Skocz do zawartości

VW Buzz - kit czy hit?


bergerac

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Vadero napisał:

Czaderski :ok:

Ja uważam że vany to kwintesencja rodzinnego samochodu. Szkoda ze w EU zdechły całkiem...

 

Dokładnie. Bardzo praktyczne, a jak fajnie zrobione to mogą być nietuzinkowe.

 

Ten Buzz jest genialny, nawiązuje do T1 i garbusa, odważny pomysł. Oczywiście jak znam życie ceny będą zabijały, ale auto fajne.

 

Mi się bardzo podoba California.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko pojawi się możliwość składania zamówień to mój brat ma to zamówić i okleić logo firmy. Taka jeżdżąca reklama 🙂 Przy okazji auto będzie służyło jego rodzinie 2 + 3.

Edytowane przez pejus1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Vadero napisał:

Czaderski :ok:

Ja uważam że vany to kwintesencja rodzinnego samochodu. Szkoda ze w EU zdechły całkiem...

 

 

Przeciętny wiek kupującego prywatnie samochód w Europie to 56 lat. Przeciętna rodzina to 2+1. Kto miałby te vany kupować i po co? To, że jest popyt na 15-letnie vany wśród biedoty producenta nie interesuje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wladmar napisał:

 

Przeciętny wiek kupującego prywatnie samochód w Europie to 56 lat. Przeciętna rodzina to 2+1. Kto miałby te vany kupować i po co? To, że jest popyt na 15-letnie vany wśród biedoty producenta nie interesuje ;]

1. Nie ma samochodu osobowego nie do zarzucenia bagażami. Pogadaj z moją :piekna: Pierwszy wyjazd S-max'em i pokazała na co ją stać a myślałem że 840l bagażnika to będzie w połowie pełne ;)

2. Kupią je nasi IT managerowie na JDG i wrzucą w leasing. Świetne auto z wyglądu.

3. Skąd te dane o wieku 56 lat? Młodzi nie kupują? Chyba że kupowanie na własność a nie lease konsumencki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bergerac napisał:

to autko wygląda na ciekawy koncept.

 

Dlaczego "koncept"? Przecież ten model jest do zamówienia w konfiguratorze VW :hmm:

https://www.vwdostawcze.pl/pl/modele/id-buzz.html

https://www.vwdostawcze.pl/pl/modele/id-buzz-cargo.html

 

[edit] …dobra, widzę, że jest widoczny ale nie ma opcji konfiguracji. Zakładam jednak, że to co widzimy to gotowy produkt.

[edit2] Na niemieckiej stronie konfigurator już działa ;) 

Edytowane przez camel00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, camel00 napisał:

 

Dlaczego "koncept"? Przecież ten model jest do zamówienia w konfiguratorze VW :hmm:

https://www.vwdostawcze.pl/pl/modele/id-buzz.html

https://www.vwdostawcze.pl/pl/modele/id-buzz-cargo.html

 

[edit] …dobra, widzę, że jest widoczny ale nie ma opcji konfiguracji. Zakładam jednak, że to co widzimy to gotowy produkt.

Ale już są na niego ceny. 250 kpln brutto. Ludzie się raczej nie rzucą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Lupus said:

Ale już są na niego ceny. 250 kpln brutto. Ludzie się raczej nie rzucą.

 

To raczej nigdy nie mial byc produkt dla mas.Z reszta zwykly Transporter wcale tanszy nie jest ;]

Edit: Wyglada na to, ze auto ma byc chyba jedynie w wersji EV, co troche zabija sens takiego auta w chwili obecnej. 

 

Edytowane przez Maciej__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

To raczej nigdy nie mial byc produkt dla mas.Z reszta zwykly Transporter wcale tanszy nie jest ;]

Edit: Wyglada na to, ze auto ma byc chyba jedynie w wersji EV, co troche zabija sens takiego auta w chwili obecnej. 

 

Tylko, że transporer z dieslem za taką kasę ma sens, a elektryk nie.

Nowy multivan też można powiedzieć dziwny jest. NIe ma też takich możłiwości konfiguracji wnętrza i n z tego względu, że pasy są w słupkach a nie zintegrowane z fotelami jak w T6 nie da się odwrócić środkowego rzędu tyłem do kierunku jazdy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.