Skocz do zawartości

215x65r17 co polecacie?


BOGUS

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem że następne auto będzie na wielosezonie, bo jedno już w domu tak przeksztalcilem i jest ok. Auto przednionapedowe, niezbyt szybkie suv.

Wolałbym wydać mniej niż więcej, ale ma być dobrze. Osobiście skłaniam się ku nokianach lub Henkook. W dobrych cenach sa tez Yokohama i Falkeny

Przykłady:

https://www.oponeo.pl/dane-opony/falken-euroall-season-as210-215-65-r17-103-v-xl#379100881_label

 

https://www.oponeo.pl/dane-opony/yokohama-bluearth-4s-aw21-215-65-r17-99-v/379490079

 

https://www.oponeo.pl/dane-opony/hankook-kinergy-4s2x-h750a-215-65-r17-103-v-xl#376780687

 

https://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-seasonproof-suv-215-65-r17-103-v-xl#378638742

 

Pomoże ktoś?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też już myślę nad wielosezonowymi drugą zimę i właśnie ją przejeżdżam na letnich 😄

Nie chcieli mi przy zakupie podmienić na Micheliny CC+ i jakoś tak zostało.

W zeszłą zimę miałem jeszcze drugie auto na Hankookach Kinergy, które pierwszej zimy widziały śnieg tylko raz na parkingu, a drugiej zimy okazało się, że działają podobnie, jak nie gorzej od letnich w nowszym aucie... Ja je kupowałem w ciemno, nie było testów, w których wygrywały, a pojawiły się potem. Nie wiem, może coś zmienili w tych oponach, albo działają, tylko jak są nowe, czyli wtedy kiedy robią im testy...

Ja bym drugi raz nie kupił, chociaż mnie kusiło, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście coś zmienili.

Rozważałem Micheliny, ale w moim rozmiarze bardzo zdrożały (jednak trzeba było brać przy kupnie auta, bo teraz się okazuje, że proponowali całkiem sensowną cenę),

dobre powinny być Goodyeary, ale jakim miał kupować to chyba bym się skusił na Bridgestone weather control a005 evo.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba brał as210. Stałem przed wyborem miesiąc temu i kupiłem Michały cc2. Miały pójść najtańsze wielosezonowki z firmowych, ale dostałem bure od żony że jestem Żyd i pare innych ciepłych epitetów i aby się odgryźć posortowałem od najdroższych i kupiłem.

Dobra a teraz bardziej serio: moje drugie cc. Pierwsze były pierwsze z indeksem na wodę A, jak widzę + i dalej 2 ma już tylko B. Kupiłem najnowszy model bo jestem ciekawy co zmienili.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, BOGUS said:

Dla mnie najważniejszy parametr to woda i hałas. Nie jeżdżę ostro więc na suchym wszystko pojedzie.

 

Ja mam w rozmiarze 225/65/17 GY Vector 4S i wg mnie sa naprawde ciche i na mokrym bardzo fajnie trzymaja.

Tez rozwazalem czesc tych opon co Ty, ale finalnie stwierdzilem, ze jak ma byc 1 komplet to niech bedzie premium.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 22.02.2022 o 21:14, BOGUS napisał:

Zamieniłem w zeszłym roku jesienią zużyte Michelin CC na tę oponę. Na razie objechała zimę i było bardzo dobrze. Radzi sobie na śniegu i na błocie pośniegowym jak również na mokrym. Co będzie wiosną i latem to się okaże. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Zamieniłem w zeszłym roku jesienią zużyte Michelin CC na tę oponę. Na razie objechała zimę i było bardzo dobrze. Radzi sobie na śniegu i na błocie pośniegowym jak również na mokrym. Co będzie wiosną i latem to się okaże. :)
Hej.
Jak te nokiany zniosły lato? Nadal polecasz?
Pozdrawiam

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.