Skocz do zawartości

3 miesiące z kia sportage - OT


VVojteck

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ppmarian napisał:
3 godziny temu, PawelWaw napisał:
 
nie no ten argument wygrywa emoji38.png

Uwiez nic tak nie wkur... jak dopakujesz szczęśliwie bagaznik chcesz trzepnąć klapa i jeszcze dopchać co "wystaje" a tu el. klapa robi tańce góra/dół

 

Elektryczna klapę też można zamykać ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2022 o 16:59, wujek napisał:

Po prostu recznie jest szybciej :phi:

Wrzucam bagaże, zamykam klapę i zanim wsiądę za kierownicę to jest już zamknięta.

Podobnie przy wysiadaniu, wciskam przycisk, wysiadam i zanim dojdę na tyl klapa jest już otwarta.

Generalnie nie widzę sensu w staniu i patrzeniu jak to się otwiera, czy zamyka 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, komandos80 napisał:

Wrzucam bagaże, zamykam klapę i zanim wsiądę za kierownicę to jest już zamknięta.

Podobnie przy wysiadaniu, wciskam przycisk, wysiadam i zanim dojdę na tyl klapa jest już otwarta.

Generalnie nie widzę sensu w staniu i patrzeniu jak to się otwiera, czy zamyka 😛

fajny gadżet , ale z bajerów  osobiście bardziej mi pasuje aktywny tempomat z którego często korzystam nawet po mieście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, ppmarian napisał:

Dla mnie pasja motoryzacji się skończyła na autach które przestały mniec liczniki bębenkowe.
 

Niby pierdoła, ale ostatnio jak przejechałem więcej km w trasie Mustangiem z przyjemnością patrzyłem jak cyferki się przewijają na drogomierzu. Jakie to było ładne ;).

Z drugiej strony męczy trochę np brak kontrolki olejenia czy ładowania. Są oczywiście zegary które trzeba kontrolować. Taki urok ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, komandos80 napisał:

Wrzucam bagaże, zamykam klapę i zanim wsiądę za kierownicę to jest już zamknięta.

Podobnie przy wysiadaniu, wciskam przycisk, wysiadam i zanim dojdę na tyl klapa jest już otwarta.

Generalnie nie widzę sensu w staniu i patrzeniu jak to się otwiera, czy zamyka 😛

W ostatnich miesiącach sporo jeździłem na wschód kraju, gdzie miewałem 3-4 kontrole straży granicznej/policji jakie to było wygodne wcisnąć przycisk bez wysiadania, żeby dać możliwość kontroli bagażnika. Potem jeszcze raz wcisnąć aby się zamknęło ;).

 

2 godziny temu, maro_t napisał:

kufa, rzuciłem jedno zdanie, że mnie osobiście taka automatyczna klapa by wkurzała i już 3 strony wątku zapełniliście tym tematem. Całe AK ;]

Chyba od tego jest forum dyskusyjne ;), no i ile można gadać o alternatorach w Fiatach :phi:.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sherif napisał:

Chyba od tego jest forum dyskusyjne ;), no i ile można gadać o alternatorach w Fiatach :phi:.

 

aż mam ochotę rozpocząć temat elektrycznych foteli. W zwykłych podnoszę se wajchę, odjeżdżam fotelem i gotowe. A przycisk trzymam i czekam,czekam,czekam... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
aż mam ochotę rozpocząć temat elektrycznych foteli. W zwykłych podnoszę se wajchę, odjeżdżam fotelem i gotowe. A przycisk trzymam i czekam,czekam,czekam... ;]
Haha podchodzisz z kluczykiem łapiesz za klamkę a fotel i kierownica same się przestawiają do wcześniej zapisanych ustawień kierowcy
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, hefi said:

Haha podchodzisz z kluczykiem łapiesz za klamkę a fotel i kierownica same się przestawiają do wcześniej zapisanych ustawień kierowcy

 

U mnie jest dokladnie tak samo przy manualnym sterowaniu ;]

Jak raz ustawilem po zakupie, tak jest ustawione :hehe:

Moge nawet podejsc bez kluczyka ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maro_t napisał:

 

aż mam ochotę rozpocząć temat elektrycznych foteli. W zwykłych podnoszę se wajchę, odjeżdżam fotelem i gotowe. A przycisk trzymam i czekam,czekam,czekam... ;]

Jak masz pamięć to wciskasz raz numerek i zaraz masz ustawione ;). Można w niektórych aut dopisać do kluczyka, więc nic nie trzeba dotykać.

Godzinę temu, sdss napisał:

Auto dla ludu otworzysz , ale już nie zamkniesz 😂🤣

Może czujnika nie ma .. w poprzednim aucie tak (glupio) miałem. Volvo tłumaczyło to bezpieczeństwem aby kogoś nie przycisnąć, więc "operator" klapy musi wcisnąć przycisk w klapie. Obecne niby ma ten czujnik i można zamykać/otwierać z klapy, środka i kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, hefi napisał:

Chyba Twoja emoji16.png to za drogi sprzęt żeby dopychac ręcznie
Wystarczy kupić odpowiednio duże auto aby wszytko się mieściło

Nie do każego garażu pick-up czy bus wjedzie :P Ja ostatnio musiałem dość szybko zamykać i powoli otwierać żeby nic nie wypadło. Elektryczna klapa to zło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.