Skocz do zawartości

Autoalarm


andy7

Rekomendowane odpowiedzi

Poleci ktos cos fajnego ?
 
.
A po cholere ci autoalarm? Nie kojarzę żeby ktokolwiek reagował na ulicy jak się komuś wlaczy. Mam fabryczny w Golfie, nawet nie wiem jaki wydaje dźwięk.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spad napisał:

Mam fabryczny w Golfie, nawet nie wiem jaki wydaje dźwięk.

Ja się dowiedziałem po siedmiu latach, że mam w Kia Ceed. Zostawiłem zamknięty z uchyloną szybą, syn otworzył drzwi od wewnątrz a klakson piii, piii, piii... :hehe:. Pamiętam z epoki Poloneza Caro jak nie było na osiedlu godziny spokoju bez "siedmiu melodyjek" :phi:. Dzisiaj jest spokój, czyli nie montują alarmów w samochodach czy przestali się do nich włamywać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, amazaque napisał:

Dzisiaj jest spokój, czyli nie montują alarmów w samochodach czy przestali się do nich włamywać? 

 

Może dlatego, że montują alarmy lepszej jakości które nie reagują na lekki podmuch wiatru lub jak większy samochód szybciej obok przejechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, amazaque napisał:

Ja się dowiedziałem po siedmiu latach, że mam w Kia Ceed. Zostawiłem zamknięty z uchyloną szybą, syn otworzył drzwi od wewnątrz a klakson piii, piii, piii... :hehe:. Pamiętam z epoki Poloneza Caro jak nie było na osiedlu godziny spokoju bez "siedmiu melodyjek" :phi:. Dzisiaj jest spokój, czyli nie montują alarmów w samochodach czy przestali się do nich włamywać? 

 

Anglicy robili duże testy jak ludzie reaguja na alarm. Wyszło, że dla większości jest obojętny fakt, że alarm włącza się w aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andy7 napisał:

 

 

Dobra, to jaki immobiliser ?  Bo zle sie wyrazilem !  

 

 

:

 

 

 

nie wiem do jakiego auta, ale  na rynku jest pełno rozwiązań - od tanich, po bardziej zaawansowane tzw cyfrowe immobilisery IGLA 200, Canlock - wpisz w google i poczytaj...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andy7 napisał:

 

 

Dobra, to jaki immobiliser ?  Bo zle sie wyrazilem !  

 

Blokada zapłonu KD2006. Świetna sprawa, jak mądrze podłączysz to samochód jest nie do ukradzenia na kołach. Można też uaktywnić nielegalne :hehe: u nas antynapad i antyporwannie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spad napisał:

 

Anglicy robili duże testy jak ludzie reaguja na alarm. Wyszło, że dla większości jest obojętny fakt, że alarm włącza się w aucie. 

Jak w latach 90-tych pomieszkiwałem na dużym osiedlu, to te włączające się co pół godziny alarmy nie były dla mnie obojętne :sciana: . Te siedem melodyjek ryje mi mózg do dzisiaj jak sobie przypomnę :facepalm:

  • Haha 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2022 o 18:18, amazaque napisał:

Jak w latach 90-tych pomieszkiwałem na dużym osiedlu, to te włączające się co pół godziny alarmy nie były dla mnie obojętne :sciana: . Te siedem melodyjek ryje mi mózg do dzisiaj jak sobie przypomnę :facepalm:

 

 

https://pl.phoneky.com/ringtones/?id=m327111

 

 

Breaking Despicable Me GIF by Regal

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.