Skocz do zawartości

Italians Do It Better - czyli nowe Ferrari już wkrótce


bochumil

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bochumil napisał:

 

Która Skoda robi 100 w 3,3 sekundy? ;]


Biała Skoda Fabia 1.0 TSI z przedstawicielem handlowym za kierownicą, który musi zaginać czasoprzestrzeń żeby wyrobić normy 🙂 Edit: A do tematu to niebawem po mojej ulicy będzie jeździło to cacko (prosto z katowickiego salonu). @Klaudek nie tylko na Bielanach w blokach mieszkają bogacze 🙂

 

617BB5AD-0291-4055-8D68-CE07D2EB9824.jpeg

Edytowane przez pejus1982
  • Lubię to 1
  • zszokowany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kenickie napisał:

 

Niby to o Tesli, ale tyczy się wszystkich elektryków. :P

Tesla shit.jpg

To pewnie napisał miłośnik jakiś oldtimerow. Elektryk przyspiesza bez zająknięcia, nie ma problemów z ciepłym powietrzem w dolocie i nie przestawia zaplonu w rozpaczy przed uszkodzeniem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bochumil napisał:

 

Prędzej uwierzę we wcześniejszą wersję z kolegą @wujek i jego setą z barku robioną w 3 sekundy 😉

Spójrz na wyścigi na 1/4 mili. Złoty Superb z Piotrkowa 👍

Coś koło 530KM z 2.0tsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bochumil napisał:

Ferrari Purosangue już wkrótce na polskich drogach 😉

 

I te pismaki....

"Muszę przyznać, że 390 tysięcy Euro, które będzie ceną bazową, nie powinno zniechęcić klientów" 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wujek napisał:

Elektryk przyspiesza bez zająknięcia, nie ma problemów z ciepłym powietrzem w dolocie i nie przestawia zaplonu w rozpaczy przed uszkodzeniem.

Ale ma problem z przegrzewającą się baterią. W teslach jeżdżących po ringu muszą wyłączać całkowicie rekuperację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, bielaPL napisał:

 

I te pismaki....

"Muszę przyznać, że 390 tysięcy Euro, które będzie ceną bazową, nie powinno zniechęcić klientów" 

 

 

Wiesz, on nie pisał o kolejnej Skodzie tylko o marce dla specyficznego klienta, np. dla Roberta Lewandowskiego, któremu jakiś czas temu powiększyła się rodzinka. Nam malutkim pozostaje Skoda Superb na dopalaczach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pejus1982 napisał:


Biała Skoda Fabia 1.0 TSI z przedstawicielem handlowym za kierownicą, który musi zaginać czasoprzestrzeń żeby wyrobić normy 🙂 Edit: A do tematu to niebawem po mojej ulicy będzie jeździło to cacko (prosto z katowickiego salonu). @Klaudek nie tylko na Bielanach w blokach mieszkają bogacze 🙂

 

 

Do pierwszego deszczowego dnia, kiedy to ów czerwone Ferrari zapozna się z poboczem, lampami itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, grogi napisał:

 

A to dojeżdża wtedy do końca pętli?!

Dojeżdża, ale komputer zmniejsza osiągi (analogicznie jak w spalinówce). Misha wspominał o tym w jednym z filmów (lub kilku)
https://www.youtube.com/c/MishaCharoudin/search?query=tesla

Edytowane przez Woockush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Woockush napisał:

Dojeżdża, ale komputer zmniejsza osiągi (analogicznie jak w spalinówce). Misha wspominał o tym w jednym z filmów (lub kilku)
https://www.youtube.com/c/MishaCharoudin/search?query=tesla

Czyli co startuje na swiatlach 3 razy i juz mocy nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wujek napisał:

Czyli co startuje na swiatlach 3 razy i juz mocy nie ma?

20km na Nurburgringu to raczej nie 3 razy spod świateł :)

 

1 godzinę temu, wujek napisał:

No dobra ale jest wtedy wolniejsza?

Mniej więcej od tego momentu bateria zaczyna się przegrzewać. W kolejnych minutach Misha stwierdza, że moc jest mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wujek napisał:

Ale co mi dupo hamownia Miszy to by trzeba jakies dane na papierze miec. 

Bierz i jedź. Ktoś broni?

Est-ce que tu parles français? https://www.largus.fr/actualite-automobile/essai-extreme-tesla-model-3-une-electrique-au-nurburgring-10393392.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/14/2022 at 4:26 PM, bochumil said:

 

Która Skoda robi 100 w 3,3 sekundy? ;]

Żadna z wielkoseryjnych fabrycznych, ale są takie :phi:

- Fabia R5 (rajdowa) na asfalcie może osiągnąć ok. 3 s.

