Skocz do zawartości

Hulajnoga dla dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Młody (12lat) napalił się na elektryczną hulajnogę. Twierdzi, że będzie miał czym do szkoły dojeżdżać (3km) ;).

Wstępnie wybrał Motus Scooty 10:

https://motusxd.pl/hulajnogi-elektryczne/48-1351-hulajnoga-elektryczna-motus-scooty-10-2022-5901821996129.html#/115-kolor-standard

 

Przeraża mnie cena (ok 2700) i jej wielkość oraz waga. Da się coś sensownego kupić taniej lub w podobnym budżecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
W dniu 5.07.2022 o 11:38, sherif napisał:

Młody (12lat) napalił się na elektryczną hulajnogę. Twierdzi, że będzie miał czym do szkoły dojeżdżać (3km) ;).

Wstępnie wybrał Motus Scooty 10:

https://motusxd.pl/hulajnogi-elektryczne/48-1351-hulajnoga-elektryczna-motus-scooty-10-2022-5901821996129.html#/115-kolor-standard

 

Przeraża mnie cena (ok 2700) i jej wielkość oraz waga. Da się coś sensownego kupić taniej lub w podobnym budżecie ?

 

Ja swojemu kupiłem Xiaomi Mi Scooter PRO 2. 

W sumie wziąłem dwie sztuki, również dla młodszego, ale ten jest chyba za mały i pewnie ją sprzedam. Jednak do meritum - hulajka fajna, dobrze wykonana. Młody mega zadowolony. Zasięg realny 30-35km, prędkość ograniczona do 25kmph, ale model który mam (2021) można bez problemu odblokować (tylko po co - i tak jest dla niego wystarczająco szybka).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nikt-znany napisał:

 

Ja swojemu kupiłem Xiaomi Mi Scooter PRO 2. 

W sumie wziąłem dwie sztuki, również dla młodszego, ale ten jest chyba za mały i pewnie ją sprzedam. Jednak do meritum - hulajka fajna, dobrze wykonana. Młody mega zadowolony. Zasięg realny 30-35km, prędkość ograniczona do 25kmph, ale model który mam (2021) można bez problemu odblokować (tylko po co - i tak jest dla niego wystarczająco szybka).

 

Mój nie chciał Xiaomi.

Generalnie jeździ(my) już kilka tygodni na Motusie i mega fajna hulajnoga. Duży, szeroki podest, duże koła. Typowa miejska/stacjonarna hulajnoga. Zasięg z synem bezproblemu robi 60km w trybie sport. Vmax ograniczona do 25kmph lub 35kmph - zależy od ustawienia w aplikacji.

Z wad nie posiada odcięcia zasilania i GPSu, ale to chyba wszystkie w tym budżecie mają. Zastanawiam się na podłączeniem modułu GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.08.2022 o 12:30, sherif napisał:

Mój nie chciał Xiaomi.

Generalnie jeździ(my) już kilka tygodni na Motusie i mega fajna hulajnoga. Duży, szeroki podest, duże koła. Typowa miejska/stacjonarna hulajnoga. Zasięg z synem bezproblemu robi 60km w trybie sport. Vmax ograniczona do 25kmph lub 35kmph - zależy od ustawienia w aplikacji.

Z wad nie posiada odcięcia zasilania i GPSu, ale to chyba wszystkie w tym budżecie mają. Zastanawiam się na podłączeniem modułu GPS.

W sumie o motusie naczytałem się wiele złego (głównie narzekania na serwis). Aczkolwiek zwykle piszą Ci mający problemy, a inni cieszą się i użytkują. 

W przyszłym roku kupię sobie jakąś mocniejszą i będziemy we dwóch ganiać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Ogółem, jeśli chodzi o Xiaomi, to słyszałem sporo dobrego, świetny stosunek jakości do ceny. Ale skoro dziecko nie chce, to wiadomo, trudno zmienić jego zdanie ;) Poza tym jeśli chodzi o konkretne firmy, to warto zainteresować się także Razorem. Co prawda sporo dobrych rzeczy słyszałem o tym modelu https://zabawkaiwyprawka.pl/produkt/hulajnoga-elektryczna-razor-e-prime-air, ale są też znacznie tańsze hulajnogi tej firmy. Warto więc sprawdzić je na różnych stronach internetowych. Na pewno uda się trafić coś dobrego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
W dniu 17.08.2022 o 12:30, sherif napisał(a):

Mój nie chciał Xiaomi.

Generalnie jeździ(my) już kilka tygodni na Motusie i mega fajna hulajnoga. Duży, szeroki podest, duże koła. Typowa miejska/stacjonarna hulajnoga. Zasięg z synem bezproblemu robi 60km w trybie sport. Vmax ograniczona do 25kmph lub 35kmph - zależy od ustawienia w aplikacji.

Z wad nie posiada odcięcia zasilania i GPSu, ale to chyba wszystkie w tym budżecie mają. Zastanawiam się na podłączeniem modułu GPS.

A uszczelnienie brałeś? O co z tym chodzi? W deszcz nie da się jeździć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.03.2023 o 12:22, lucash napisał(a):

A uszczelnienie brałeś? O co z tym chodzi? W deszcz nie da się jeździć? 

Nie. Rozbierałem ją kiedyś jak syn złapał gumę. Uszczelnienie jest, jeździ nią już pół roku, także w deszczu. Może problem dotyczył poprzednich wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

ODKOPIĘ temat. Chodzi o hulajnogę dla syna 11 lat, ale taką żebym i jak ( 100 kg) mógł nią czasem do pracy 2x5 km pojechać. Młody ma około 1,5 kpln na ten cel. Jaką wybrać ( żebym wiedział ile dołożyć)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODKOPIĘ temat. Chodzi o hulajnogę dla syna 11 lat, ale taką żebym i jak ( 100 kg) mógł nią czasem do pracy 2x5 km pojechać. Młody ma około 1,5 kpln na ten cel. Jaką wybrać ( żebym wiedział ile dołożyć)?
Mam Joyor y6-s, bardzo fajny sprzęt. Młody będzie zadowolony i ojciec też się pobawi, jedynie dość duża i ciężka do przenoszenia (taka xiaomi M365 wygląda przy niej jak zabawka).Delikatne modyfikacje poprzez zapobiegawcze uszczelnienie i powinna długo działać.

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.