Skocz do zawartości

-------------Serwisy,sklepy,kluby--------------


QUIDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostawie jako podwieszony watek.

W tytule prosze wpisywać miejscowość jakiej dotyczy informacja i marke samochodu (ułatwi to wyszukiwanie).

No i wasza opinia o obsłudze, cenach bedzie bardzo wskazana waytogo.gif

Wszystkie zapytania prosze zadawac w oddzielnych watkach lub bezposrednio do autora postu.

Wszystkie wiadomości poza infmacjami o sklepach, serwisach bede wywalał zlosnik.gif

EDIT

Prosze dorzucac rownież informacje ,linki o stronach klubow poszczegolnych marek skośnookich lub do ich danych technicznych. W tytule postu prosze podawać markę jakiej dotyczy wiadomość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sklep z częsciami to aut azjatyckich:

http://www.jcauto.pl/mapka.php?wroclaw

Sklep posiada dwa punkty gdzie w dobrych cenach mozna nabyć części do azjatów.

Kolejny sklep tańszy niz wyżej, ale z mniejszym asortymentem

Wrocław, ul. Łączycka 20, tel (71) 7901560, fax. (71) 7901561

Podaję te sklepy bo osobiście nabywałem w nich częsci do Nissana teściowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

heja

polecam bo wczoraj robilem u nich [ P.Sitnik ] szybe po włamie, szybko tanio solidnie miło - to w skrócie.

-------

tu byłem, "byłe" ASO, a teraz : SOLIDNIE-TANIO-MIŁO-taniej niz w ASO,

http://www.hyundaisitnik.pol.pl/html/sklep.html

-----

a tu byłem jak musiałem , solidny serwis ASO, z zamieszczonymi na www przykładowymi cenami czesci usług i przegladow :

http://www.sobanski.com.pl/hyundai/index1.htm

pa

pawson [ HYUNDAI ACCENT 1,3 12 v 2001 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

> Dla kontrastu można o tym serwisie poczytać też niepochlebne opinnie

> o tutaj i tutaj

Właściciela znam osobiście i z jego relacji to niekiedy tam trafiają tacy pacjenci, że szkoda gadać. Wg. jego relacji (ten z hamulcami):

koleś był umówiony na toczenie tarcz i klockiale w trakcie okazało sie że nie załozysz klocków gdy nie wymienisz reperaturek zacisków... potem kazał sobie zrobić tylne hamulce i na koniec przejechał sie i był bardzo zadowolony, zapłacił bez jąknięcia i pojechał, a potem robi cyrki

Jak ktoś będzie jechał trasę Kraków - Rzeszów, to polecam zajrzeć przy okazji, ręczę że się nie zawiedzie na serwisie (może wspomnieć że jest a autokacika cool.gif )

Można jeszcze poczytać to: TO niektórzy klienci są naprawdę dziwni, porównując z postem (autor Kafi) w końcówce tematu, facet miał zrobione wszystko taniej niż w tym drugim serwisie, a i tak mu coś nie pasowało crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właściciela znam osobiście i z jego relacji to niekiedy tam trafiają

> tacy pacjenci, że szkoda gadać. Wg. jego relacji (ten z

> hamulcami):

> koleś był umówiony na toczenie tarcz i klockiale w trakcie okazało

> sie że nie załozysz klocków gdy nie wymienisz reperaturek

> zacisków... potem kazał sobie zrobić tylne hamulce i na koniec

> przejechał sie i był bardzo zadowolony, zapłacił bez jąknięcia i

> pojechał, a potem robi cyrki

Ja nie oceniam, pokazuje tylko drugą stronę medalu. Nigdy nie byłem w serwisie w Tarnowie i pewnie nigdy nie będę - przedstawiam suchy fakt. Chociaż kiedyś na forum toyoty chyba ktoś o nicku SerwisSJ (prawdopodobnie p. Sikora) polecał nasmarować linkę prędkościomierza w Corolli E10 - dobrze, że ktoś tam to wyprostował, bo w E10 nie ma linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie oceniam, pokazuje tylko drugą stronę medalu.

