Skocz do zawartości

Klosz tylnej lampy - 308 I


iwik

Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, iwik said:

Da się nabyć drogą kupna sam klosz, czy nie występuje jako część zamienna i trzeba całą lampę? 

 

 

Na allegro nie ma? IMHO najlepiej bedzie kupic jakas uzywke :ok:

https://allegro.pl/oferta/peugeot-308-hb-t7-07-lewa-tylna-lampa-12428698156

Z tego co widac na fotkach, to tam jest glownie klosz w tej lampie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maciej__ napisał:

Na allegro nie ma? IMHO najlepiej bedzie kupic jakas uzywke :ok:

Używkę to mogę kupić lokalnie jak ją najpierw obejrzę, bo większość albo pęknięta, albo urwany jakiś zaczep, albo z anglika. Nie będę się bujał potem z jakimś Januszem biznesu, który stwierdzi, że uszkodzona została w transporcie. Za niecałe 300 jest nowy zamiennik Magneti Marelli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, POKS napisał:

No tu akurat różnicy nie ma.

Wydawało mi się, że światło cofania jest po jednej stronie tylko, wiec niekoniecznie po tej samej w wersji eu i ang. Ale może mi się tylko wydawało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, iwik napisał:

Nie będę się bujał potem z jakimś Januszem biznesu, który stwierdzi, że uszkodzona została w transporcie. Za niecałe 300 jest nowy zamiennik Magneti Marelli.

... a sam januszujesz i kombinujesz z wymianą samego klosza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ochkarol napisał:

... a sam januszujesz i kombinujesz z wymianą samego klosza. 

Szukanie oszczędności tam gdzie można nazwałbym rozsądnym gospodarowaniem zasobami, ale możesz to nazwać januszowaniem, proszę.

Sprzedawanie uszkodzonego towaru (z opisem wytrychem "stan jak na zdjęciach") to natomiast zwykłe oszustwo, nie widzę tutaj analogii.

 

Edytowane przez iwik
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, iwik napisał:

Szukanie oszczędności tam gdzie można nazwałbym rozsądnym gospodarowaniem zasobami, ale możesz to nazwać januszowaniem, proszę.

Sprzedawanie uszkodzonego towaru (z opisem wytrychem "stan jak na zdjęciach") to natomiast zwykłe oszustwo, nie widzę tutaj analogii.

 

Absolutnie nie mam na myśli oszukiwania kogokolwiek, bo co najwyżej oszukujesz sam siebie szukając gównianych oszczędności.

Sam napisałeś, że nowa lampa kosztuje 300 zł. Lepiąc "sprawną" lampę z dwóch używek narażasz się na nieszczelności w uzyskanej lampie przede wszystkim. A potem płacz, że poci się, że zbiera się woda, że "choinka". 

Auto za kilkanaście tysięcy i szkoda 300 zł, żeby naprawę wykonać porządnie. Dla mnie żenua... 🙄

Z mojej strony EOT.

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ochkarol napisał:

co najwyżej oszukujesz sam siebie szukając gównianych oszczędności.

Pytałem czy klosz występuje jako część zamienna, bo bywają lampy składane i nie wiem jaka jest w 308-ce. Jak widać nie zrozumiałeś pytania, ale postanowiłeś się jednak wypowiedzieć nie wnosząc do wątku nic sensownego. Słusznie EOT...

Edytowane przez iwik
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.