Skocz do zawartości

Bagażnik rowerowy a brak trzeciej tablicy


Kysior

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jadąc z bagażnikiem rowerowym BEZ ROWERÓW, który nue zasłania tablicy rejestracyjnej na samochodzie, muszę mieć trzecią tablicę, czy nie? Bo wczoraj zarejestrowałem samochód a dzisiaj się okazało, że przez całą Polskę trzeba przewieźć bagażnik, a auto zapakowane po szyby :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcją na szybko choć "nielegalną" jest wyjęcie tylnej tablicy z samochodu i założenie jej na bagażnik. Tak zwykle robią w wypożyczalniach tego typu sprzętu. Bo mało kto przyjeżdża do nich z trzecią tablicą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Konrad` napisał:

Opcją na szybko choć "nielegalną" jest wyjęcie tylnej tablicy z samochodu i założenie jej na bagażnik. Tak zwykle robią w wypożyczalniach tego typu sprzętu. Bo mało kto przyjeżdża do nich z trzecią tablicą. 

Zgadza się, jak są rowery to wtedy nie rzuca się to w oczy. Ale przy pustym od razu widać, mniej nielegalna jednak będzie jazda bez tablicy na bagażniku chyba, to się da może jakoś wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jadąc z bagażnikiem rowerowym BEZ ROWERÓW, który nue zasłania tablicy rejestracyjnej na samochodzie, muszę mieć trzecią tablicę, czy nie? Bo wczoraj zarejestrowałem samochód a dzisiaj się okazało, że przez całą Polskę trzeba przewieźć bagażnik, a auto zapakowane po szyby
To czemu przy rejestracji nie brałeś trzeciej tablicy? To wydają od ręki.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, spad napisał:

To czemu przy rejestracji nie brałeś trzeciej tablicy? To wydają od ręki.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

Jak od ręki? Wypełniłem wniosek o trzecią tablicę przy rejestracji, będzie do odbioru, jak przyjdzie do urzędu. Nigdy nie dostałem od ręki - oni mają komplety po 2 tablice, jak ktoś chce trzecią, to musi poczekać. Tak było w Krakowie, Krzeszowicach i Chrzanowie przynajmniej. Zwykle przy odbiorze twardego dowodu odbierałem też tablicę, a jak występowałem o samą tablicę, to też czekałem te 1-2 tygodnie. A to już moja piąta tablica na bagażnik.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spad napisał:

To czemu przy rejestracji nie brałeś trzeciej tablicy? To wydają od ręki.


 

Pani ją kredkami maluje na zawołanie czy jak ? :) mają dwie bo trzecią chce co setny człek albo rzadziej.

Choć według mnie istniałoby rozwiązanie gdyby pewną pulę np ten 1 % mieli po 3 sztuki i dawali chętnemu z tej puli. Może by nie było ciągłości numerów ale by się nie czekało. No ale tak nie ma....

Edytowane przez Truecolor
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kysior napisał:

Jak od ręki? Wypełniłem wniosek o trzecią tablicę przy rejestracji, będzie do odbioru, jak przyjdzie do urzędu. Nigdy nie dostałem od ręki - oni mają komplety po 2 tablice, jak ktoś chce trzecią, to musi poczekać. Tak było w Krakowie, Krzeszowicach i Chrzanowie przynajmniej. Zwykle przy odbiorze twardego dowodu odbierałem też tablicę, a jak występowałem o samą tablicę, to też czekałem te 1-2 tygodnie. A to już moja piąta tablica na bagażnik.

 

One często są tego samego dnia lub na następny dzień bo tablice dodatkowe nie przychodzą z Warszawy jak DR czy KP tylko sa robione przez firmy które wygrały przetarg. Ty natomiast i tak nie mógłbyś odebrać tablicy bez twardego dowodu wystawionego już na Ciebie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Truecolor napisał:

Pani ją kredkami maluje na zawołanie czy jak ? :) mają dwie bo trzecią chce co setny człek albo rzadziej.

Choć według mnie istniałoby rozwiązanie gdyby pewną pulę np ten 1 % mieli po 3 sztuki i dawali chętnemu z tej puli. Może by nie było ciągłości numerów ale by się nie czekało. No ale tak nie ma....

