Skocz do zawartości

LPG!


achoina

Rekomendowane odpowiedzi

w maju tego roku w wielkiej panice zagazowałem swego uniacza . paliwo szło sporo w gorę powyżej 4 zl/l lpg 1,7 i cos tam

i chyba trafiłem na gazownika partacza

pada mi palenie na PB

jutro jade do innego gaziarza ........... i jak ten mi naprawi co poprzednik spartolił to tego partacza tu na forum ogłosze by inni go omijali ........ mieszkam w Białymstoku

trzymajcie sie unomini hej !!! 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w maju tego roku w wielkiej panice zagazowałem swego uniacza . paliwo

> szło sporo w gorę powyżej 4 zl/l lpg 1,7 i cos tam

> i chyba trafiłem na gazownika partacza

> pada mi palenie na PB

> jutro jade do innego gaziarza ........... i jak ten mi naprawi co

> poprzednik spartolił to tego partacza tu na forum ogłosze by

> inni go omijali ........ mieszkam w Białymstoku

> trzymajcie sie unomini hej !!!

Ceny PB kosmiczne, wiem. Sam do wyjątkowo zamorzych nie należę ale czy jest sens przerabiać tak mały silniczek na gaz. Przy delikatnej jeździe spala naprawde mało a po założeniu gazu... mniejsza trwałość, brak miejsca na koło zapasowe, mniej kinczków no i własnie to co najgorsze ciągłe problemy... a to nie pali na pb a to to a to blah.gif

Ja tam wole poprostu mniej i deliktaniej jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tam - pitolenie

> Na LPG zrobiłem powyzej 100kkm i jakoś nic się nie pierniczyło

> A w kite Uniak dostawał zdrowo

No to tylko pozazdrościć, ze miałeś dobrą intalacje/dobrego fachowca który zamontował i regulował oraz sporo szczęscia smile.gif

Ja tam jak patrze na sąsiada któy ma gaz (w poldku) to poprostu az mi go szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ceny PB kosmiczne, wiem. Sam do wyjątkowo zamorzych nie należę ale

> czy jest sens przerabiać tak mały silniczek na gaz. Przy

> delikatnej jeździe spala naprawde mało a po założeniu gazu...

> mniejsza trwałość, brak miejsca na koło zapasowe, mniej kinczków

> no i własnie to co najgorsze ciągłe problemy... a to nie pali na

> pb a to to a to

> Ja tam wole poprostu mniej i deliktaniej jeździć.

Mi uniak pali max 10 l lpg, bp by spalił pewnie conajmniej 8 l więc chyba się jeszcze opłaca? Jeżdzę w miarę normalnie but.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem Ci, że instalka była na "kranie", regulowana była raz przez fachowca - potem tylko we własnym zakresie - odkrecałem kurek z LPG zlosnik.gif

A i żeby było smieszniej, większość przebiegu była bez filterka gazu zrobiona zlosnik.gif

Membrany w parowniku oryginalne i do końca jak auto było u mnie z LPG wsio grało ok.gif

Z usterek to kilka razy przywiesił mi się elektrozawór - dostał mlotek.gif i grało biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam sobie chwale, zrobione 85kkm praktycznie wylacznie na LPG (na noPb tylko odpalam, instalke zalozylem po tygodniu od kupienia samochodu) zero problemow, podobnie kolega ma 899 i tez ponad 80kkm na LPG (laczny przebieg ponad 100kkm) i rowniez zero problemow

i lubie LPG bo nie smierdzi przy tankowaniu zlosnik.gif noPb jest fuj

GP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tam - pitolenie

> Na LPG zrobiłem powyzej 100kkm i jakoś nic się nie pierniczyło

> A w kite Uniak dostawał zdrowo

Ja swoim od sierpnia zrobiłem zaledwie 9 kkm i też daje ostro garnek i nic sie (odpukać) niedzieje złego. Tylko leje i jade. biglaugh.gifbiglaugh.gif Tylko w portfelu coraz ubożej.... confused.giffrown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pada mi palenie na PB

-nie koniecznie coś gazownik namieszał-przy jeździe z małą ilością paliwa pompa dostaje w d... i może sie zatrzeć,to samo dotyczy wtrysku m/n jest chłodzony paliwkiem i od czasu do czasu autko trzeba przegonić na pb żeby wtrysk sie nie zapiekł

ja od sierpnia zeszłego roku śmigam na lpg i chodzi jak burza zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.