Skocz do zawartości

Kontakty, namiary, mechanicy, części


Rekomendowane odpowiedzi

Zawieszenie - zrobią OK, ale z silnikiem... ostrożnie.

Wymieniałem w Punto u nich napęd kompletny rozrządu (+pompa wody, nagrzewnica itd). Byłoby dobrze, gdyby nie to, że po 10 miesiącach i 8kkm pasek... PRZESKOCZYŁ. Był za luźno założony.

Dobrze, że Fire 8V są bezkolizyjne i przeskok był przy rozruchu... Pasek kupiłem nowy, ustawiłem, naciągnąłem z kuzynem i chodził.

Ceny mają rozsądne, ale mówię - ostrożnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przegędza na trasie między Rybnikiem a Orzeszem.

Godny polecenia spec od diesli. Serwisowałem u niego Uniaka a obecnie Maryzię.

Przystępne ceny i fachowa obsługa.

Trzeba się umawiać na wizytę ponieważ ma dużo roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mechnik na Prandoty jest do bani umówiliśmy się na wymiane łączników i gum stabilizatora. Cena 40zł łączniki+30zł gumy . Dzis odstawiłem auto, po godzinie pan dzwoni, że gum nie wymienią bo się nie wymienia(sic!) ale łączniki zrobili więc wycofać się z ich usług już nie mogłem. Konkluzja: naciągneli na kasę. Teraz muszę płacić 2 razy za to samo. A jak oddawałem auto to "oczywiście, nie ma problemu..." itp

Poza tym urwali mocowanie przycisków el szyb. i oczywiście brak rachunku...

Nie polecam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Mechnik na Prandoty jest do bani

Oooo... to kto jeszcze w KR został? Będziemy do Sosnowca jeżdzić z poliuretanami z Olkusza?

Na to wygląda. A właśnie myślałem z zestawami na tył do nich jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

> Oooo... to kto jeszcze w KR został? Będziemy do Sosnowca jeżdzić z

> poliuretanami z Olkusza?

> Na to wygląda. A właśnie myślałem z zestawami na tył do nich jechać.

Z moich doświadczeń wynika,że najlepszym z ASO w Krakowie jest Polinar,choć nie są idealni ani nawet bardzo dobrzy to co jak co ale jakiś tam poziom trzymają.Za to omijać szeroko Viamot/Iveco na 29-go listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

> polecam w wawie ul Szczęśliwicka vis a vis WPT

> amorki , hamulce wachacze końcówki drązków tanio szybkio naprawdę

> dobrze ja byłem bardzo zadowollniony

> tel 22 6687729

> 501153136

Daj Ty spokoj - ale poleciles mechanika.

Zadzwonilem, zeby mi wymienili tuleje w tylnych wahaczach a gosc mi na to, ze on tego nie zrobi bo to jest skomplikowane a poza tym nie ma podnosnika.

Zdecydowanie odradzam takich specjalistow.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abpol

http://www.lancia.prv.pl/

ul. Grochowska 45

04-186 Warszawa

tel. 0 (prefix) 22 6107777,6122777

fax. 0 (prefix) 22 6106677

Generalnie jestem zadowolony. Byłem u nich kilka razy. Miła obsługa. Ceny części nie są z kosmosu.

Aczkolwiek ostatnio jak byłem, to po czyszczeniu przepustnicy nie zrobili mi adaptacji. Jak wymieniali olej to nalali powyżej maksimum.

Nie udało im się jeszcze rozwiązać problemów z falującymi obrotami i gasnącym silnikiem. Po wymianie silnika krokowego pomogło na tydzień - samochód chodził idealnie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
  • 6 miesięcy później...

Sytuacja sprzed kilku lat:

Zgłoszenie za niskich (falujących) obrotów na luzie.

Po pół godzinie czekania na wynik diagnozy przyszedł mechanik: "trzeba wymienić silnik krokowy"

"Co na to wskazuje?"

"Mam takie doświadczenie zę wiem że trzeba wymienić"

"To ja dziękuję"

Silnik krokowy bez wymiany działa przez te wspomniane kilka lat a po dobrze zrobionej adaptacji obroty są cacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Witam,

z czystym sumieniem moge polecic firme instalujaca sprzet audio/video do samochodu.

U mnie montowali ekrany LCD (7 cali) w zaglowkach - wyszlo naprawde bardzo ladnie:

http://img683.imageshack.us/img683/1768/ekranwzaglowku.jpg

I co sie rzadko zdarza - sa myslacy i nic bezmyslnie nie robia.