Nom rozumiem smile.gif Tak sobie myślę, że głupia sprawa, bo 3 negatywne opinie, w tym jedna wogołe bez sensu i niby już zakład ma zjechaną opinię.

W kazdym razie, jakby ktoś miał problemu ze swoim autkiem, to może najpierw zapytać na http://www.forum.toyota.org.pl/ i może serwisSJ będzie w stanie coś pomóc cool.gif

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Sklep realizuje zamówienia części do wszystkich marek - Europejskie i japońskie oraz koreańskie (bardzo dobre ceny i dobry dostęp do części dla Fiatów i Daewo).

Realizujemy zamówienia w tym samym dniu a nawet w przeciągu godziny - najdłuższy czas oczekiwania to z dnia na dzień.

Posiadamy dostęp do części wielu producentów dlatego istnieje możliwość doboru części indywidualnie pod klienta (jakość i oczywiście cena gdzie istnieją bardzo duże rozbieżności)

Sklep znajduje się w Dąbrowie Górniczej

ul. Górnicza 22

na przeciwko Liceum "Żeromskiego"

czynny codziennie od 9 - 17 stej

w soboty od 9-12stej

Kontakt telefoniczny praktyczne całą dobę pod tel. 501 016 259

oraz w godzinach otwarcia sklepu 262- 19 -45

gg 2213100

email [email protected] lub [email protected]

Na terenie zagłębia prowadzimy dowóz części do klienta,

a dla klientów z autokąciku 10% rabatu.

Ponadto oferujemy miłą obsługę, fachowy dobór podzespołów oraz pomoc przy wszelkich problemach związanych z motoryzacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
  • 8 miesięcy później...
  • 7 miesięcy później...

Witam,

ostatnio oddalem swojego prawie 10-cio letniego Swift'a do warsztatu na 11-go listopada w Michalinie za zakladem Grogum po tej samej stronie ulicy.

Zrobilem w nim:

- przeglad - filtry, oleje, klocki,

- wahacz lewy,

- bebny i okladziny,

- pasek klinowy,

i pare drobnych rzeczy.

Polecam ten warsztat!

Bardzo dokladnie wykonana robota. Smiem twierdzic, ze moj swistak nigdy wczesniej lepiej nie hamowal ;-)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

no.gifSerwis Hyundai Raba II, Jaworzno, ul Grunwaldzka. Proponuję omijać szerokim łukiem. Załatwienie u nich czegokolwiek jest możliwe, ale trzeba wykazać się dużym zakresem własnej wiedzy w zakresie techniki motoryzacyjnej, konsekwencją oraz stanowczością, aby nie dać zrobić się w bolo. Mój pierwszy kontakt w tym serwisem był związany z typową usterką Hyundai'u i30 polegającą na subtelnych stukach układu kierowniczego przy jeździe po specyficznym rodzaju nawierzchni, gdy zawieszenie pracowało w pewnym zakresie częstotliwości. Majstry na stanowisku diagnostycznym oczywiście nic nie stwierdzili, dopiero gdy wpakowałem do samochodu mistrza serwisu wraz z mechanikiem i przewiozłem ich "drogą testową" uznali usterkę. Kilka dni trwało sprowadzenie elastycznej podkładki w układzie wspomagania. Wymiana podkładki trwała 1 (słownie jeden) dzień. Usterka została usunięta, ale przy odbiorze auta stwierdziłem, że nie działa sterowanie systemem audio przy kierownicy. Trzeba było zdemontować poduszkę, koło kierownicy, znaleźć wtyczkę i podłączyć ją do kostki, zamontować ponownie kierownicę i poduszkę. Po tym okazało się, że koło kierownicy jest zamontowane w ten sposób, że przy jeździe na wprost na prostym odcinku drogi kierownica była skręcona w prawo mniej więcej o 20 - 30 stopni. Majstry z serwisu zaproponowali, że skorygują tę usterkę regulując układ kierowniczy. W tym momencie trochę się wkurzyłem i powiedziałem, że jeśli tak zrobią, to zaraz złożę doniesienie do prokuratury o zniszczeniu mojej prywatnej własności. Skończyło się na tym, że za 3 podejściem udało się ustawić koło kierownicy prawidłowo. Za kilka miesięcy usterka polegająca na delikatnych stukach w układzie kierowniczym pojawiła się ponownie. W serwisie znów chcieli wymieniać elastyczną podkładkę przy wspomaganiu. Interwencja w Hyundai Motor Poland pomogła, wymieniono mi całą kolumnę kierownicy wraz z elektrycznym układem wspomagania. Po wymianie oczywiście znów źle ustawiono koło kierownicy, ale tym razem udało się go ustawić prawidłowo za drugim podejściem. Od tego czasu problem ze stukami w układzie kierowniczym zniknął. Co pewien czas lubię wskoczyć do kanału i pooglądać auto od spodu. Odniosłem wrażenie, że łącznik prawego tylnego stabilizatora ma lekko wyczuwalny luz. Majstry na stanowisku diagnostycznym znowu nic nie stwierdzili, dopiero gdy pokazałem im jak można to sprawdzić, łącznik stabilizatora została wymieniony. Po tych historiach unikam kontaktu z tym serwisem.

