Skocz do zawartości

Dedra narzędzia ogrodowe na aku przerabiał ktoś ??


goldixll

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Trawy do koszenia dużo nie mam( może będzie z 250 m2) , obecnie używam spalinowej husqvarny z napędem royal 45S ( kupiłem okazjonalnie kiedyś i zastąpiłem kosiarkę na kablu) ale  w sumie zaczyna mnie irytować dolewanie noPB i coroczny serwis olejowy. Do tego oryginalny aku pomału umiera i trzeba go często ładować żeby odpalić z kluczyka ...ale sprzęt jest zdecydowanie za duży i za ciężki pomimo napędu.   Do zestawu mam również jakąś podkaszarkę na aku  przytarganą z GB .  

 

I wpadła mi w oko kosiarka dedra 7197V ( z dwoma aku 5Ah) do kupienia w okolicach 1400 zł  do tego podkaszarka też od dedry ( coś koło 250 zł)  i tak się zastanawiam czy w ogóle jest sens iść w produkty tego producenta, głównie chodzi mi o żywotność takiego sprzętu. Czy po dwóch sezonach to się jeszcze będzie do czegoś nadawać . Wiem że z czasem akumulatory będą do wymiany ale cena nowych wydaje się być rozsądna ( w porównaniu do markowych producentów) 

 

 

Ma ktoś do czynienia z produktami dedry i może podzielić się opinią ?? 

Kosiarka-akumulatorowa-DEDRA-SAS_ALL-DED7197V-front.jpg

pobrane.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może komuś się opinia przyda ... Kupiłem kosiarkę DED7197V, nożyce do żywopłotu DED7092  oraz podkaszarkę DED7090 do tego zestaw aku 2x5Ah i 1 x 2Ah 

 

Sprzęt wydaje się solidnie wykonany, plastiki ładnie spasowane i nie "śmierdzą chińczykiem)  najważniejsze całkowicie zaspokoiły moje potrzeby... kosiarka jest leciutka i idzie jak burza ( co prawda trawnik koszę raz czasem dwa razy na tydzień więc nie ma czasu zarosnąć ) Nożyce są lekkie a najważniejsze że nie mają plątającego się kabla i przycinanie żywopłotu stało się wygodniejsze  

 

Czas pokaże jak z trwałością baterii ale póki co jestem bardzo pozytywnie zaskoczony 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dorzucę pozytywną opinię o podkaszarce DED7090. Wymieniłem elektryczną na kabel Ryobi na tą Dedrę i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Używam jej głównie przy wykańczaniu tam gdzie kosiarką nie dojadę, ale testowałem też na mocno porośniętym terenie i po wymianie żyłki na lepszą doskonale dawała radę. Z Dedry mam jeszcze od zeszłego roku opryskiwacz DED7097 i to mój jeden z lepszych zakupów do ogrodu - bardzo wygodne. Przygodę z tym systemem zacząłem od wkrętarki i zakrętarki które 2 lata temu kupiłem za mniej niż 500 zł z dwoma aku 2ah i ładowarką. Do tej pory działają jednak nie męczę ich za mocno. Wkrętarka bardziej służy jako dodatkowa, na stałe z cienkim wiertłem do nawiercania przed wkrętem, natomiast zakrętarka przy budowie placu zabaw dla dzieci nie ustępowała przy wkrętach ciesielskich jednej z mocniejszych wkrętarek Metabo. Jeżeli chodzi o Dedrę SAS + All to nie są moje ostatnie narzędzia i sprzęty. Do amatorskiego użytku bardzo dobry stosunek ceny do jakości i mnogość asortymentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2022 o 21:40, Przemek_83 napisał:

 Z Dedry mam jeszcze od zeszłego roku opryskiwacz DED7097 i to mój jeden z lepszych zakupów do ogrodu - bardzo wygodne.

 

Do mnie właśnie jedzie :) Szkoda że nie można dokupić osobno drugiego zbiornika ... bo raz pryskam na chwasty a raz na komary... trzeba będzie płukać porządnie sprzęt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.