Skocz do zawartości

Wątek powitalno-pożegnalny


Toost

Rekomendowane odpowiedzi

To ja też witam wszystkich klubowiczów Astry 20.GIF Nie jestem nowy na autokąciku bo wcześniej byłem związany z Fiatem Uno więc z klubem UKP ale przyszła pora na zamiany i trafiło na Astrę G smile.gif a zarazem takie pytanie czy jest tu ktoś z Rybnika lub okolic ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem samochodu i padlo na astre F. Czerwona z 1993r, silnik X16SZ z LPG. Wersja nadwoziowa - HB 5D wink.gif

Pare dolegliwosci ja trapi (sworznie wahacza ma jeszcze fabryczne wiec nie dziwne, ze skrzypia)ale wszystko do zrobienia.

Ogolnie po dwoch miesiacach uzytkowania: zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich. Od około roku jestem posiadaczem mojego drugiego wlasnego samochodu (wcześniej był kadett 1.6) Astry F C18XEL 1995 z sekwencyjną instalacją gazu BRC. U mechanika jeszcze z nią nie byłem, naprawiam co się da we własnym zakresie bo bardzo lubie sobie przy niej grzebać no i w sumie wyjscia nie mam bo z funduszami lipa. Wymieniłem ostatnio tuleje, sworznie, koncowki, łączniki, klocki, pochłaniacz par paliwa. Zrobiłem zbieżność, bawilem sie w czyszczenie przepustnicy i zacisków hamulcowych, uszczelnianie pokrywy silnika i pare innych drobnostek. Ostatnio walcze z przegubami oraz poszedl mi czujnik polozenia walka rozrzadu :/ Bardzo mi sie podoba Astra i nie mam zamiaru się z nią rozstawać smile.gif Biografia na szybko już poszła :D jak będe mógł to pomogę i mam nadzieję, że czasem ktoś będzie chętny pomóc i mi. Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz !

post-151805-14352513590293_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich "ziomali" Astromaniaków.

Nie miałem okazji przywitać się wcześniej, więc nadrabiam zaległości.

Od niemal pięciu lat powożę moją Astrą G Kombi z silniczkiem Z16SE.

Przejechałem nią już >100.000km i życzyłbym sobie przynajmniej powtórzyć ten sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siema. Ja z Lublina ;p

moja Asterka To 3d liftback z silniczkiem 1,8 16v ;p 116 KM czarnólka ;p

foty mam na forum Astra Klub Polska. Jak ktos chce to zachecam astrowiczow by sie tam zarejestrowali wink.gif

pozdrawiam wszystkich

Szubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nadszedł czas, kiedy i ja się tu wpiszę, żegnając się z Astrą. Mój Classic po kilku wspólnych latach i wielu przejechanych kilometrach, odjechał w sobotę na szczęście niedaleko, bo do mojego teścia, który już jest autkiem zachwycony. Tak czy inaczej, łezka w oku się zakręciła buu.gif

Dziękuję za wszelkie porady, których mi udzieliliście, bo dzięki Wam i temu forum poznałem autko i nauczyłem się je obsługiwać bez strachu, że coś popsuję ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam również, jestem użyszkodnikiem świeżo zarejestrowanym, posiadaczem pięciodrzwiowej Astry G z silnikiem X14XE. Zaglądam tutaj aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dotyczące pojazdu, jego serwisowania i naprawy (w razie potrzeby). Moja wiedza się poszerza, ale jeszcze mi dużo brakuje do tego aby móc powiedzieć, że umiem sam naprawić smile.gif

Pozdrawiam Forumowiczów 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wprawdzie nie witam się, a jedynie przypominam. Pozostałem w gronie użytkowników Opla, w miejsce Corsy C

pojawiła się 8 dni temu Astra G z 2003r., napędzana przez Z14XE, w wersji wyposażenia NJoy, w nadwoziu sedan. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Na łono Asterki wróciłem i ja - po "golasie" 1.4 przyszedł czas na coś lepszego:

X20XEV hatchback 5-drzwiowy

Z ważniejszych cech:

- klimatyzacja

- 4 elektryczne szyby

- oryginalna skórzana tapicerka

- podgrzewane siedzenia

- MID

- radyjko CDR500

- sprężyny EIBACH PRO-KIT 30/30mm

- amortyzatory BILSTEIN B8

To chyba na tyle 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.