Jump to content

Hulajnoga dla dziecka

Recommended Posts

Młody (12lat) napalił się na elektryczną hulajnogę. Twierdzi, że będzie miał czym do szkoły dojeżdżać (3km) ;).

Wstępnie wybrał Motus Scooty 10:

https://motusxd.pl/hulajnogi-elektryczne/48-1351-hulajnoga-elektryczna-motus-scooty-10-2022-5901821996129.html#/115-kolor-standard

Przeraża mnie cena (ok 2700) i jej wielkość oraz waga. Da się coś sensownego kupić taniej lub w podobnym budżecie ?

• 1 month later...
W dniu 5.07.2022 o 11:38, sherif napisał:

Młody (12lat) napalił się na elektryczną hulajnogę. Twierdzi, że będzie miał czym do szkoły dojeżdżać (3km) ;).

Wstępnie wybrał Motus Scooty 10:

https://motusxd.pl/hulajnogi-elektryczne/48-1351-hulajnoga-elektryczna-motus-scooty-10-2022-5901821996129.html#/115-kolor-standard

Przeraża mnie cena (ok 2700) i jej wielkość oraz waga. Da się coś sensownego kupić taniej lub w podobnym budżecie ?

Ja swojemu kupiłem Xiaomi Mi Scooter PRO 2. 

W sumie wziąłem dwie sztuki, również dla młodszego, ale ten jest chyba za mały i pewnie ją sprzedam. Jednak do meritum - hulajka fajna, dobrze wykonana. Młody mega zadowolony. Zasięg realny 30-35km, prędkość ograniczona do 25kmph, ale model który mam (2021) można bez problemu odblokować (tylko po co - i tak jest dla niego wystarczająco szybka).

2 godziny temu, nikt-znany napisał:

Ja swojemu kupiłem Xiaomi Mi Scooter PRO 2. 

W sumie wziąłem dwie sztuki, również dla młodszego, ale ten jest chyba za mały i pewnie ją sprzedam. Jednak do meritum - hulajka fajna, dobrze wykonana. Młody mega zadowolony. Zasięg realny 30-35km, prędkość ograniczona do 25kmph, ale model który mam (2021) można bez problemu odblokować (tylko po co - i tak jest dla niego wystarczająco szybka).

Mój nie chciał Xiaomi.

Generalnie jeździ(my) już kilka tygodni na Motusie i mega fajna hulajnoga. Duży, szeroki podest, duże koła. Typowa miejska/stacjonarna hulajnoga. Zasięg z synem bezproblemu robi 60km w trybie sport. Vmax ograniczona do 25kmph lub 35kmph - zależy od ustawienia w aplikacji.

Z wad nie posiada odcięcia zasilania i GPSu, ale to chyba wszystkie w tym budżecie mają. Zastanawiam się na podłączeniem modułu GPS.