Skocz do zawartości

Ostatni Dinozaur


Florydzialski

Rekomendowane odpowiedzi

CE1DA404-EAE0-459C-AA00-2B0E4ECCC7DB.webp.b9bab07468805ff9d6b68a3134b9d098.webp

 

Cadillac Escalade V ESV. 682 KM, zużycie paliwa powodujące orgazm u arabskich szejków, 4.5 sekundy do setki, 7 miejsc siedzących. System SuperCruise który przez wielu reporterów uważany jest za znacznie lepszy od Teslowego Autopilota. Siedzenia z masażem, 36 głośników.

 

Przy polskich cenach benzyny zatankowanie tego kosztuje ponad 1000 PLN. I daleko na tym nie pojedziesz. 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, iwik said:

...większe, żeby Wasze grube baby się w nich zmieściły ;]

Dobra, bo znów jakiś admin się za offtopa czepi :P


A na poważnie to w Europie nie ma odpowiednika SiriusXM. W USA firma płaci producentom samochodów za instalację anten i swoich odbiorników w samochodach z nadzieją że klienci je aktywują i się im to zwróci. W wielu wypadkach nie da sie zamówić samochodu bez tej opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:


A na poważnie to w Europie nie ma odpowiednika SiriusXM. W USA firma płaci producentom samochodów za instalację anten i swoich odbiorników w samochodach z nadzieją że klienci je aktywują i się im to zwróci. W wielu wypadkach nie da sie zamówić samochodu bez tej opcji. 

Czy przewaga radia satelitarnego to lepsze pokrycie i więcej kanałów/stacji czy po prostu są miejsca w USA gdzie zwykłe radio FM nie ma zasięgu?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, volf6 said:

Czy przewaga radia satelitarnego to lepsze pokrycie i więcej kanałów/stacji czy po prostu są miejsca w USA gdzie zwykłe radio FM nie ma zasięgu?

 

To powstało w czasach gdy telefony były jeszcze 2G a pokrycie kraju zasięgiem komórek było niewielkie. Wtedy to miało sens - dźwięk o jakości CD w dowolnym miejscu USA. Obecnie to trochę dinozaurowe rozwiązanie i w sumie się dziwię że jeszcze to instalują w samochodach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:

SuperCruise który przez wielu reporterów uważany jest za znacznie lepszy od Teslowego Autopilota

Jak jest tak "dobry" jak infotainment Cadilaca to wolałbym nie mieć takiej opcji na pokładzie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wujek napisał:

Doug nie narzeka 

Może mu się nie zawiesił :).

Ostatnia moja podróż tą marką wygląda tak, że musiałem się ubierać w bluzy na autostradzie, bo się cały system zawiesił. Nie dało się zmienić temp, nawiewów, navi czy nawet wkurzającego country :phi:.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sherif napisał:

Może mu się nie zawiesił :).

Ostatnia moja podróż tą marką wygląda tak, że musiałem się ubierać w bluzy na autostradzie, bo się cały system zawiesił. Nie dało się zmienić temp, nawiewów, navi czy nawet wkurzającego country :phi:.

Zupełnie jak w Pezocie :hehe: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2022 o 12:45, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:

CE1DA404-EAE0-459C-AA00-2B0E4ECCC7DB.webp.b9bab07468805ff9d6b68a3134b9d098.webp

 

Cadillac Escalade V ESV. 682 KM, zużycie paliwa powodujące orgazm u arabskich szejków, 4.5 sekundy do setki, 7 miejsc siedzących. System SuperCruise który przez wielu reporterów uważany jest za znacznie lepszy od Teslowego Autopilota. Siedzenia z masażem, 36 głośników.

 

Przy polskich cenach benzyny zatankowanie tego kosztuje ponad 1000 PLN. I daleko na tym nie pojedziesz. 