Ponizej namiary i link do strony na ktorej znajdziecie pelen zakres uslug

AudioCar

ul. Radzymińska 169

Warszawa

tel. 22 679 26 85

501-030-828

http://www.audiocar.com.pl

http://www.producentreklamled.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Witam,

Mechanika pojazdowa ABZ Serwis w Warszawie, Racławicka 99

Po dwóch tygodniach w warsztacie samochód wyjechał z tą samą usterką z którą przyjechał.

Wykonane naprawy od czapy, które nie miały żadnego logicznego związku z występującą usterką.

Szukanie usterki na zasadzie, jak Pan chce to możemy jeszcze wymienić to to i tamto, ale decyzja należy do Pana bo nie jesteśmy pewni, że to jest powodem.

Tym sposobem można pół samochodu wymienić.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja dołożę swoje trzy grosze.

Szerokim łukiem omijać HPA TEST w Rzeszowie.

Zakład w nazwie ma specjalizację w zawieszeniach.

Kiedyś może i był to dobry i tani warsztat ale teraz to pomsta do nieba.

Pojechałem tam wymienić wahacze przód, końcówki drążka, łaczniki stabilizatora i osłonę na przegubie zewnętrznym - do roboty zabrał się młody "mechanik" , który nie wiedział co robi, jak patrzyłem na jego poczynania to włosy stawały mi na głowie - co jakiś czas przychodził starszy mechanik który mówił mu co i jak ale i tak przedziurawił mi drugą osłonę (teraz mam obydwie nowe).

Podsumowanie - na zmianie jest chyba tylko jeden który zna się na robocie a reszta to młodzicy którzy uczą się na aucie.

Co do części które oferują : wahacze regenerowane u nich wytrzymały niecałe 2 lata, końcówki drążków (TRW - to samo ale one były nowe).

Zbieżność ustawiona fatalnie - auto ściąga na prawo, oczywiście byłem z reklamacją - no i przełożyli koła z tyłu na przód - EFEKT - JEST TAK SAMO.

Nie polecam nikomu - zresztą koszt wymiany u nich nie jest najtańszy jak dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Wrocław M. Krakowiak auto serwis VAG 513-333-334

www.spedmax.pl

Znajomy mi ich polecił (serwisuje tam swoje sc)Robiłem u nich wymianę uszczelki pod głowią. W trakcie naprawy okazało się żeZawory wydechowe są do wymiany+ uszczelniacze itd.Było wymienianych sporo części, ale jak odebrałem auto to ono jeszcze nigdy wcześniej nie miało takiego kopa. fly.gif

Polecam ich śmiało bo znają się na rzeczy i nie ściemniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

http://jfmservice.pl/

Polecam ten warsztat do napraw mechanicznych auta. Naprawy na których testowałem: regeneracja maglownicy, wymiana pompy wspomagania, zawieszenie, wymiana sprzęgła, wymiana ukłądu wydechowego i jakieś inne pierdoły typu wymiany oleju.

Jest tam 2 mechaników, którzy są jednocześnie właścicielami i szanują czas swój i innych. Jak się umówi na konkretny termin to nawet ciężkie naprawy w 1 dzień ogarną bez problemu. Trochę mają problemy z PR-em (ale w sumie są mechanikami a nie dyplomatami wink.gif ), ale z moich dotychczasowych doświadczeń robotę bardzo solidnie robią i są uczciwi.

Ceny nie za wysokie ale też bardzo niskie nie (roboczogodzina 60zł). Jeżeli nie przyjdzie się z własną częścią to trochę doliczają swojej marży ale za to dają gwarancję na część i nie oszczędzają na nich. Olej do wspomagania np. nalali mi Mobil 1 (nawet dali niewykorzystany do końca olej mi jakby trzeba było dolać jakby się odpowietrzyło bardziej) wahacze TRW, sprzegło założyli mi LUKa itp.. Zawsze po diagnostyce uzgadniają co wymienić oraz uzgadniają cenę więc nie ma potem zdziwienia i koszenia i sami nie grzebią tam gdzie się nie chce, ale jak cośtam wspomniałem że nie działa do końca jakaś pierdoła to mi naprawili przy okazji ją gratisowo. Więc ogólnie dobre wrażenie - chociaż bardzo ciężkich wyzwań (na szczęście) nie dawałem im do zrobienia.

Tak czy siak polecam za uczciwość i solidność bo to nieczęste wśród dzisiejszych mechaników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.