Skocz do zawartości

Kompresor z jula


exor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.07.2022 o 09:02, exor napisał:

Potrzebuję tylko do pompowania kół. 

Ktoś może używa tego? 

 

https://www.jula.pl/catalog/narzedzia-i-maszyny/urzadzenia-pneumatyczne/kompresory/kompresory/kompresor-012893/

 

Teść miał podobny,  używał sporadycznie do pompowania - poszedł do krainy wiecznego pompowania.

Pewnie nawet 100 pompowań nie miał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo głośny, w zestawie kilka końcówek do pompowania różnych piłek, materacy, końcówka z  manometrem. Dość długi przewód elektryczny i cisnieniowy. O trwałości nie wypowiem się- użyty był kilka razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję tylko do pompowania kół. 
Ktoś może używa tego? 
 
https://www.jula.pl/catalog/narzedzia-i-maszyny/urzadzenia-pneumatyczne/kompresory/kompresory/kompresor-012893/
 
Ja mam b&d z Orlenu za punkty... Wziąłem go kilkanaście lat temu i działa (pompowanie auta i rowerów)

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2022 o 09:02, exor napisał:

Potrzebuję tylko do pompowania kół. 

Ktoś może używa tego? 

 

https://www.jula.pl/catalog/narzedzia-i-maszyny/urzadzenia-pneumatyczne/kompresory/kompresory/kompresor-012893/

 

 

Mam coś takiego, dawno temu kupiłem do czyszczenia PCta.

Jak pisali wyżej, głośny. Ale swoją funkcję spełnia.

Gdybym drugi raz miał kupować poszedł bym w coś ze zbiorniczkiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.07.2022 o 22:26, exor napisał:

W czym jest lepszy taki ze zbiornikiem? 

W tym, że możesz skorzystać z niego w momencie jak jest wyłączony? Nabijasz ciśnienie, zabierasz ze sobą gdzieś w niedostępne miejsce i dmuchasz bez targania ze sobą przedłużacza.

Chyba w Lidlu jest teraz taki co chcesz. Nie mam zbyt dobrego zdania o produktach z Lidla ale ich gwarancja rekompensuje przynajmniej jakość towarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Igorek napisał:

W tym, że możesz skorzystać z niego w momencie jak jest wyłączony? Nabijasz ciśnienie, zabierasz ze sobą gdzieś w niedostępne miejsce i dmuchasz bez targania ze sobą przedłużacza.

 

Dokładnie. Mam taki:

obraz.png.575e64cfd8b5963b9d7abdd224e6afa8.png

Nabijasz w garażu, nawet nie do pełna i spokojnie można podejść do auta, roweru i napompować albo np. nabić w garażu, a później w domu "po cichu" coś przedmuchać. Minusem większego jest to, że swoje waży no i więcej kosztuje. Są też takie z mniejszą bańką. Pytanie, na ile starczy np taki ze zbiornikiem 6l, żeby się nie okazało, że i tak po dopompowaniu dwóch kół trzeba wracać do prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2022 o 10:31, Igorek napisał:

W tym, że możesz skorzystać z niego w momencie jak jest wyłączony? Nabijasz ciśnienie, zabierasz ze sobą gdzieś w niedostępne miejsce i dmuchasz bez targania ze sobą przedłużacza.

Chyba w Lidlu jest teraz taki co chcesz. Nie mam zbyt dobrego zdania o produktach z Lidla ale ich gwarancja rekompensuje przynajmniej jakość towarów.

 

taki z juli

https://www.jula.pl/catalog/narzedzia-i-maszyny/urzadzenia-pneumatyczne/kompresory/kompresory/kompresor-016453/

to praktycznie to samo co w lidlu było

 

mam i działa, niesamowite że faktycznie jest cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2022 o 11:01, Majkiel napisał:

 

Dokładnie. Mam taki:

obraz.png.575e64cfd8b5963b9d7abdd224e6afa8.png

Nabijasz w garażu, nawet nie do pełna i spokojnie można podejść do auta, roweru i napompować albo np. nabić w garażu, a później w domu "po cichu" coś przedmuchać. Minusem większego jest to, że swoje waży no i więcej kosztuje. Są też takie z mniejszą bańką. Pytanie, na ile starczy np taki ze zbiornikiem 6l, żeby się nie okazało, że i tak po dopompowaniu dwóch kół trzeba wracać do prądu.

 

stanleya 6 litrów nie nadaje się , za mały , za głośny , do d00py

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2022 o 11:01, Majkiel napisał:

Pytanie, na ile starczy np taki ze zbiornikiem 6l, żeby się nie okazało, że i tak po dopompowaniu dwóch kół trzeba wracać do prądu.

6 l nie starczy na 4 koła. Dopompowanie 2 kół tylko. 

 

Weż sobie taki: https://allegro.pl/oferta/kompresor-bezolejowy-6l-8-bar-wyciszony-fatmax-11945023084. Zwykły żółty ma ok 100 dB i jest głośny. Ten czarny (zwróć na obudowę) ma chyba 65 dB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.