- SuperB należąca do gościa (arturo freestyler), który był kiedyś na AK, używany do wyścigów na 1/4 mili osiąga bodajże 3,2 s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Manx napisał:

Żadna z wielkoseryjnych fabrycznych, ale są takie :phi:

- Fabia R5 (rajdowa) na asfalcie może osiągnąć ok. 3 s.

- SuperB należąca do gościa (arturo freestyler), który był kiedyś na AK, używany do wyścigów na 1/4 mili osiąga bodajże 3,2 s.

 

Czyli tyle co dobry gokart.

;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Manx napisał:

Żadna z wielkoseryjnych fabrycznych, ale są takie :phi:

- Fabia R5 (rajdowa) na asfalcie może osiągnąć ok. 3 s.

- SuperB należąca do gościa (arturo freestyler), który był kiedyś na AK, używany do wyścigów na 1/4 mili osiąga bodajże 3,2 s.

Nie ma takiego auta :phi: ten 2.0 można łatwo modyfikować ale może tez spektakularnie klęknąć :phi: największy minus to hybryda turbo na codzień to dramat. Teraz garret w koncu się wziął do roboty to będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2022 o 22:41, kenickie napisał:

 

Niby to o Tesli, ale tyczy się wszystkich elektryków. :P

Tesla shit.jpg


Moze nie mikrofalówka, ale na tym forum ostatnio cieszą się duzą estymą różne grille gazowe i elektryczne.

 

Idealne do grilowania papryki i bakłażana jak przyjdą koledzy ze swoimi partnerami ;]

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bochumil napisał:

Chłopaki ja nie chcę nic mówić, ale zapisy się kończą...

 

https://forzaitalia.pl/news/ferrari-juz-wkrotce-moze-zamknac-zamowienia-na-purosangue

 

@Furvus_EquesTy zdaje się ostrzyłeś sobie zęby na coś włoskiego, niekoniecznie na pizzę i makaron 😉

 

Aż tyle odwagi to ja nie mam. Znajomy Włoch, kiedyś gdy mu powiedziałem, że podoba mi się Alfa to mi odparł, że jak chcę dobry samochód to mam sobie kupić jakiś niemiecki. Ich są ładne i tyle.

:panic:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Furvus_Eques napisał:

 

Aż tyle odwagi to ja nie mam. Znajomy Włoch, kiedyś gdy mu powiedziałem, że podoba mi się Alfa to mi odparł, że jak chcę dobry samochód to mam sobie kupić jakiś niemiecki. Ich są ładne i tyle.

:panic:

 

 

 

To jakiś kolaborant. Prawdziwy Włoch jeździ Pandą, Punto albo skuterem Vespa 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, bochumil said:

 

To jakiś kolaborant. Prawdziwy Włoch jeździ Pandą, Punto albo skuterem Vespa 😉

 

Od prawie 2 tyg siedzę na Sardynii i więcej tu aut francuskich niż włoskich ;] Mam na myśli takie bardziej nowożytne, w zasadzie poza 500-ami i Ypsilon to nie widać włoskich aut.

Edytowane przez Maciej__
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Od prawie 2 tyg siedzę na Sardynii i więcej tu aut francuskich niż włoskich ;] Mam na myśli takie bardziej nowożytne, w zasadzie poza 500-ami i Ypsilon to nie widać włoskich aut.

 

Oj tam, oj tam. Po prostu chciałeś się pochwalić, że jesteś na wakacjach na Sardynii 😉

 

Zestawienie sprzedaży włoskich aut we Włoszech za zeszły rok:

 

https://moto.rp.pl/po-drodze/art35811661-krol-jest-jeden-jakie-samochody-kupuja-wlosi

 

Fiat Panda króluje, a nie jakieś tam francuzy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, bochumil said:

 

Oj tam, oj tam. Po prostu chciałeś się pochwalić, że jesteś na wakacjach na Sardynii 😉

 

Zestawienie sprzedaży włoskich aut we Włoszech za zeszły rok:

 

https://moto.rp.pl/po-drodze/art35811661-krol-jest-jeden-jakie-samochody-kupuja-wlosi

 

Fiat Panda króluje, a nie jakieś tam francuzy 😉

 

Faktycznie, całkowicie zapomniałem o Pandzie ;]

Serio mam wrażenie, że gdzie nie spojrzeć to Pug 208, C3, Captur lub Clio.

 

Edytowane przez Maciej__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Faktycznie, całkowicie zapomniałem o Pandzie ;]

Serio mam wrażenie, że gdzie nie spojrzeć to Pug 208, C3, Captur lub Clio.

 

 

W dużej mierze, to co widziałeś to wypożyczaki. Aczkolwiek, prywatnych też trochę jest. Tylko - jak sam zauważyłeś - wszędzie klasa B. Oni nie mają kompleksów i kupują stosownie do potrzeb (jedną z nich jest parkowanie w ciasnych uliczkach), głównie właśnie małe econoboxy. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.