Skocz do zawartości

jakie et zeby bylo na rowno z blotnikiem


27101981

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich i prosze o rade.jestem nowy i pierwszy raz pisze wiec wezcie poprawke na mnie smile.gifchodzi mi ET.jakie powinno byc mniej wiecej aby felga byla na rowno z blotnikiem z przodu i z tylu.dodam ze chcem dac dystasne ze przejsciem na rozstaw 4x100 gdyz tylko w takim sa ladne fele.wowczas et zostanie zmniejszone przez dystans ktory ponoc powinien miec nie mniej niz okolo 20mm.no to tak wyglada chyba ze cos zle rozumuje .prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 7x13 zapomnialem

Ciekawe pytanie też bym się pod nie podłączył. ja dla przykładu mam 7x13'' ET=13. Jak myślicie ile będą mi wystawać bo jeszcze nie założyłem i czekam na skompletowanie wszystkiego. Wiem że zaraz napiszecie to idz i przymierz na sucho ale pogoda na dworze jest piękna a ja nie mam gararzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe pytanie też bym się pod nie podłączył. ja dla przykładu mam

> 7x13'' ET=13. Jak myślicie ile będą mi wystawać bo jeszcze nie

> założyłem i czekam na skompletowanie wszystkiego. Wiem że zaraz

> napiszecie to idz i przymierz na sucho ale pogoda na dworze jest

> piękna a ja nie mam gararzu.

slyszalem ponoc ze juz na gotowo z tylu dobrze by bylo miec et 3 a z przodu 20 ale to nie jest pewne i chcialem to sprawdzic a jaki masz rozstaw srub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> slyszalem ponoc ze juz na gotowo z tylu dobrze by bylo miec et 3 a z

> przodu 20 ale to nie jest pewne i chcialem to sprawdzic a jaki

> masz rozstaw srub?

Mam 4x100 Felgi mattig ssf. Jak kupie oponki i pogoda się polepszy to może pomierze to zdam Ci recenzje. Tylko jeszcze śrubek pływających będzie brakować passed_out.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ja Ci powiem te moje ET jest i tak już moim zdaniem małe bo jak bym dał dystanse 20 mm to by wynosiło ET=-7. A to już napewno za błotnik by wystawało i trzeba by poszerzać a to nie mały koszt. Porządne śrubki pływające i uwarzam że będzie gites. Chodz Ci powiem w zaufaniu biglaugh.gif że raz już prawie się zesra.......... jak zobaczyłem że mnie tylnie koło wyprzedza. na szczeście jechałem wolno i samochód większy Scorpio ford.

Trzeba wierzyć technice cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.