Jump to content

[Astra K] Coś kapie przy tylnym kole

iwik
 Share

Recommended Posts

3 minuty temu, Orochimaru napisał:

Woda.

Tak też pomyślałem w pierwszej chwili, ale nie padało ostatnie 2 dni, więc skąd tam woda? 

6 minutes ago, iwik said:

Tak też pomyślałem w pierwszej chwili, ale nie padało ostatnie 2 dni, więc skąd tam woda? 

Z rosy, z tlumika?

Rzuciłem się pod auto, ale nie widzę tam nic, co mogłoby być potencjalnym źródłem jakiegoś wycieku (chyba, że coś pod plastikowym nadkolem).  Na kostce to nie wygląda jak woda, bo zostawiło plamę. Na razie wytarłem do sucha i zastosuję staropolską metodę "jeździć, obserwować". ;] 

53 minuty temu, iwik napisał:

Rzuciłem się pod auto, ale nie widzę tam nic, co mogłoby być potencjalnym źródłem jakiegoś wycieku (chyba, że coś pod plastikowym nadkolem).  Na kostce to nie wygląda jak woda, bo zostawiło plamę. Na razie wytarłem do sucha i zastosuję staropolską metodę "jeździć, obserwować". ;] 

Wal z tym do ASO. Masz jeszcze 17 dni gwarancji.

9 minut temu, format napisał:

Wal z tym do ASO. Masz jeszcze 17 dni gwarancji.

Wiem, dzięki :ok:

On 6/6/2022 at 12:23 PM, iwik said:

Wiem, dzięki :ok:

A weź spójrz z tej perspektywy do przodu, do jest woda? Wygląda na tłuste? :hmm: 

3 minuty temu, AstraC napisał:

A weź spójrz z tej perspektywy do przodu, do jest woda? Wygląda na tłuste? :hmm: 

Nie wyglądało to jak coś oleistego, ale zostawiło małą ciemną plamę na kostce. Raczej bezzapachowe (czyli nie benzyna ;]) Wytarłem do sucha i na razie nie widać żeby znów się zbierało (macałem i jest sucho), może rzeczywiście gdzieś tam woda się zebrała i wypłukała jakiś syf przez te dziurki w wahaczu. Płynu hamulcowego nie ubyło, żadnego innego płynu ustrojowego tam nie ma w aucie w tym miejscu, więc na razie tylko "obserwuję" ;), jak się powtórzy pojadę na podnośnik do ASO, żeby ocenili co to.