Skocz do zawartości

Wątek powitalno-pożegnalny


Toost

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Od niedawna jestem właścicielem opelka (Astra F 1.4 1998 kombi) Do tej pory miałem maluszki i polonezy. Z poloneza byłem zadowolony oprócz 'małego' problemu -zużycie paliwa-. Mam nadzieję, że Asterka spali mniej smile.gif. Pierwsze wrażenia z jazdy bardzo pozytywne, komfort i brak hałasu silnika w kabinie. alien.gif

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich.

> Posiadam Astre 1.4 8V 95r. I mam nadzieję trochę ja ulepszyć dzięki tego forum

Witamy kolegę, mam nadzieję, że nie zraziłeś się moją odpowiedzią na twój post??

Jak zachętę i kopalnię fajnych rzeczy polecam stronkę KLIK

PZDR VEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Na imię mi Adam, mieszkam w miejscowości Babiak 20 km od Koła (WLKP), od ponad roku jestem w posiadaniu Opla Astry F z 1995 r. z silniczkiem X16SZ w nadwoziu hatchback 5D smile.gif Stopniowo dłubię w autku modyfikując je nieco w różnych aspektach wink.gif i mam nadzieję że dzięki Autokącikowi uda mi się robić przy nim jeszcze więcej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ponieważ przybywa nam wciąż nowych kącikowiczów zapraszam ich do przedstawiania i witania się w tym

> wątku.

> Kilka słów o sobie można napisać

> Zachęcam tez do wypełnienia profilu (Panel sterowania -

> Przed zadaniem pierwszego pytania zachęcam do sprawdzenia w archiwum przy użyciu funcji szukaj.

> Tematy o filtrze przeciwpylkowym, wymianie oleju, rozrządzie, żarówek w konsoli i silniku

> krokowym poruszane były nader często

> Nie akceptujemy kupowania części i akcesorów niewiadomego pochodzenia, więc jeśli ktoś będzie

> pytał gdzie coś kupić i nie będzie mu zależało czy dana część jest kradziona czy nie, to wątki

> z takimi pytaniami będą usuwane

> Wszelkie wątki dotyczące spraw klubowych (spoty, naklejki, uroczystości, pochwały, narodziny itp)

> i inne nietechniczne proszę pisać na IKA. (Internetowy Klub Astry)

> Przed zadawaniem pytań sprawdzamy w w wątku z instrukcjami

> Wpisy będą sukcesywnie kasowane, tak żeby się wątek zbytnio nie rozrósł.

> aby wątek niepotrzenie się nie rozrastał uprasza się o nieodpisywanie na powitania. Wszyscy wiemy,

> że każdy wita nowych bardzo serdecznie i niech tak zostanie.

Chciałem wszystkich powitać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej mam na imię Dawid, jestem z Katowic i od Wszystkich Świętych smile.gif jestem użytkownikiem Astry Coupe 1.4 1994 r. (przed liftingiem) silnik oznaczony C14NZ

Jak narazie, jestem zadowolony, chociaż autko wymaga paru poprawek i wymian...

pozdrawiam wraz z moją białą torpedą cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam. wprawdzie taki nowy to ja tu nie jestem bo już kiedyś zasiadałem za sterami Astry F , ale teraz robię to ponownie za sterami Astry G.

Nowy nabytek to Asterka G data produkcji 2001-10-17 I rejestracja to 2002-01-24 ( chyba muszę sprawdzić w papierach.

Silnik 1,6 8V Z16SE

Przebieg realny i prawdziwy 118 kkm - krajówka z Rzeszowa wyprodukowana w Antwerpii.

Wypasik to:

klima, wspomaganie, central z alarmem, 1x jasiek, immo.

W planach drobne mody typu dodanie lusterek i szybek w prundzie i małe wstawki z zewnątrz. No i podtlenek grinser006.gif

Biała Dama:

C18225649_1.jpg

EDIT:

dlaczego nie mogę się dostać do:

Quote:

Przed zadawaniem pytań sprawdzamy w w wątku z instrukcjami


Pojawia się :

Quote:

Brak możliwości kontynuacji.


niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się najuprzejmiej przywitać na moim nowym kąciku który zacznę częściej odwiedzać, z racji nabycia srodka komunikacji.

Może to, nie liga primery, ale autko zacne i mam nadzieję że posłuży wiernie jak niezniszczalna primera.

A więc WITAM!

A tak naprawdę, to nawet nie wiem dokładnie co kupiłem rotfl.gif. Okazja była zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Od dzisiejszego dnia znów trafiam w szanowne grono forumowiczów a to za sprawą nowego nabytku tj Astry F z silniczkiem X14XE prod 1998 myślę że jak i za poprzednim rtazem i teraz bedę mógł zarówno służyć pomoca jak i liczyć na ciekawe doświadczenia forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stałem się szczęśliwym posiadaczem zgrabnej dwójki smile.gif

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i po miesiącu jazdy astrą stwierdzam, że autko da się polubić waytogo.gif

1999 / 1.8 NoPB / 100 Edition grinser006.gif / szyber / tempomat / klima / alu - jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.