiłem sprawić jej odrobinę przyjemności i sprawić jej regał na którym mogła by przechowywać wciąż rosnącą kolekcję płyt. 

 

Wiem że można iść do sklepu i kupić gotowca, lecz chciałbym aby to było coś więcej niż sam regał dlatego też zastanawiam się nad DIY. 

 

Ktoś może ma jakiś sensowny pomysł? Materiał wykonania dowolny, drewno, metal i lepiej jeśli by miało to wisieć aniżeli stać 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomo napisał:

A czy tutaj da się wymyślić coś więcej niż to, żeby półki były rozstawione co wysokość płyty + 5 cm i głębokość regału na głębokość płyty + 1 cm ?

Gdyby się nie dało niczego wymyślec to nie było by tyle wzorów i rodzajów 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, 4thelement napisał:

Jako iż moja pociecha bardzo poważnie traktuje swoje hobby związane z płytami winylowymi, co zresztą cieszy mnie bardzo, postanowiłem sprawić jej odrobinę przyjemności i sprawić jej regał na którym mogła by przechowywać wciąż rosnącą kolekcję płyt. 

 

Wiem że można iść do sklepu i kupić gotowca, lecz chciałbym aby to było coś więcej niż sam regał dlatego też zastanawiam się nad DIY. 

 

Ktoś może ma jakiś sensowny pomysł? Materiał wykonania dowolny, drewno, metal i lepiej jeśli by miało to wisieć aniżeli stać 

Może coś takiego tylko przerobić żeby miało więcej przegródek?

68A9E34B-E724-4536-B924-EC940608233F.jpeg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tutaj da się wymyślić coś więcej niż to, żeby półki były rozstawione co wysokość płyty + 5 cm i głębokość regału na głębokość płyty + 1 cm ?
Tu istotna może być orientacja
Mam na myśli orientację ustawienia okładki względem półki.
Vinyle mają często ładne okładki cieszące oko. Warto wg mnie zatem ustawiać je frontem a nie grzbietem względem półki.
Dobrze też aby półka miała opcję przeglądania płyt (coś w stylu płytkiego korytka na spodzie)
Możliwość eksponowania okładki aktualnie słuchanej płyty też może być ciekawa.


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.