Skocz do zawartości

Apple car


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wujek napisał:

Apple pokazało oprogramowanie do samochodów. Mysle ze pozamiata na rynku. Nie mogę się doczekać.

Super, wtedy będzie pokazywać tylko kompatybilne stacje benzynowe i wymuszać serwis w ASO ;).

Wygląda normalnie, bez szału, jak to w autach z X.. wyświetlaczami.

Dziękuje, ale wolę rozwiązania producenta.

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sherif napisał:

Super, wtedy będzie pokazywać tylko kompatybilne stacje benzynowe i wymuszać serwis w ASO ;).

Wygląda normalnie, bez szału, jak to w autach z X.. wyświetlaczami.

Dziękuje, ale wolę rozwiązania producenta.

Ja nie bo zazwyczaj są dziadowskie :phi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Raku napisał:

A będzie obsługiwać tylko telefony z jabłkiem ?


Wysłane z mojego xyz76543 przy użyciu Tapatalka
 

Tu bardziej chodzi o caly system auta od sterowania klima po nawigacje. IMO bedzie dzialac o niebo lepiej niz Android. Pewnie jak ktos bedzie mial androida to zostawia AA i bedzie tak jak do tej pory. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2022 o 07:34, grogi napisał:

Przeczytaj to nie infotainment.

 

To demo nowego Apple Car Play. Działać będzie z każdym autem które będzie wspierać Apple Car Play.


To by było bardzo fajne.

 

Pal sześć na hejt na Apple.

Jesli to co klikamy i widzimy na ekranach samochodu by było wyświetlane tylko przez AppleCar czy AA z telefonu, zwyczajnie by działało o wiele szybciej.

W aucie nie byłoby softu do tego i dobrze bo jest beznadziejny i chodzi na maks 386DX. Tak przynajmniej wyglada prędkość tego co tam wsadzają.

Komp auta by wysyłał tylko dane auta jak prędkość, spalanie różne info o światłach, wycieraczkach i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem sceptycznie nastawiony do tego. Po pierwsze Android teraz musi coś identycznego wypuścić by właściciele samochodów którzy wolą wielkiego brata Google od wielkiego brata Apple tez mogli kupić samochod z takimi wyświetlaczami. Po drugie co jak się telefon zawiesi? Nie będzie prędkościomierza? To nielegalne. Po trzecie jak kompatybilność będzie taka jak mojego Volvo (po każdej nowej dużej aktualizacji iOS CarPlay przestaje mi działać aż Volvo wyśle aktualizację) to ja dziękuje - mam zaparkować samochod na tydzień i czekać aż się aktualizacja pojawi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2022 o 02:16, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:

Jestem sceptycznie nastawiony do tego. Po pierwsze Android teraz musi coś identycznego wypuścić by właściciele samochodów którzy wolą wielkiego brata Google od wielkiego brata Apple tez mogli kupić samochod z takimi wyświetlaczami. Po drugie co jak się telefon zawiesi? Nie będzie prędkościomierza? To nielegalne. Po trzecie jak kompatybilność będzie taka jak mojego Volvo (po każdej nowej dużej aktualizacji iOS CarPlay przestaje mi działać aż Volvo wyśle aktualizację) to ja dziękuje - mam zaparkować samochod na tydzień i czekać aż się aktualizacja pojawi? 

Obecnie Volvo ma już system od Googla ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2022 o 02:16, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:

Jestem sceptycznie nastawiony do tego. Po pierwsze Android teraz musi coś identycznego wypuścić by właściciele samochodów którzy wolą wielkiego brata Google od wielkiego brata Apple tez mogli kupić samochod z takimi wyświetlaczami. Po drugie co jak się telefon zawiesi? Nie będzie prędkościomierza? To nielegalne. Po trzecie jak kompatybilność będzie taka jak mojego Volvo (po każdej nowej dużej aktualizacji iOS CarPlay przestaje mi działać aż Volvo wyśle aktualizację) to ja dziękuje - mam zaparkować samochod na tydzień i czekać aż się aktualizacja pojawi? 

IMO zamiast systemu Forda czy Mercedesa będzie system Apple w samochodzie. Pewnie będzie się różnił tylko detalami. Udostępnia api i będą sobie producenci klikać. Oczywiście android tez wypuści i będzie prawie dobrze albo będzie działał jak w nowym Golfie czy Seacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2022 o 12:09, sherif napisał:

Obecnie Volvo ma już system od Googla ;).

 

Volvo, Renault (Android 4.0). Do tego jestem prawie pewien, że to co ma Porsche czy teraz nowe Alfy to też Android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, TomcatT4 napisał:

 

Volvo, Renault (Android 4.0). Do tego jestem prawie pewien, że to co ma Porsche czy teraz nowe Alfy to też Android.

Ja bawiłem się tym w Volvo i imho jest gorzej. Volvo lepiej to zrobiło. Plus taki, że nie trzeba podpinać się do AA.

W Stelvio jak jeździłem to nie był to system Googla, mulił i się gubił :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.