ok.gifSerwis Autokopex Cars, Mysłowice, ul. Bończyka. W zeszłym roku robiłem tam pierwszy przegląd gwarancyjny. Miła, konkretna, fachowa i kompetentna obsługa. Można z nimi się dogadać, które części, czy też olej można kupić samemu, proponują zamienniki np. filtr p.pyłkowy, w efekcie czego koszt przeglądu był prawie o połowie niższy niż w Rabie II w Jaworznie. Koszt dezynfekcji układu klimatyzacji metodą ozonowania mieścił się w standardowym koszcie przeglądu, natomiast w Rabie II wyceniono to na dodatkowe ponad 100 zł. Także w zeszłym roku zauważyłem w tylnej lampie odklejony wewnętrzny łącznik między światłem cofania, a kierunkowskazem. Zgłosiłem to jako usterkę gwarancyjną. Za 3 dni wymieniono bez problemów całą tylną lampę. Zdecydowanie polecam ten serwis. Tę opinię potwierdzają także moi znajomi, którzy korzystali z usług tego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektryk, mechanik, elektromechanik

Adres: ul. Modlińska 255 b

AUTO KLASS

Telefon: (022) 814-14-50

serwisuję tam swoją rolkę i jestem bardziej niż bardzo zadowolony ok.gif

bardzo dobre ceny i fachowa obsługa. Na miejscu również zrobią geometrię ok.gif Dziś ustawiali mi fabryczny wybryk toyoty - kiepską geometrię tyłu, o której ASO toyoty powiedziało, że 'paaaaaanie, i gorszy były, ale pan się nie przejmuje, bo nawet jak założymy panu nową belkę, to może być tak samo albo i gorzej'. Auto klass dłubał trochę ponad 3 godziny i geometrię mam 'podręcznikową', a samochód prowadzi się rewelacyjnie smile.gif

Widzę tam różne fury - Skody, BMW, VW... przy każdym zawsze są do bólu dokładni, nie śpieszą się.

Podsumowując - polecam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Perfect Service Magic Mechanik - Warszawa

Ulica: Przewodowa 134B

04-895, Warszawa

tel 022/8720065

Zajmuja sie wszelka mascia samochodow. Maja bardzo dobrze ogarnieta toyote.

Fachowa obsluga, do tego sluchaja sugestii klienta.

Polecam.

Tanio, szybko i solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 8 miesięcy później...

> Mam pytanie do kogoś z Białegostoku. Czy jest osoba która mogła by mi napisać coś na temat tego

> serwisu Mitsubishi http://mitsubishiblog.pl/grafix/ ? Jakieś plusy/minusy?

Na forum subaru jest polecany jako jedno z lepszych aso subaru w Polsce. Nie wiem jak jest w kontekście mitsubishi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.