Ale głupoty piszesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kysior napisał:

Jak od ręki? Wypełniłem wniosek o trzecią tablicę przy rejestracji, będzie do odbioru, jak przyjdzie do urzędu. Nigdy nie dostałem od ręki - oni mają komplety po 2 tablice, jak ktoś chce trzecią, to musi poczekać. Tak było w Krakowie, Krzeszowicach i Chrzanowie przynajmniej. Zwykle przy odbiorze twardego dowodu odbierałem też tablicę, a jak występowałem o samą tablicę, to też czekałem te 1-2 tygodnie. A to już moja piąta tablica na bagażnik.

 

 

1 godzinę temu, Truecolor napisał:

Pani ją kredkami maluje na zawołanie czy jak ? :) mają dwie bo trzecią chce co setny człek albo rzadziej.

Choć według mnie istniałoby rozwiązanie gdyby pewną pulę np ten 1 % mieli po 3 sztuki i dawali chętnemu z tej puli. Może by nie było ciągłości numerów ale by się nie czekało. No ale tak nie ma....

 

We Wrocławiu kiedy rejestrujesz samochód mówisz, że chcesz trzecią na hak i wydają ją od ręki przy rejestracji, mają takie komplety po trzy sztuki od ręki. A jak przyjdziesz nawet później to czekasz maks trzy dni na trzecią blachę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dobromir napisał:

One często są tego samego dnia lub na następny dzień bo tablice dodatkowe nie przychodzą z Warszawy jak DR czy KP tylko sa robione przez firmy które wygrały przetarg. Ty natomiast i tak nie mógłbyś odebrać tablicy bez twardego dowodu wystawionego już na Ciebie

 

Bez twardego dowodu przy rejestracji pojazdu Wrocław i Powiat Wrocławski wydaje trzecią tablicę od ręki. Po prostu składasz od razu wniosek o trzecią i wychodzisz z miękkim dowodem i trzema blachami z urzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, spad napisał:

 

Bez twardego dowodu przy rejestracji pojazdu Wrocław i Powiat Wrocławski wydaje trzecią tablicę od ręki. Po prostu składasz od razu wniosek o trzecią i wychodzisz z miękkim dowodem i trzema blachami z urzędu.

A fakt tak też się da ale tylko gdy faktycznie tablica jest od razu.

Edytowane przez dobromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spad napisał:

 

 

We Wrocławiu kiedy rejestrujesz samochód mówisz, że chcesz trzecią na hak i wydają ją od ręki przy rejestracji, mają takie komplety po trzy sztuki od ręki. A jak przyjdziesz nawet później to czekasz maks trzy dni na trzecią blachę.

Ja rejestrowałem we wtorek, od razu z wnioskiem na trzecią tablicę, niestety nie wydali od ręki. A jadę dzisiaj - jeszcze dopytam, może tablicę da się już odebrać, ale nie wiem, czy czasowo wyrobię, bo system kolejkowy tam mają paskudny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kysior napisał:

Jak od ręki? Wypełniłem wniosek o trzecią tablicę przy rejestracji, będzie do odbioru, jak przyjdzie do urzędu. Nigdy nie dostałem od ręki - oni mają komplety po 2 tablice, jak ktoś chce trzecią, to musi poczekać. Tak było w Krakowie, Krzeszowicach i Chrzanowie przynajmniej. Zwykle przy odbiorze twardego dowodu odbierałem też tablicę, a jak występowałem o samą tablicę, to też czekałem te 1-2 tygodnie. A to już moja piąta tablica na bagażnik.

 

 

ja zamowilem na allegro przyszla na drugi dzien...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, PawelWaw napisał:

 

ja zamowilem na allegro przyszla na drugi dzien...

A nalepkę legalizującą też tez Ci wysyłali? Popierasz oszustów to twoja sprawa. Jak kiedyś przypadkiem to wyjdzie to ciekawy jestem czy dalej będziesz reklamować tablice z allegro.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2022 o 07:40, dobromir napisał:

One często są tego samego dnia lub na następny dzień bo tablice dodatkowe nie przychodzą z Warszawy jak DR czy KP tylko sa robione przez firmy które wygrały przetarg. Ty natomiast i tak nie mógłbyś odebrać tablicy bez twardego dowodu wystawionego już na Ciebie

Tak że tak jest w twoi urzędzie to nie jest to wyznacznik a wierz mi raczej że to wyjątek. U nas na 3cią tablice czeka sie tyle co na dowód twardy czyli min 10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Truecolor napisał:

Tak że tak jest w twoi urzędzie to nie jest to wyznacznik a wierz mi raczej że to wyjątek. U nas na 3cią tablice czeka sie tyle co na dowód twardy czyli min 10 dni.