 

jakby mial 40 glosnikow to moze bym sie zastanwoil czy wart kupna

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 
To powstało w czasach gdy telefony były jeszcze 2G a pokrycie kraju zasięgiem komórek było niewielkie. Wtedy to miało sens - dźwięk o jakości CD w dowolnym miejscu USA. Obecnie to trochę dinozaurowe rozwiązanie i w sumie się dziwię że jeszcze to instalują w samochodach...

Jakbyś się wybrał samochodem albo motocyklem zwiedzać Amerykę to byś zmienił zdanie. Na zachodzie są bardzo rozległe obszary bez zasięgu GSM i zwykłego radia FM .


Sent from my Ajfą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten chlapacz przedni
image.png.85225a54683e690cb720dd38e3104ee7.png
 
to poprawia areodynamikę czy ma inną funkcję?
Z turbo to jest silnik czy bez?
Podobno to kieruje strugę powietrza przed koło, w czasie deszczu zdmuchując wodę przed kołem.


Wysłane z mojego xyz76543 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2022 o 12:45, Florydziak_Florydziak_Flor napisał:

CE1DA404-EAE0-459C-AA00-2B0E4ECCC7DB.webp.b9bab07468805ff9d6b68a3134b9d098.webp

 

Cadillac Escalade V ESV. 682 KM, zużycie paliwa powodujące orgazm u arabskich szejków, 4.5 sekundy do setki, 7 miejsc siedzących. System SuperCruise który przez wielu reporterów uważany jest za znacznie lepszy od Teslowego Autopilota. Siedzenia z masażem, 36 głośników.

 

Przy polskich cenach benzyny zatankowanie tego kosztuje ponad 1000 PLN. I daleko na tym nie pojedziesz. 

 

Zajbisty, kupilbym:serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2022 o 05:10, sherif napisał:

Może mu się nie zawiesił :).

Ostatnia moja podróż tą marką wygląda tak, że musiałem się ubierać w bluzy na autostradzie, bo się cały system zawiesił. Nie dało się zmienić temp, nawiewów, navi czy nawet wkurzającego country :phi:.

Nie mogłeś zadzwonić do supportu ? Koło lusterka wewnętrznego jest guzik do pomocy. Nie tylko w razie wypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, HanYs napisał:

Nie mogłeś zadzwonić do supportu ? Koło lusterka wewnętrznego jest guzik do pomocy. Nie tylko w razie wypadku. 

Zadzwoniłem ale w innej sprawie :]. Szukałem urzadzenia do płacenia za autostrady i niechcący wcisnęłem ten przycisk, odezwała się babka. Jak się zwiesiło wszystko nie przyszło mi to do głowy, choć możliwe, że i to by nie zadziałało (audio grało cały czas country).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, sherif napisał:

Zadzwoniłem ale w innej sprawie :]. Szukałem urzadzenia do płacenia za autostrady i niechcący wcisnęłem ten przycisk, odezwała się babka. Jak się zwiesiło wszystko nie przyszło mi to do głowy, choć możliwe, że i to by nie zadziałało (audio grało cały czas country).

W USA załatwisz prawie wszystko przez telefon. :ok:

Ja też nie byłem do tego przyzwyczajony ale podpatrzyłem u  miejscowych, że to genialnie działa. 

W obecnych czasach można sobie pomóc i znaleźć numer telefonu do korpo czy serwisu. 

Zrobią wszystko żeby Ci pomóc, bo potem na koniec ktoś Cię zapyta o opinię czy pracują jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, HanYs napisał:

W USA załatwisz prawie wszystko przez telefon. :ok:

Ja też nie byłem do tego przyzwyczajony ale podpatrzyłem u  miejscowych, że to genialnie działa. 

W obecnych czasach można sobie pomóc i znaleźć numer telefonu do korpo czy serwisu. 

Zrobią wszystko żeby Ci pomóc, bo potem na koniec ktoś Cię zapyta o opinię czy pracują jak należy. 

Wiem, u nas też tak jest. Niestety nie lubię supportu przez telefon a już w szczególności amerykańskiego .. dziesiątki głupich pytań. Straciłbym więcej czasu, niż zatrzymać się i zgasić auto ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.