Skocz do zawartości

CENY I RODZAJE INSTALACJI, ADRESY, TELEFONY


dpalka

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję na tym formu coś takiego założyć - ale bez zbędnych wywodów - tylko same Klu sprawy. Oczywiście tylko informacje sprawdzone. Coś na wzór "Kto nas lubi...". Jeżeli ktoś by zaczął coś wypisywać innego, proponuję żeby admin wyrzucał takie posty. Co Wy na to?

[edit]

W TYTULE PODAJEMY MIASTO I NAZWA FIRMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to instalacja z wtryskiem sekwencyjnym lecz typowa, taka jak do samochodzików z kolektorem metalowym. Na kolektorze plastikowym są wywiercane otwory i montowane zaworki przeciw-wybuchowe. Jednakże ponoć ma to tylko sens, gdy kolektor jest troszeczkę większy, tak że można zaworki zamocować wraz z uszczelkami gumowymi (bez wklejania ich). W razie wybuchu cały zawór pracuje. Gdyby był przyklejony na stałe siła wybuchu może taki zaworek wyrwać i wtedy mamy kolejny problemik.

Tel. kontaktowy: 605 682 608.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proponuję na tym formu coś takiego założyć - ale bez zbędnych wywodów

> - tylko same Klu sprawy. Oczywiście tylko informacje sprawdzone.

> Coś na wzór "Kto nas lubi...". Jeżeli ktoś by zaczął coś

> wypisywać innego, proponuję żeby admin wyrzucał takie posty. Co

> Wy na to?

Mercedes Benz w140 (r94) silnik v8 4200ccm.

Instalka: wtrysk sekwencyjny BIGAS

Cena : ok 6000zł

Dziala swietnie - spalanie ok 18 - 19 l/100km (na benzynie bylo min 16 przy b. delikatnej jezdzie ; teraz przy normalnej ale bez scigania)

ADRES : Warszawa (Jelonki) ul. Słomiana 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś ostatnio przycichł ten wątek i zupełnie nie wiem czemu 270751858-jezyk.gif

A ja coraz poważniej zaczynam myśleć o zagazowaniu swojego bolidu, bo cena Pb to czacha.gif

Dzwoniłem po różnych miejscach i ceny mniej więcej krzyczą wszyscy podobne... ja chciałbym jednak zlecić iinstalację LPG jakiemuś "zaufenemu" warsztatowi...

może pochwalicie się gdzie w Wwie NAPRAWDĘ robią to SOLIDNIE confused.gif

Początkowo myślałem o gaspolu na ul. Dźwigowej, ale w archivum wycztałem średnio pochlebne opninie na temat tej warsztatów spod tej marki, co prawda chodziło o inne warsztaty gaspolu, ale jednak chodziło o gaspol... Ktos wie może coś o tym warsztacie???

Pomożcie wybrać miejsce z ktorego uslug bede zadowolony (cztyaj. z ktorego usług JESTEŚ zadowolony???)... (chodzi o okolice Wwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

1. Rakowiecka 32, BREW-EL tel. (22) 646 68 64 (przy pętlki tramwajowej - trzeba wjechać przez szlaban na teran zamknięty);

2. Raszyn (pod Warszawą), 720-39-11 (zaraz za PEUGEOTEM)

Firmy te są uczciwe, posiadają dobrych mechaników, w razie problemów nie zbywają klientów oraz mają dobrą renomę na rynku. I co najważniejsze - po ok 10 lat doświadczeń w instalacjach autogaz.

I można trochę się potargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godny Polecenia Gazownik

AGAZ - Zaklad montazu ELPIGAZ

AGAZ Piotr Nowak

ul. Gnieźnieńska 6-8

53-633 Wrocław

tel.: 0..71 359 68 40

fax : 0..71 359 68 41

GSM : 0 602 570 949

Cena 1800 monowtryski na nowym sterowniku

na haslo autokacik - 50 zl (nie dotyczy gaznikowych)

www.agaz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Auto gaz Chodecka 1D

tel/fax (22) 674 89 89

pon - pt 8.00 - 17.00

zalożyli i - odpukać - jeździ bez problemu ok.gif

miła i fachowa obsługa, rok obsługi free dali mi nawet drugi korek bo pierwszy zgubiłem zlosnik.gif

ceny spoko

gaźnik od 1.200

wielopunkt 1450 - 1850

polecam tym bardziej jak przyopomne sobie przejścia z moim starym kropkiem sick.gif - nie polecam warsztatu-krzaka na ul. Księżycowej angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam gaz w Cromie 2.0 turbo ie - nie wtrysk tylko zwykłą instalkę z reduktorem wielkim jak łeb konia.... wink.gif Wszystko działa ok. Oto namiary na serwis, który mi to założył:

Łódź, ul. Tuwima 15 (między sklepami wjazd w bramę na podwórko)

tel. (42) 633 - 77 - 45 lub 505 - 103 - 556

czynne: 9-17

całkowity koszt instalacji wraz z filtrem stożkowym, butlą w koło oraz wskaźnikiem stanu butli - 2350zł.

Pozdrawiam! uzbroj_zlo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Oto namiary na stację zakładającą gaz (POLECAM):

Stacja Kontroli Pojazdów "ORI" P.H.U.

