Skocz do zawartości

Wątek powitalno-pożegnalny


Toost

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie! Poprzednio namiętnie czytałem kącik Fiata Uno (posiadałem w swojej karierze dwa Uniaczki), ale cóż przyszedł czas rozstania i zamiany na Astrę F-CC C14NZ. Od kilku dni czerpię wiedzę pełnymi garściami z kącika Astromaniaków i daleko mi jeszcze oja daleko do końca, a szkoda, że nie działa szukajka.

Pozdrawiam Wszystkich Astromaniaków - Yaneck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się przywitać wraz ze swoją Astrą 1.6 (X16SZR) z 1999r. Pożegnałem swoją cytrynę ZX i nogami deptać będę teraz tylko w Oplach (bo okazyjnie jeździć będę Viki B 2.2 TiD).

Pozdrawiam wszystkich Astromaniaków serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich astronautów.

Właśnie poznaję nowy nabytek - Astrę-F, T92 z 2002r silnik X14NZ. Praktycznie dotarta - 24kkm, poprzedni właściciel raczej chodził wkoło niej niż jeździł.

Mam nadzieję poznać z bliska astrę dzięki temu forum, a z czasem złapać nieco doswiadczenia i moze tez sie nim podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich astromaniaków. Od dwóch lat poruszam się po polskich drogach Oplem Astra 1.4 combi, rocznik 1992. Mogę na was liczyć w razie jakiegos problemu? Jak do tej pory jeździ bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszedłem w tymczasowe posiadanie autka jak w podpisie.

Dodatm tylko że jest to wersja VISION, 3d, kolor zielony/fioletowy metalik i ogólnie trzyma się dobrze.

Pozdrawiam Wszystkich na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wszystkich lubie takie forum , zawsze idzie sie najwiecej dowiedziec =) 3 dni temu kupiłem Opelka GSI 1,6 55 kW Narazie nie wiem za bardzo o tym aucie nic Ale wiem jedno Smiga super. Wczesniej miałem Fiata Cinqueciento 900cc i nei ma porównania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wszystkim!!

Pozbyłem się Ticolota i jak narazie jestem szczęśliwym posiadaczem Astry II sedan 1,4 16v z'99.Opel to dla mnie jeszcze wielka tajemnica więc w pierwszej kolejności troche poczytam a potem ponabijam trochę postów hehhe -żart

pozdro - dużo słońca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello motto.... Ochrzczono mnie Tomaszem nie wiedzieć czemu... śmigałem wpierwej zielonym rumakiem Matizem zakrecony.gif (niezapomniane przeżycia szczególnie jak słabe hamulce cool.gif ). Obecnie moje własne zarejestrowane na me imię i nazwisko i wszelakie dane osobowe auto które nazwano Oplem Astrą carravan nie wiedzieć czemu.... auto bez bajerów rzec by można że pustak.... (bez wyposażenia...) blacha nie odpada... błotniki trzymają się o własnych silach, reflektor prawy coś mi mruga czasem ale poprawie mu oko i będzie ok i niesamowita jednostka napędowa o pojemnosci i łapczywości 1.6 litra.... (później dostawię symbole silnika)... Granatowo metaliczna fura urodziła się później ode mnie bo w '94r. .... i ŻYJE!! Taaaakżeeeee teeeegoooo..... chyba wsio.... witam... i oby forumowicze mi pomogli bo tak tylko jeździć to mała frajda... trzeba coś powstawiac i pozmieniać w nim...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zlosnik.gif.

Od środy jestem właścicielem granatowej Astry H 1.6 Twinport (105 konnej) zlosnik.gif. Mam nadzieje, że będzie się dobrze sprawowała, a ja zadomowię się tutaj na stałe ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.