Skocz do zawartości

Czy to są oryginalne miejsca mocowań łap silnika?


wachus

Rekomendowane odpowiedzi

A czy masz może podobne  zdjęcie z cc 1.1 mocowania łapy silnika do budy by porównać 

 

I w serii skrzynie podtrzymuje jedna łapa jak ta że zdjęcia powyżej czy są dwie (druga na podłużnicy)? 

Edytowane przez wachus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2022 o 05:52, wachus napisał:

Witam

 

Czy te miejsca mocowań łap są oryginalne dla cinq 1.1? 

 

Jest jedną łapa silnika i 2 podtrzymujące skrzynie biegów? 

 

 

IMG_20220510_214024.jpg

IMG_20220510_215916.jpg

To z pierwszego foto to nie jest coś grzebane? Nie przypominam sobie takiego "wpustu" na łapę. Łapa była (pamiętam u mnie w cc potem sc) mocowana od dołu na plaskowniku na 2 śruby, a do plaskownika łapa na jedną śrubę 🤔 i wszystko od dołu. Skrzynia od boku podobnie w zależności od rodzaju (banan/stal czy Sporting czy s), 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wachus napisał:

Grzebane grzebane, bo aktualnie siedzi silnik 1.3 UT i tak się zastanawiam ile by było przeróbki by zasadzić silnik punto 1.2 8V 

 

A nie masz żadnej foty dla porównania? 

Dlaczego chcesz wsadzać 1.2 ? To nie jest ten cienias co kiedyś byl wystawiony x lat temu ? Taki niebieski z naklejkami pszczoły bodajże 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2022 o 11:15, czubi napisał:

Dlaczego chcesz wsadzać 1.2 ? To nie jest ten cienias co kiedyś byl wystawiony x lat temu ? Taki niebieski z naklejkami pszczoły bodajże 😊

Tak to ten 😉 1.3 to pancerny ale ciężki kloc i zajmuje dużo miejsca w komorze na tyle że ciężko mi upchnąć jakiś sensowny (większy) IC. A chciałbym z tematem pójść dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2022 o 13:02, wachus napisał:

Tak to ten 😉 1.3 to pancerny ale ciężki kloc i zajmuje dużo miejsca w komorze na tyle że ciężko mi upchnąć jakiś sensowny (większy) IC. A chciałbym z tematem pójść dalej 

Ile planujesz mocy ? U mnie icek z marei trzyma 225hp i nie ma problemów nawet w lecie 🙃 nie ma potrzeby dużej ilości miejsca 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2022 o 10:16, wachus napisał:

Ja na IC pokroju Marei chciałbym przejść a najlepiej ten mały z fmic.eu

Obrcnie jest z polo 1.4 TDI

 

A chłodnice oleju masz? 

 

200 nie przekroczę 😉

Nie , nie mam chłodnicy oleju 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2022 o 16:19, wachus napisał:

A wiesz co się dzieje z olejem przy upalaniu? Jakiś zegar masz? 😉

Na kjs  nie upalam , a na ulicy od paru lat nic przykrego się nie wydarzyło wiec wnioskuje ze jest git 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Teraz w te upały to bez upalania olej ma temp 120-130C wiem bo mam wskaźnik temperatury. Niby nic sie nie dzieje ale przezorny zawsze ubezpieczony tym bardziej że wskaźnik to niewielkie pieniądze tym bardziej że sam zamontujesz jak masz dwie prawe a nie lewe ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.