Skocz do zawartości

Spotkalem dzisiaj KIA EV6 w wawie


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, PawelWaw napisał:

Chcialem go zobaczyc i szok, ten samochod jechal tak wolno ze ciezko bylo tak dieslem zwolnic 😄

pewnie zasieg mial 34 km wiec musial jechac te 45 km/h! ;]

Jednak co ropniak to ropniak 😄

 

Był po obiedzie więc się nie dziw.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, PawelWaw napisał:

Chcialem go zobaczyc i szok, ten samochod jechal tak wolno ze ciezko bylo tak dieslem zwolnic 😄

pewnie zasieg mial 34 km wiec musial jechac te 45 km/h! ;]

Jednak co ropniak to ropniak 😄

 

 

U mnie na wsi jeżdżą takie dwie, niebieska i bordowa.

 

Dziwna sprawa, bo to auto na zdjęciach czy filmach wyglada dla mnie przekozacko.

Na żywo jednak "ić stond" ;]

 

Chyba chodzi o wielkość tego auta z zachowanymi proporcjami jakiegoś auta klasy C.

 

Coś poszło nie tak ewidentnie ;]

 

Ale obie jeżdżą szybko ;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mrBEAN napisał:

Dokładnie, kupno kolejnego Golfa 😜


W kontekście tego ze nadal go nie mam i nie wiem kiedy będę miał, poszło zdecydowanie źle ;]
 

Ciekawostką jest to, ze to jest kącik koreańskich elektrykow.

 

Pamietam jak ze 20 lat temu na forum Lanosa tez tak jeździli po Golfie ze to czy tamto ;]
Historycznie jest to śmieszne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kravitz napisał:


W kontekście tego ze nadal go nie mam i nie wiem kiedy będę miał, poszło zdecydowanie źle ;]
 

Ciekawostką jest to, ze to jest kącik koreańskich elektrykow.

 

Pamietam jak ze 20 lat temu na forum Lanosa tez tak jeździli po Golfie ze to czy tamto ;]
Historycznie jest to śmieszne ;]

Powiem tak. EV6 z każdym dniem się „opatrza” i wygląda genialnie. Taka deskorolka/żelazko na sporych kołach. Ten design powinien być świeży przez wiele lat. Oczywiście w wersji GT-Line lub GT, bo te niższe mają zderzak jak jskiś kundel z Seulu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest trochę tak ze teraz wyglada dziwnie bo jesteśmy przyzwyczajeni do innych aut.

Byc moze za 5 lat to taki Golf czy jakiś inny Megane będzie dziwnie wyglądać ;)

 

Na pewno teraz zaskoczeniem jest wielkość ev6, której na foto czy filmie nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kravitz napisał:

Byc moze za 5 lat to taki Golf czy jakiś inny Megane będzie dziwnie wyglądać ;)

 

Wątpię, Golf od 2 jest nijaki, ani ładny ani brzydki. Każdy nowy model jest przewidywalny i konsekwentny - dla jednych to zaleta, dla innych wada. Ja jestem w tej drugiej grupie ;) i często mam problem z rozróżnieniem generacji.

EV6 jak i Ioniq wyglądają na żywo genialnie i świeżo. IMHO znacznie lepiej i ciekawiej niż taka Tesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sherif napisał:

EV6 jak i Ioniq wyglądają na żywo genialnie i świeżo. IMHO znacznie lepiej i ciekawiej niż taka Tesla.


No to chyba kwestia gustu, bo Tesla dla mnie wyglada zupełnie poprawnie i na foto i na żywo ;]
Chyba zreszta jest dlatego tak popularna, bo nie jest jakimś krzykliwym eko dziwolągiem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.