Skocz do zawartości

Wątek powitalno-pożegnalny


Toost

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem tu całkowicie nowy.W sumie jakiś czas temu się zarejestrowałem ale jak narazie nie musiałem zadawać pytan ponieważ na wszystkie moje pytania znalazłem odpowiedzi w wyszukiwarce ;P

Od niecałego roku jestem szczęśliwym posiadaczem Astry Caravan 1,4 8V z 1997 roku wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Pierwszą astre kupiłem w 2003r była to Astra G z silnikiem 1.4 16v. Niestety kupowałem mieszkanie i sprzedałem... Dwa lata temu kupiłem Astrę G w kombicy z silnikiem 1,7 TD ISUZU z 95r, Ale w ubiegłym roku sprzedałem. Wtedy zakupiłem sobie Scenica, ale sentyment do Astry był wielki. Dlatego we wrześniu kupiłem żonie Asterkę G 3d wersja SPORTIVE z motorem X16XE, którą mam do dziś. WITAM I POZDRAWIAM! zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie;-)

Tym razem z Astrą III w wersji 5d, silnikiem 1.4 wyposazeniem superenjoy+kilka dodatków.

PS. Kiedyś miałem SERYJNĄ Calibre i bylo to auto które najmilej wspominam z całego parku jaki posiadam/ałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bry - jestem nowy zlosnik.gif (na tym kąciku ofc) zlosnik.gif

Do tej pory, że tak powiem głównie "używałem" kącików z Lanosem w tle zlosnik.gif

Ale po skasowaniu mojego Lanosa przez - nomen omen zlosnik.gif - Astrę OPC, przesiadłem się na Astrę Sport ok.gifzlosnik.gif

Aha, do moderatora Grześka pojechałem od razu po odebraniu autka IThankYou.gifok.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie i na wstępie zgłaszam wniosek formalny o utworzenie i podpięcie wątku dla wszystkich synów marnotrawnych grinser006.gif

Ojcze Lelku, stryju Orochimaru i wujku Azjo - przyjmijcie mnie na powrót do rodziny! 526.gif;] Przyznaję bez bicia, to ja wykpiwałem lewe paliwo szmuglowane zza wschodniej granicy, pewną legendarną instalację gazową z Holandii, zdarzyło mi się także wypomnieć Lelkowi niejeden przekaźnik, ale po dwóch latach banicji powróciłem 001.gif

Zanabyłem dzisiaj drogą kupna drugiego Astrolota, tym razem G, w kolorze czerwień ferrari. O tych dwóch latach wolę nie mówić, więc proszę za język nie ciągać wink.gif

Pozdrawiam,

PZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Od listopada 2008 jestem właścicielem Astry F, rocznik 93, GLS, 5d, silnik 1,6i 55kW/75KM C16NZ.

Od czasu jak ją objąłem we władanie doprowadzam ją do ładu (silnik, zawieszenie, a ostatnio progi, wlew paliwa i przedni prawy błotnik).

Pozdrawiam wszystkich! 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.