Skocz do zawartości

A1 +A2 trasa Toruń - Zgierz


jakubek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do podróżujących ta trasą lub miejscowych.

Potrzebuje zawieść we wtorek znajomą do kliniki na ul.Rojna 90 w Łodzi.

Czy da się bez problemów jechać A1 i na węźle Łódź Pòłnoc zjechać na A2 a następnie w Strykowie zjechać na drogę 14 a w Sosnowcu na drogę 71.

Słyszałem że są jakieś problemy na węźle Łódź Pòłnoc oraz w Strykowie.

Czy może warto zjechać z A1 na węźle Piątek i dalej drogą 702/703 ?

Czy A2 na odcinku Łódź Pòłnoc - Zgierz jest płatna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jakubek napisał:

Pytanie do podróżujących ta trasą lub miejscowych.

Potrzebuje zawieść we wtorek znajomą do kliniki na ul.Rojna 90 w Łodzi.

Czy da się bez problemów jechać A1 i na węźle Łódź Pòłnoc zjechać na A2 a następnie w Strykowie zjechać na drogę 14 a w Sosnowcu na drogę 71.

Słyszałem że są jakieś problemy na węźle Łódź Pòłnoc oraz w Strykowie.

Czy może warto zjechać z A1 na węźle Piątek i dalej drogą 702/703 ?

Czy A2 na odcinku Łódź Pòłnoc - Zgierz jest płatna ?

Po pierwsze to radzę jechać tak jak podpowiedzi google mapa :)

W każdym razie jak jeździłem z Warszawy do Łodzi to chyba zawsze nawigacja kierowała mnie do węzła Piątek. Ten odcinek A2 kosztuje 1.1zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, komandos80 napisał:

Po pierwsze to radzę jechać tak jak podpowiedzi google mapa :)

 

GMaps to się nadaje :facepalm: Ja jednak sugeruję jakąś normalną nawigację. 

 

9 minut temu, komandos80 napisał:

W każdym razie jak jeździłem z Warszawy do Łodzi to chyba zawsze nawigacja kierowała mnie do węzła Piątek. Ten odcinek A2 kosztuje 1.1zl

 

Na obecną chwilę to A1, zjazd na A2 na Łódź-Północ, w Strykowie zjazd do DK 71 i tyle. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, futrzak napisał:

 

GMaps to się nadaje :facepalm: Ja jednak sugeruję jakąś normalną nawigację. 

 

 

Na obecną chwilę to A1, zjazd na A2 na Łódź-Północ, w Strykowie zjazd do DK 71 i tyle. 

Albo A1 na s8 na Łódź Południe Potem na węźle Róża na S14 i otwartym dziś odcinkiem do końca. Wyskakuje się 4 km od Rojnej. Ale trasa najdłuższa na około aglomeracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lupus napisał:

Albo A1 na s8 na Łódź Południe Potem na węźle Róża na S14 i otwartym dziś odcinkiem do końca. Wyskakuje się 4 km od Rojnej. Ale trasa najdłuższa na około aglomeracji ;)

 

Ooo - otworzyli? Jakieś cuda przedwakacyjne - A1 na odcinku Częstochowa -  Radomsko też otwarta produkcyjnie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, futrzak napisał:

 

Ooo - otworzyli? Jakieś cuda przedwakacyjne - A1 na odcinku Częstochowa -  Radomsko też otwarta produkcyjnie :ok:

Dziś otworzyli odcinek I - 12 km. W kwietniu przyszłego roku mają otworzyć odcinek II i aglomeracja będzie miała pełny ring.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, futrzak napisał:

 

GMaps to się nadaje :facepalm: Ja jednak sugeruję jakąś normalną nawigację. 

 

 

Na obecną chwilę to A1, zjazd na A2 na Łódź-Północ, w Strykowie zjazd do DK 71 i tyle. 

Dzieki za informację.Czy w Strykowie są bramki?

Edytowane przez jakubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w Zgierzu ok 8.30

 

Niech ktoś mi wytłumaczy : jak można było tak skomplikować prosta sprawę z płatnościami na autostradach?

Druga sprawa: jak skrece z A1 na węźle Łódź Pòłnoc i pojadę te parę km do węzła Stryków i zjadę na DK 71 to jak i za co mam zaplacic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lupus napisał:

Albo A1 na s8 na Łódź Południe Potem na węźle Róża na S14 i otwartym dziś odcinkiem do końca. Wyskakuje się 4 km od Rojnej. Ale trasa najdłuższa na około aglomeracji ;)

to ja bym już chyba pojechał krócej na węzeł Brzeziny i wjechał od tej strony

 

https://www.google.pl/maps/dir/Toruń/Rojna+90,+Łódź/@51.861715,19.4980065,10.79z/data=!4m19!4m18!1m10!1m1!1s0x470334e1d994ec19:0x744a729a586a89c4!2m2!1d18.5984437!2d53.0137902!3m4!1m2!1d19.6130442!2d51.7925518!3s0x471bcdad5e1e20c5:0x3840e319a08c681e!1m5!1m1!1s0x471bb54e99a6a6e7:0x817554c826a90ce!2m2!1d19.3610044!2d51.7954071!3e0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę w Zgierzu ok 8.30
 
Niech ktoś mi wytłumaczy : jak można było tak skomplikować prosta sprawę z płatnościami na autostradach?
Druga sprawa: jak skrece z A1 na węźle Łódź Pòłnoc i pojadę te parę km do węzła Stryków i zjadę na DK 71 to jak i za co mam zaplacic ?
Welcome to Poland

Ten kawałek A2 jest jeszcze przed bramkami, więc jest bez opłat.

Ja bym się nie pchał na upartego do A2 tylko zjechał z A1 na Piątek. Wiele razy tak jechałem wracając z północy i nigdy nie było problemu.

tapatalked


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2022 o 12:51, luccass napisał:

Welcome to Poland emoji37.png
Ten kawałek A2 jest jeszcze przed bramkami, więc jest bez opłat. 

 

Owszem. 

 

W dniu 26.06.2022 o 12:51, luccass napisał:

Ja bym się nie pchał na upartego do A2 tylko zjechał z A1 na Piątek. Wiele razy tak jechałem wracając z północy i nigdy nie było problemu.

 

Można przez Piątek, ale będzie dłużej niż przez Stryków. Co kto lubi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.