Skocz do zawartości

******** Moderator kącika BMW *********


halny

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie : Ponieważ wasz dotychczasowy moderator nie chce już wogóle bywać na Autokąciku (osobiście ubolewam nad tym i dziwi mnie ta decyzja) , proszę w niniejszym wątku o wpisywanie waszych kandydatur wraz z króciutkim uzasadnieniem mniej więcej w taki sposób:

1. W temacie wpisujemy nick naszego kandydata, a w treści uzasadnienie

2. Ew. pretensje będziemy rozpotrywać pod koniec głosowania.

3. Całość potrwa 2 tygodnie licząc od dzisiaj, chyba że ktoś zdobędzie miażdżącą przewagę głosów lub przejdzie przez aklamację.

4. Prosze Was - ograniczcie się wyłącznie do tego co napisałem wyżej. Zbędne paplanie=wiadomo co zlosnik.gif

Póki co ja tu będę pełnił honory sprzątacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwalam sobie zamknąć wybory, odzew nie był jakiś szczególny, pojawiały się też wątpliwości. Nevermind, został wyłoniony moderator, który i tak wcześniej zajmował się wraz z cEzY (może czasem niewidocznie) tym kącikiem a ponadto jest posiadaczem fury rodowodu bawarskiego. Nic zatem się nie zmieni , zapraszam

waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To kto wkoncu został modem bo nie jestem w temacie

Dżem Dobły Bałdzo.

To sem Ja - Colliber.

Przyszło mi w zaszczycie moderować kacikiem najbardziej kontrowersyjnej (przynajmniej w Polsce) marki na świecie.

Życzę miłego spamowania...

IThankYou.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.