A to pewnie już wina dyrektora urzędu bądź prezydenta miasta, w Rzeszowie zadbano aby firma robiąca tablice dostarczała je w ciągu 1 dnia a rejestrację aut odbywają się nie tylko w urzędzie ale też w innych godzinach w 4 galeriach (i to wszystko w"zacofanym Podkarpaciu"😀)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Truecolor napisał:

Tak że tak jest w twoi urzędzie to nie jest to wyznacznik a wierz mi raczej że to wyjątek. U nas na 3cią tablice czeka sie tyle co na dowód twardy czyli min 10 dni.

A z innej beczki z dnia na dzień pada pomysł kupna platformy i jazdy z rowerami?

Jest przepis, jesteś kierowcą, chcesz korzystać to się do niego stosuj.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, r1sender napisał:

A z innej beczki z dnia na dzień pada pomysł kupna platformy i jazdy z rowerami?

Jest przepis, jesteś kierowcą, chcesz korzystać to się do niego stosuj.

Fakt, tym bardziej że pewnie samej platformy nie kupuje się od ręki bo są różne a i w sklepach pewnie ilość jest ograniczona

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, r1sender napisał:

A z innej beczki z dnia na dzień pada pomysł kupna platformy i jazdy z rowerami?

Jest przepis, jesteś kierowcą, chcesz korzystać to się do niego stosuj.

Ja się chcę stosować i dlatego pytam o jazdę z pustą platformą, która nie zasłania tablicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kmwtw napisał:

Ale wtedy nie zabierzesz rowerów! 8]

Ale wyprowadzę bagażnik na spacer 😄

Potrzebowałem przewieźć przez Polskę pusty bagażnik, albo wrócę z rowerami, albo znowu bez, ale tak czy tak powrót już będzie z trzema tablicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Austrii na przykład bagażnik rowerowy montowany na hak musi mieć swoją tablice rejestracyjną ,i nie jest to ten sam numer co samochodu. Tablica jest w kolorze czerwonym i wydawana jest przez ubezpieczenie, co za tym idzie taki bagażnik rowerowy jest osobno ubezpieczony . Za brak tego jest mandat.

Gesendet von meinem SM-N986B mit Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/10/2022 at 9:04 AM, wally_84 said:

W Austrii na przykład bagażnik rowerowy montowany na hak musi mieć swoją tablice rejestracyjną ,i nie jest to ten sam numer co samochodu. Tablica jest w kolorze czerwonym i wydawana jest przez ubezpieczenie, co za tym idzie taki bagażnik rowerowy jest osobno ubezpieczony . Za brak tego jest mandat.

Gesendet von meinem SM-N986B mit Tapatalk
 

Ale bzdury tam wymyślają w tej Austrii...

Bagaznik jest osobno ubezpieczony od czego? Od kradzierzy i uszkodzenia ma własne autocasco? Czy może OC jakby tam przypadkiem wyrządził komuś szkodę?

 

Mi to wygląda na zamordyzm. Po co to komu?

 

W Irlandii na bagaznik się daje tablicę z takim samym numerem który się ma na auto. Ale i tak więkoszość kierowców nie daje żadnej, bo raczej za brak nic nie groźi.

Na przyczepe też sie daje tablice taki same jak na własnym aucie. Nie ma żadnych ubezpieczeń na bagażniki albo przyczepy. Na co to komu?

A tablice czy to na auto, czy na przeczypę czy na bagażnik sie kupuje w sklepie.

I też jakoś żyć się da :)

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 7.07.2022 o 22:59, PawelWaw napisał(a):

 

ja zamowilem na allegro przyszla na drugi dzien...

Wrócę do tej wypowiedzi, ku przestrodze, przyszedł Pan dzisiaj wyrobić tablice bo mu zaginęła, przyniósł ta która została, przy naklejeniu znaczków na tej przyniesionej okazało się że nie ma oznaczeń. Po dokładnej analizie okazało się że to tablica z powyższego portalu do czego zresztą pan się przyznał, efekt zgłoszenie do prokuratury za posługiwanie się podrobionymi tablicami. Tak więc z takimi radami to wiesz......

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, dobromir napisał(a):

Wrócę do tej wypowiedzi, ku przestrodze, przyszedł Pan dzisiaj wyrobić tablice bo mu zaginęła, przyniósł ta która została, przy naklejeniu znaczków na tej przyniesionej okazało się że nie ma oznaczeń. Po dokładnej analizie okazało się że to tablica z powyższego portalu do czego zresztą pan się przyznał, efekt zgłoszenie do prokuratury za posługiwanie się podrobionymi tablicami. Tak więc z takimi radami to wiesz......