Marcinów 20

21-143 Abramów

pow. lubartowski

tel. 081/852-50-84

tel./fax 081/852-50-61

kom. 502-563-753

ceny: indywidualnie uzgadniane w zależności od pojazdu i rodzaju instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ElpiGaz Poznań (Oddział w Skórzewie)

II generacja (monowtrysk), 1800 PLN zwykły zbiornik (1900 toroid)

II generacja (wielopunkt) 2400 PLN

Świetni fechowcy, żadnych problemów. Gwarancja 2 lata. Wszystkie papiery bez czekania do ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Auto Błażejczak''

Poznań, ul. Gąsiorowskich 4

tel. 061/66 14 215

Instalacja BRC Blitz ze zbiornikiem STAKO w kole 1 900-1 950 PLN, gwarancja 2 lata bez limitu kkm (sieć CZAKRAM)

Na razie chodzi bez zarzutu (2,5kkm drive.gif), obsługa zna się na rzeczy, byle tak dalej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Minęło 3kkm od instalacji, szafa gra więc mogę polecić:

Gdynia Witomino ul. Słonaczna 5a. Mały warsztat (1 majster, ale z dużym doświadczeniem) przy hurtowni LPG, p.poż.

Zagazowałem Felę 1.3MPi (metalowy kolektor, wielopunkt) za 1850zł - II generacja.

Od początku działa bez zażutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Polecam:

> 1. Rakowiecka 32, BREW-EL tel. (22) 646 68 64 (przy pętlki

> tramwajowej - trzeba wjechać przez szlaban na teran zamknięty);

Nie polecam. Instalacje mam miesiąc i już 10 dni bez auta angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

modlinska POLGAS

instalacja do pusia 406 2.0 butla w kolo.

1700 zl

wszystko ok. calkiem mily gosc mnie obslugiwal, sekretarki rewelacyjne, az zalowalem ze nie trwalo to dluzej.

instalacja juz przejechala 2 tys km i wszystko jest ok. kilka razy strzelil ale jakos mnie to nie rusza.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

> Fiat Brava 1.6 16V, plastikowy kolektor. Instalacja to sekwencyjny

> wtrysk gazu firmy AUTRONIC typ Mistral. Montowany w firmie

> PolGas ul. Ksiecia Boleslawa w Warszawie. Koszt 4000 PLN.

> Opis instalacji

Witam!

jak najbardziej polecam ten warsztat jako wyjątkowo solidny...wzorowy montaż instalacji gazowej, gdyby nie było widać reduktora to nikt by instalacji nie zauważył claps.gif Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat! waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto zna jakiegoś dobrego fachmana od zakładania LPG z WROCŁAWIA który naprawde się zna na tym i naprawde może doradzić jaka instalacja pasuje do danego typu silnika , jaka firma góruje na polskim rynku i jest najmniej wadliwa i oczywiście w razie "W" to mógłby ją ustawić w razie jakiś niedomagań , bo ja mam wielopunkta (1.6 16v) to raczej koszt takiej instalcji wyniesie mnie pod 2000 zł i sterowna raczej będzie komputerem i możliwi jak NAJTAŃSZEGO hehe 893goodvibes.gif

waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Renault Thalia II 1.4 8V, Landi Renzo OMEGAS - sekwencja, butla 42 l, cena w październiku 2003 - 4200pln, wg ostatnich niusów teraz o 300-400 złociszy więcej. Polecam Polna 7, chłopaki starają się i są dobrzy. Lepsi są tylko u STEFANOWSKinaGAZ, ale za tą lepszość trzeba zapłacić więcej o dobre 500pln. Ale ogólnie jednych i drugichj polecam. Aha, uwaga do użytkowników thalii - warto wymienić świece ze standardowych, na świece NGK zalecane przez Renault do samochodów z zasilaniem gazowym. Nie pamiętam symboli, ale na pewno były 2 elektrodowe i coś chyba BKR5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nubira 1.6 lovato/autronic al 700 cena 2000 (w zeszłym roku)

Centro-Gaz Tomasz Stańczuk

Katowice-Ligota

ul. Kolejowa 17 (na terenie bazy Transbud)

tel 32 359 35 29 lub 501 712 620

zakład posiada też autoryzację Landirenzo

polecam - w razie jakichkolwiek problemów nie zostawia na lodzie.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Mariusz, tel: 605-262-565

Świetny gazownik, mieszkam w pobliżu więc wszystkie moje samochody na gaz tam serwisuję, robił mi przekładkę gazu, w rozliczeniu wziął "stare" klamoty (inne zasilanie silnika, zmiana butli w koło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!!!!!

Wmontowali mi do nowoczesnego silnika Hundai Getz 1.3 zwykłą instalację za 2200, bez OBD2, za który chcieli i dostali, niestety 250zł, niestety tylko wyrzucone pieniądze, montaż, jeśli chodzi o fachowość, poniżej wszelkiej granicy przyzwoitości, o estetyce nie wspomnę!! Po prostu wcisnęli byle co, aby tylko sprzedać samochód!! A że pali ponad 10l, a powinien ok 7-7,5, niechby nawet 8.... ale w 10 nie mieści się nawet na trasie!! Tragedia! I, oczywiście uważają, że wszystko jest ok, a normy spalania wyssane przez producentów z palca..... ODRADZAM !!!!!!! I Polnisu i ich gazowników !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.