Skocz do zawartości

---Problem z licznikiem w Uno---


hhkaras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystich!!!cool.gif

Czy ktoś wie jak powinny być ustawione wskazówki w liczniku bo je ściągłem żeby zmienić tarcze na białe i teraz mi źle pokazuje???? frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystich!!!

> Czy ktoś wie jak powinny być ustawione wskazówki w liczniku bo je

> ściągłem żeby zmienić tarcze na białe i teraz mi źle

> pokazuje????

jak mialem zwykly zegar bez obrotka tez bawilem sie w rozne tarcze smile.gif teraz mam z obrotkiem z SXa i tarcz nie zmieniam zeby.GIF bo podoba mi sie tak jak jest.

a w starych zegarach po pierwszej wymianie i po sciagnieciu wskazowek okazalo sie ze je zle zalozylem i wszystko inaczej pokazywalo.

ze wskazowka paliwa latwo sobie poradzic pod warunkiem jesli wiesz co pokazywala przed zdjeciem zeby.GIF przekracasz kluczyk na podlaczonym zegarze i wskazowke zakladasz w to samo miejsce.

ze wskazowka od temperatury tez troche walczylem, ale zrobilem tak ze po dluzszej jezdzie wiedzialem ze powinna wskazywac mi temp 90st wiec w chwile moment zdemontowalem szybke i wskazowke zalozylem tak zeby pokazywala 90st zeby.GIF i wszystko juz bylo ladnie i pieknie

ze wskazowka predkosciomierza mialem wiecej zabawy... raz zalozylem tak ze pokazywala zawrotne predkosci zeby.GIF drugi raz za male. po kilku probach i sprawdzania predkosci z innymi mobilami z ktorymi przez CB sprawdzalem predkosc udalo mi sie ustawic wskazowke prawidlowo.

dodam jeszcze ze mialem licznik jakis dziwny... bo zaden z zegarow nie posiadal plastikowego bolca na ktorym opiera sie wskazowka... do tego zerowanie licznika dziennego mialem po prawej stronie cyferblatu a nie tak jak widze wszedzie po lewej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam takie pytanko bo mam taki sam problem tylko ze z zegarkami od

> sieny czy tym sposobem tez da rade ustawic odpowiednio wskazowki

> w moich zegarkach?

Oczywista sprawa...

Wlasnie tak jak mowi kolega wally ustawialem swoje wskazuweczki po przekladce od sieny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.