 

Bardzo mądry i inteligentny czlowiek :jem:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, dobromir napisał(a):

Wrócę do tej wypowiedzi, ku przestrodze, przyszedł Pan dzisiaj wyrobić tablice bo mu zaginęła, przyniósł ta która została, przy naklejeniu znaczków na tej przyniesionej okazało się że nie ma oznaczeń. Po dokładnej analizie okazało się że to tablica z powyższego portalu do czego zresztą pan się przyznał, efekt zgłoszenie do prokuratury za posługiwanie się podrobionymi tablicami. Tak więc z takimi radami to wiesz......

 

Tak z ciekawosci, po co to zostalo zgloszone jesli numery zgadzaly sie z tym co w dokumentach?

Ja wiem, ze to lewizna ale komu przeszkadzalo, ze ktos sobie kupil kawalek blachy identyczny z oryginalem w tym przypadku?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Tak z ciekawosci, po co to zostalo zgloszone jesli numery zgadzaly sie z tym co w dokumentach?

Ja wiem, ze to lewizna ale komu przeszkadzalo, ze ktos sobie kupil kawalek blachy identyczny z oryginalem w tym przypadku?

 

Oryginalne blachy wyprodukowane mają oznaczenia typu godło, numery i kto wyprodukował, wyobrażasz sobie że urzędnik przykleił by nalepki na lewych tablicach bez tych oznaczeń? Równie dobrze pani w w kasie w banku mogłaby przymykać oko na podrobione pieniądze, bo sa b. podobne do oryginalnych.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dobromir napisał(a):

Oryginalne blachy wyprodukowane mają oznaczenia typu godło, numery i kto wyprodukował, wyobrażasz sobie że urzędnik przykleił by nalepki na lewych tablicach bez tych oznaczeń? Równie dobrze pani w w kasie w banku mogłaby przymykać oko na podrobione pieniądze, bo sa b. podobne do oryginalnych.

 

Tablice to kawalek blachy i nic wiecej, powinny byc czytelne i  zgodne z tym co w dokumentach. 

Niestey w PL zostaly sprowadzone do rangi dokumentu, co jest absurdalne...

Pani w okienku chyba sie za bardzo przejmuje swoja rola, zglaszajac sprawe do prokuratury :facepalm:

Mogla chlopu powiedziec, ze nie zalegalizuje bo nie sa oryginalnie i niech wyrabia nowe zamiast robic problemy natury prawnej :ok:

PS. Porowanie do falszywych pieniedzy jesy zupelnie nietrafione.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Tablice to kawalek blachy i nic wiecej, powinny byc czytelne i  zgodne z tym co w dokumentach. 

Niestey w PL zostaly sprowadzone do rangi dokumentu, co jest absurdalne...

Pani w okienku chyba sie za bardzo przejmuje swoja rola, zglaszajac sprawe do prokuratury :facepalm:

Mogla chlopu powiedziec, ze nie zalegalizuje bo nie sa oryginalnie i niech wyrabia nowe zamiast robic problemy natury prawnej :ok:

PS. Porowanie do falszywych pieniedzy jesy zupelnie nietrafione.

Dla Ciebie to kawałek blachy a dla pracownika z wk to jednak coś innego. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

Mam nadzieje, ze urzednik zostanie sowicie wynagrodzony za ten jakze bohaterski czyn :hehe:

 

 

 

Każdy ma swoją pracę i swoje obowiązki, ustawy konkretnie określają jak mają wyglądać dokumenty i np tablice, jak tego nie rozumiesz i nie akceptujesz to startuj w wyborach i zmień Polskę 😁.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dobromir napisał(a):

Po dokładnej analizie okazało się że to tablica z powyższego portalu do czego zresztą pan się przyznał

Serio, typ przyniósł do wk lewą tablicę, żeby dostać do niej oryginalną naklejkę? 

Niektórzy jednak powinni mieć zakaz rozmnażania się, żeby genu głupoty nie rozsiewać po świecie. :facepalm:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dobromir napisał(a):

Każdy ma swoją pracę i swoje obowiązki, ustawy konkretnie określają jak mają wyglądać dokumenty i np tablice, jak tego nie rozumiesz i nie akceptujesz to startuj w wyborach i zmień Polskę 😁.

 

Dzięki za przypomnienie, muszę zamówić  nowa zielona blaszkę z allegro :jem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, iwik napisał(a):

Serio, typ przyniósł do wk lewą tablicę, żeby dostać do niej oryginalną naklejkę? 

