Skocz do zawartości

Lexus UX 200


sebaso

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie informuję, że na moim kanale, do którego prowadzi blog na autokąciku :phi: jest już odcinek z mojej przejażdżki Lexusem UX 200 ;].

 

Co do samego samochodu, to bardzo przyzwoity kawał żelaza, całkiem fajnie się nim jeździ :) tylko facet imo głupio w nim wygląda 😄, stąd kolor koszulki ;] . 

 

Mam nadzieję, że nie naruszyłem żadnych zasad tym postem :oki:

  • Lubię to 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PawelWaw napisał:

Masz talent.

Zazdroszczę tej luźnej gadany do kamery.

Dzięki :piwko:, bez przesady ;) , ale podobno dobrze się mnie słucha ;], a że zawsze dużo gadałem, to postanowiłem zrobić z tego jakiś użytek :hehe:
Żeby wątek nie poleciał, to wstawię zdjęcie bohatera odcinka ;] .

IMG_20191025_083856.jpg.2938aa135458f1fa2e742ba82dad6cfd.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, sebaso napisał:

Dzięki :piwko:, bez przesady ;) , ale podobno dobrze się mnie słucha ;], a że zawsze dużo gadałem, to postanowiłem zrobić z tego jakiś użytek :hehe:
Żeby wątek nie poleciał, to wstawię zdjęcie bohatera odcinka ;] .

IMG_20191025_083856.jpg.2938aa135458f1fa2e742ba82dad6cfd.jpg

Mikrofon i stabilizator/lepszy uchwyt albo jedź na równe drogę bo wszystko drży i brzeczy. 

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sdss napisał:

Mikrofon i stabilizator/lepszy uchwyt albo jedź na równe drogę bo wszystko drży i brzeczy. 

Mikroporty już kupione (odcinek o megi był nimi nagrywany ), uchwyt to był statyw połapany czym się dało ;] - profi przyssawkę też już kupiłem, ale jeszcze nie używałem ;) .


W każdym razie, dzięki za konstruktywną krytykę :piwko: :oki:
Cytując AD „Cały czas się uczę…” ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2022 o 12:09, sebaso napisał:

Mikroporty już kupione (odcinek o megi był nimi nagrywany ), uchwyt to był statyw połapany czym się dało ;] - profi przyssawkę też już kupiłem, ale jeszcze nie używałem ;) .


W każdym razie, dzięki za konstruktywną krytykę :piwko: :oki:
Cytując AD „Cały czas się uczę…” ;]

 

rozwijasz sie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelWaw napisał:

 

rozwijasz sie :)

 

Dzięki :piwko: !

Nie chce mi się tworzyć nowego wątku, ale na kanał właśnie wjechał odcinek z całkiem fajnym moim zdaniem samochodem, serdecznie Was zapraszam :oki: fajne gada to to ;] 

DSC_8863_Moment(2).jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sebaso napisał:

:nie_wiem:  ;] 

 

edit: btw jutro kręcę kolejne autko, jak masz czas ;] mogę zajechać, bo na miejscu jest, 15 latek co prawda, ale R5, 170 kucy i też całkiem fajnie gada jak na seryjny wydech :oki: . 

 

no z checia bym cos dogral z drona ale mam kwarantanne z dzieciakami niestety :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, PawelWaw napisał:

 

no z checia bym cos dogral z drona ale mam kwarantanne z dzieciakami niestety :(

 

Rozumiem Cię jak nikt ;) w sobotę skończyliśmy 8 :oslabiony: . 

Btw. Kolejny grat nagrany, ale wyjdzie krótki odcinek, chociaż może to i lepiej  :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.