Skocz do zawartości

zmywarka BOSCH SMV58L60EU/48 - czy ktoś ją ma / ewentualnie czy mamy tu serwisanta ?


PiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuję kogoś kto ma dokładnie tą zmywarkę aby zweryfikować ustawienia programów mycia.

Moja jakiś czas temu odmówiła posłuszeństa. Sporadycznie pojawiał sie błąd E-19. Polecony przez znajomych serwisant stwierdził uszkodzony zaworek od płaszcza. Od ręki wymienił cacy pięknie szybki test - działa. Po pierwszym myciu w trybie eco zmywarka całkowicie zablokowana z błędem E-19. Ale tym razem absolutnie nic już nie działało. Przyszedl ponownie stwierdził że to jednak chyba zły zaworek wczesniej wsadził. Wymienił ale okazało się że przez zły zaworek sterownik sie uszkodził (triak + jakieś tam zabezpieczenie). Wziął do siebie na warsztat i za jakiś czas przyjechał z niby naprawionym. Ale po jego włożeniu dalej błąd E-19 i nic się nie da ustawiać. Poszperał w swoim warsztacie i znalazł jakiś inny sterownik z demobilu z podobnej zmywarki BOSCH. Zmywarka ożyła z tym że właśnie sterownik z podobnej i mimo że nr na sterowniku są dokładnie takie same to teraz mam cześć programów jakiś innych niż są guziki na panelu sterującym. Strasznie to jest irytujące...... Serwisant już rozkłada ręce......

NIestety nie pamietam jakie miałem wszystkie oryginalnie programy i chciałbym kogoś żeby powiedział jak jest u niego w takiej samej zmywarce.

 

Ponadto czy mamy tu kogoś kto ogarnia sterowniki zmywarek BOSCHa?

Oryginalny sterownik wygląda jakby zablokowany. A może wystarczy jakiś EEPROM wyczyścić i znów ożyje?

W internetach znalazlem informację że można ponoć przepisać program od panelu sterującego z jednego sterownika do drugiego. Czy jest ktoś w stanie to potwierdzić i/lub ogarnąć sterownik?

 

Pozdrawiam

 

Edytowane przez PiQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Sprawdzę czy zadziała w moim modelu bo po obrazku widzę że instrukcja do trochę innego panelu sterującego. Mój wygląda jak poniżej.

 

PS. Masz może bardziej wyraźne foto?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.