Niektórzy jednak powinni mieć zakaz rozmnażania się, żeby genu głupoty nie rozsiewać po świecie. :facepalm:

 

Te tablice wygladaja identycznie jak oryginalne... Moze kupil auto z taka blacha? 

Ja wiem, ze na AK to kazdy 3 razy sprawdza numery na hologramie zanim pojdzie do WK :hehe:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Maciej__ napisał(a):

 

Tablice to kawalek blachy i nic wiecej, powinny byc czytelne i  zgodne z tym co w dokumentach. 

Niestey w PL zostaly sprowadzone do rangi dokumentu, co jest absurdalne...

Pani w okienku chyba sie za bardzo przejmuje swoja rola, zglaszajac sprawe do prokuratury :facepalm:

Mogla chlopu powiedziec, ze nie zalegalizuje bo nie sa oryginalnie i niech wyrabia nowe zamiast robic problemy natury prawnej :ok:

PS. Porowanie do falszywych pieniedzy jesy zupelnie nietrafione.

Proszę Cię, każdy jeden mądry, po co wyrabiać jak na Allegro są za połowę :hehe:

To z gatunku takiej samej głupoty jak jazda na wyklejankach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Tak z ciekawosci, po co to zostalo zgloszone jesli numery zgadzaly sie z tym co w dokumentach?

Ja wiem, ze to lewizna ale komu przeszkadzalo, ze ktos sobie kupil kawalek blachy identyczny z oryginalem w tym przypadku?

 

A komu przeszkadzało iść do urzędu i zgłosić utratę tablicy?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, r1sender napisał(a):

A komu przeszkadzało iść do urzędu i zgłosić utratę tablicy?

 

Takie rzeczy się powinno załatwiać przez net z dostawą do domu...

No ale wtedy trzeba by się pozbyć połowy urzędników.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, r1sender napisał(a):

A komu przeszkadzało iść do urzędu i zgłosić utratę tablicy?

Dokładnie, tym bardziej że koszt to aż 52,50 zł/szt, a czas oczekiwania to od 5 do 24 godzin, ale zawsze musi się znaleźć jakiś cwaniak co myśli że oszuka system 😁.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dobromir napisał(a):

Jakiś urzędnik Ci krzywdę zrobił, że ich tak nienawidzisz?

 

Nie, ale to nie znaczy że nie mogę krytykować absurdalnych procedur...

Mam nadzieję, że dożyję czasow jak będzie można wszystko załatwić zdalnie :ok:

Jaka jest wartość dodana z wizyty w WK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

Takie rzeczy się powinno załatwiać przez net z dostawą do domu...

No ale wtedy trzeba by się pozbyć połowy urzędników.

Chłopie! U nas w Wieliczce jest taki absurd, że aby zarejestrować auto, trzeba się umówić przez net lub telefonicznie. Podejrzewam że najbliższy termin (dziś jest wtorek) jest na przyszły tydzień. Okopali się na pozycjach w pandemii i tak sobie tam siedzą i guzik robią. 

 

Edytowane przez Pito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dobromir napisał(a):

Wrócę do tej wypowiedzi, ku przestrodze, przyszedł Pan dzisiaj wyrobić tablice bo mu zaginęła, przyniósł ta która została, przy naklejeniu znaczków na tej przyniesionej okazało się że nie ma oznaczeń. Po dokładnej analizie okazało się że to tablica z powyższego portalu do czego zresztą pan się przyznał, efekt zgłoszenie do prokuratury za posługiwanie się podrobionymi tablicami. Tak więc z takimi radami to wiesz......

Tylko, że przez rok to się prawo z deka zmieniło ;)

Kto i do kogo zgłaszał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, r1sender napisał(a):

Proszę Cię, każdy jeden mądry, po co wyrabiać jak na Allegro są za połowę :hehe:

To z gatunku takiej samej głupoty jak jazda na wyklejankach. 

Bo nie zawsze to takie proste jest .. leasingi, inne miejsce zamieszkania, itd.

Sam to przerabiałem, na szczęście u mnie f. leasingowa nie robi problemów, miesiąc czekania i miałem ;)
Do klasyka za to mało nie zamówiłem, bo ni w ząb oryginalna blacha nie chciała podpasować pod US zderzak 8-).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sherif napisał(a):

Tylko, że przez rok to się prawo z deka zmieniło ;)

Kto i do kogo zgłaszał ?

 

Jeszcze sie nie zmienilo z tego co wiem... 

Dopiero od 1 pazdziernika chyba wchodza zaostrzone przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.