Skocz do zawartości

Wątek powitalno-pożegnalny


Toost

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ przybywa nam wciąż nowych kącikowiczów zapraszam ich do przedstawiania i witania się w tym wątku.

Jeżeli uznasz, że powinieneś pożegnać się z nami po sprzedaży/utracie Astry, zrób to tutaj (link do starego wątku pożegnalnego: KLIK ).

Kilka słów o sobie można napisać zlosnik.gif

Zachęcam tez do wypełnienia profilu (Panel sterowania -> Dane osobowe) przynajmniej w stopniu podstawowym, bardzo zachęcam

Przed zadaniem pierwszego pytania zachęcam do sprawdzenia w archiwum przy użyciu funcji szukaj. Tematy o filtrze przeciwpylkowym, wymianie oleju, rozrządzie, żarówek w konsoli i silniku krokowym poruszane były nader często

Nie akceptujemy kupowania części i akcesorów niewiadomego pochodzenia, więc jeśli ktoś będzie pytał gdzie coś kupić i nie będzie mu zależało czy dana część jest kradziona czy nie, to wątki z takimi pytaniami będą usuwane

Wszelkie wątki dotyczące spraw klubowych (spoty, naklejki, uroczystości, pochwały, narodziny itp) i inne nietechniczne proszę pisać na IKA. (Internetowy Klub Astry)

Przed zadawaniem pytań sprawdzamy w w wątku z instrukcjami

Wpisy będą sukcesywnie kasowane, tak żeby się wątek zbytnio nie rozrósł.

aby wątek niepotrzenie się nie rozrastał uprasza się o nieodpisywanie na powitania. Wszyscy wiemy, że każdy wita nowych bardzo serdecznie i niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

hejka wszystkim . Na imię mam Tadeusz , posiadam astre z 93 roku sedan c14nz 8 zaworków, rocznie robie około 20000 km , astra przerobiona na gaz, obecnie na liczniku juz 240000 przebiegu , jest to mój drugi samochód, ogolne obeznanie z mechaniką średnie choć sytuacja zmusza do ciaglego pogłebiania znajomości z zakresu napraw, z góry dziekuje za wszelką pomoc przy rozwiazywaniu problemów, banana-wave.gifbanana-wave.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót zombi. Byłem tu 3 lata temu (jako "sipel"), w tzw. międzyczasie nakręciłem 120.000, i m.in. dlatego się "nie udzielałem". Pozdrowienia dla Makiego (niestety, wlepy pod tablice już szlag trafił razem z podkładkami), i calej astrologicznej społeczności. Niech Wam się asfalt nie kończy pod kołami !!! ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka kochani. Emigrowałem tu do was po kilku latach bytności na PhotoGallery.

Przyszła kolej na mnie, i stałem się 1 raz w historii posiadaczem czterokołu.

Od 9 h jestem szczęśliwym posiadaczem cudownie zachowanej 9 letniej Asterki G kombi 1.6 16V.

Prawdopodobnie zasypię was durnymi pytaniami, jako że laikiem w tematyce aut jestem chyba największym na globie zlosnik.gif

No to cześć smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Ponieważ przybywa nam wciąż nowych kącikowiczów zapraszam ich do

> przedstawiania i witania się w tym wątku.

> Kilka słów o sobie można napisać

> Zachęcam tez do wypełnienia profilu (Panel sterowania -

> Przed zadaniem pierwszego pytania zachęcam do sprawdzenia w archiwum

> przy użyciu funcji szukaj. Tematy o filtrze przeciwpylkowym,

> wymianie oleju, rozrządzie, żarówek w konsoli i silniku krokowym

> poruszane były nader często

> Nie akceptujemy kupowania części i akcesorów niewiadomego

> pochodzenia, więc jeśli ktoś będzie pytał gdzie coś kupić i nie

> będzie mu zależało czy dana część jest kradziona czy nie, to

> wątki z takimi pytaniami będą usuwane

> Wszelkie wątki dotyczące spraw klubowych (spoty, naklejki,

> uroczystości, pochwały, narodziny itp) i inne nietechniczne

> proszę pisać na IKA. (Internetowy Klub Astry)

> Przed zadawaniem pytań sprawdzamy w w wątku z instrukcjami

> Wpisy będą sukcesywnie kasowane, tak żeby się wątek zbytnio nie

> rozrósł.

> aby wątek niepotrzenie się nie rozrastał uprasza się o

> nieodpisywanie na powitania. Wszyscy wiemy, że każdy wita nowych

> bardzo serdecznie i niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!

Na autokąciku jestem od jakiegoś już czasu ale na kąciku ASTRY od kilku dni, myślę że wspólnie przebrniemy przez pasmo problemów i problemików jakich dostarczają nam nasze ukochane autka.

Moja furka to ASTRA 1.6 8V z 97r!

Pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kącikowiczów. Śmigam Astrą II z Z14XE zagazowaną Elpigazem Elisa. 90tyś bez jakichkolwiek problemów( z czego 80tyś na gazie). Było minęło teraz są problemy i edukacja w dziedzinie motoryzacji. Całe szczęście że czasem jest lato i wtedy śmigam Hondą CB500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.