Skocz do zawartości

Pomoc techniczna Renault


Colliber

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

jest i nazywa się Dialogys, jak uda ci się znaleźć polską nakładkę (cracka) do niego to reszte ci udostępnie:)

> Czy istnieje jakaś płyta serwsowa do Megane w rodzaju fiatowskiego

> eppera i elearn ... Ewentualnie jak jest z dostępnością tego?

> Pozdr

> Kriz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam serdecznie ja z sąsiedniego kącika. Szukam schematu do Renault Mastera a dokładnie do sterowania szybami - nie potrafię zlokalizować ukladu sterowania szyba pasażera , kierowcy jest w drzwiach ale tego drugiego nie moge znaleźć. Może ktoś spotkał się z takim problemem?

Za wszelką pomoc z góry dziękuję.

H71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Jaką skrzynię mogę zainstalować do Thalii 14 8V, standardowa jest JB1926. Która byłaby jej zamiennikiem żeby można było bezproblemowo przełożyć. Pytam bo niestety taka skrzynia jest rzadka i występuje tylko w Thalii, a muszę wymienić frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

witam,

debiutuję tutaj sory jezeli temat juz byl walkowany. jak tak to prosze o odeslanie do wlasciwego postu.

clio 2005 1.4-16 extreme problem przy wlaczonym kierunkowskazie czasami zapala sie lampka od tylnych p/mgielnych - to sie dzieje na desce. natomiast jak jade za swoim klio to widze ze zarowki w tylnym kloszu tez wariuja.

i co gorsza widze ze to chyba przypadlosc nie tylko w moim clio ale i w innych nie nowych renówkach - WTF?

dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 3 miesiące później...

Witam, chciałbym prosić o poradę... mam problem z drzwiami kierowcy i systemem hands free, tzn. wszystkie pozostałe drzwi, klapa bagaznika po włozeniu ręki za klamkę działają, natomiast od kierowcy nie, działa tylko otwieranie awaryjne czyli 2 raz y za klamkę, po otwarciu drzwi wyswietla otworzone, wyjmowałem zarówkę z oswietlenia drzwi, nic to nie dało... ktoś pomoze? miał podobny problem?

z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

> Od kilku dni posiadam Megankę II 2008 r ,1,4 benzyna, i...nie wiem jak wyzerować licznik bieżących

> kilometrów ,w tym mini komputerku?

> PS. czy po wyzerowaniu będzie od nowa liczył średnie spalanie?.

przytrzymujesz przycisk prawej manetki na kilka sek i wtedy się wyzeruje licznik dzienny, średnie spalanie pozostanie bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że niedługo zlecę montaż lamp do jazdy dziennej, i zapewne będzie się to wiązało z demontażem zderzaka,to będzie okazja do profilaktycznej wymiany wszystkich żarówek w przednich reflektorach.I mam kolejne pytanie z gatunku głupich...jakie żarówki są zamontowane w/wym lampach? . Megane PH II 2008 r . światła mijania to soczewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Po sześciu latach czas na wymianę fabrycznego akumulatora.Niestety mam problem, fabryczny akumulator Tudor ma ok. 210mm długości,jak montowano mi światła dzienne,to obok akumulatora zamontowano moduł sterujący, który ogranicza,długość akumulator do ok. 220 mm.Większość tzw. dedykowanych ma ponad 240mm, a znalazłem coś takiego Exide ,207mm to idealny rozmiar, ale...wyświetla mi się że nie pasuje, sam nie wiem.Aaa Megane II kombi 2008 r 1,4 16V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Wczoraj coś mi zaczęło 'chrzęścić' przy kierownicy ( podzczas kręcenia na parkingu) , dziś zapaliła się kontrolka Alrbagu , kontrolka serwisowa i komunikat "sprawdź airbag" .Czyżby przetarciu lub zerwaniu uległa slynna taśma , ponoć to typowa usterka .Czy naprawa ( wymiana) jest skomplikowana i kosztowna?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj coś mi zaczęło 'chrzęścić' przy kierownicy ( podzczas kręcenia na parkingu) , dziś zapaliła

> się kontrolka Alrbagu , kontrolka serwisowa i komunikat "sprawdź airbag" .Czyżby przetarciu

> lub zerwaniu uległa slynna taśma , ponoć to typowa usterka .Czy naprawa ( wymiana) jest

> skomplikowana i kosztowna?.

same wyciągnięcie pająka jest bardzo proste ok.gif

co do wymiany taśmy to samemu bym tego nie robił tylko wysłał do jakiejś firmy na naprawę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> występują razem z przełącznikiem a jego cenę sobie sprawdź odpowiesz sobie sam

Nigdzie nie mogę znaleźć ceny nowej części , są tylko używane albo regenerowane , może znasz cenę nowego kompletnego przełącznika , jakiś orientacyjny rząd wielkości hmm.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nigdzie nie mogę znaleźć ceny nowej części , są tylko używane albo regenerowane , może znasz cenę

> nowego kompletnego przełącznika , jakiś orientacyjny rząd wielkości .

jak kiedyś pytałem to było chyba ponad 1000zł zlosnik.gif dostępne w ASO zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak kiedyś pytałem to było chyba ponad 1000zł dostępne w ASO

Eee no wiesz bezpieczeństwo kosztuje grinser006.gif i jak miało by to wystarczyć na następne 78 kkm to bym pojechał do ASO (daleko nie mam)...ale to w tym przypadku "Zdunek",i jakoś nie mogę się przemóc , blokada psychiczna zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eee no wiesz bezpieczeństwo kosztuje i jak miało by to wystarczyć na następne 78 kkm to bym

> pojechał do ASO (daleko nie mam)...ale to w tym przypadku "Zdunek",i jakoś nie mogę się

> przemóc , blokada psychiczna .

ja kupiłem używkę z allegro i śmigała idealnie dałem 100zł zlosnik.gif masz tempomat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> hydraulika...

To mi ulżyło ....a tak na marginesie , podczas pracy silnika da się słyszeć , dziwny dźwięk ( terkot , klepanie) , najwyraźniej podczas obniżania obrotów , po zdjęciu nogi z gazu . Granicą tego dźwięku jest 3000 obr/min , poniżej terkot nie występuje wcale hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To mi ulżyło ....a tak na marginesie , podczas pracy silnika da się słyszeć , dziwny dźwięk (

> terkot , klepanie) , najwyraźniej podczas obniżania obrotów , po zdjęciu nogi z gazu . Granicą

> tego dźwięku jest 3000 obr/min , poniżej terkot nie występuje wcale

panewki?

hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.