Skocz do zawartości

Mocowanie saperki i innego szpeju


Marko33

Rekomendowane odpowiedzi

Suzuki Jimny

Nie mam bagażnika dachowego jeszcze, z koła na klapie boję się że ukradną

Chciałbym wewnątrz zamontować bezpiecznie saperkę, może niewielką siekierę, może trapy z tworzywa.

Nie chcę po prostu wrzucić do bagażnika bo ten jest maleńki ale umocować jakoś żeby były a nie zajmowały miejsca

 

Myślałem o mocowaniu do oparcia tylnej kanapy/do klapy od strony bagażnika rzecz jasna 🙂

Jakieś ciekawe rozwiązania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro masz quick fit , uchwyty na rzepy, taśmy zaciskujące. Albo skrzynia do bagażnika - ale to chyba w jimny nie przejdzie. 

Ważne, żeby nie leżały luzem i nie przeleciały do kabiny na wybojach.

 

rozpałka, patyk metalowy do kiełbasy, kalosze

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź do mnie to zrobimy profi bagażnik dachowy, będzie bardzo użyteczny. Dostaniesz rabat za użyczenie samochodu na pomiary i do zdjęć. Skończą się kłopoty ze szpejem w bagażniku, nie będziesz woził saperki tylko pełnowymiarowy szpadel - takim się lepiej wachluje. Normalny hilift sobie wrzucisz na dach i do tego jakieś fajne skrzynki zamykane. W małym Jimny każda dodatkowa przestrzeń jest na wagę złota.

Edytowane przez zejk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź do mnie to zrobimy profi bagażnik dachowy, będzie bardzo użyteczny. Dostaniesz rabat za użyczenie samochodu na pomiary i do zdjęć. Skończą się kłopoty ze szpejem w bagażniku, nie będziesz woził saperki tylko pełnowymiarowy szpadel - takim się lepiej wachluje. Normalny hilift sobie wrzucisz na dach i do tego jakieś fajne skrzynki zamykane. W małym Jimny każda dodatkowa przestrzeń jest na wagę złota.
Dziękuję ale walczę ze sobą żeby tak długo jak się da utrzymać Jimny w cywilnej wersji.
Wiem że jak tylko wejdzie wyciągarka i bagażnik to skończy się zmotą

Na razie kupiona składana saperka. Trafi do jakiejś torby z rzepem i wyląduje w bagażniku obok fotela wędkarskiego

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marko33 napisał:

Dziękuję ale walczę ze sobą żeby tak długo jak się da utrzymać Jimny w cywilnej wersji.
Wiem że jak tylko wejdzie wyciągarka i bagażnik to skończy się zmotą emoji23.png

Na razie kupiona składana saperka. Trafi do jakiejś torby z rzepem i wyląduje w bagażniku obok fotela wędkarskiego emoji23.png

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Zmota zaraz. Bagażnik dachowy akurat to takie wyposażenie ogólnoużytkowe. Można przewieźć drewno z tartaku czy choinkę na święta, a nie tylko szpadel, liny i trapy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.