Skocz do zawartości

Kontakty, namiary, mechanicy, części


Rekomendowane odpowiedzi

Pełny zakres napraw mechanicznych. Naprawy zawieszeń, układów hamulcowych, wymiany rozrządów, sprzęgieł, naprawy skrzyń biegów i silników, montaż audio. Naprawy dokonywane mogą być na częściach oryginalnych jak i zamiennikach wysokiej jakości zależnie od chęci klienta. Proponujemy konkurencyjne ceny napraw co powinno zrekompensować lokalizację w okolicy Mińska Mazowieckiego

602314765.Krzysiek, 502024097, 783 693 652 Sekretariat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

znalazlem super sklep z super cenami. Porownalem te ceny z cenami sklepow, ktore do tej pory uwazalem za tanie.

Ten sklep wypadl duzo lepiej a do tego bardzo fajny sprzedawca znajacy sie na rzeczy. Mozna sie troszeczke potargowac :-)

Na prawde polecam - jak juz ja znalazlem najtaniej to chyba nic tanszego w Warszawie nie znajdziemy.

Ponizej zalaczam przykladowe ceny - porownajcie ze swoimi sklepami:

1. Swiece zaplonowe "NGK"

- V-LINE 26 (BKR6EKC) komplet (4 swiece) 53,66 PLN

2. Klocki hamulcowe

- Breck (polskie): 51,00 PLN

- ETF (wloskie) : 57,00 PLN

- Riksenberg : 75,00 PLN

3. Cewka zaplonowa "Bosh": 210,00 PLN

4. Przewody wys. napiecia "Janmor" (polskie): 88,60 PLN

5. Amortyzator przedni "COFAB": 105,00 PLN

Ponizej podaje namiary:

TARGET Sp. z o.o.

ul. Białołęcka 233A

tel. +48 22 741-67-79

e-mail: [email protected]

pzdr

Rostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Bydgoszcz, Kampol

> Babia Wieś 24a

> tel. 375 31 68

> Ceny dabre na "oryginalne" zamienniki.

> Do tej pory naprawiali dużo Fiatów więc pojęcie mają.

> Ponadto w Kwidzynie robocizna nie jest droga w samym serwisie Fiata.

ok.gif

Gdzie w Kwidzynie jest serwis Fiata, bo Malborku to tylko diabelskie ASO icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze z reka na sercu polecam warsztat McAuto w Piasecznie.

> Doskonala jakosc pracy, zawsze podołaja problemom i zrobia tak,

> ze bedzie dzialalo. Nie ma naciagactwa, buractwa - fachowosc i

> rzetelnosc

> Oprocz tego, ze maja bardzo wysoka jakos pracy, dobry sprzet (lacznie

> z euroscanem) to ceny sa bardzo bardzo przystepne

> Naprawiam juz u nich swoj 3 samochod i ANI RAZU sie nie zawiodlem -

> wszystko zrobione i portfel pelen

> Polceam naprawde szczerze i z calego serca kazdemu autokacikowiczowi

> Rekomendacja jest to, ze stal sie on sztandarowym warsztatem IKP

> Powiedzcie, ze jestescie od Krzyska z Bravo (AutoKacik) to

> dostaniecie rabat na robocizne

> Adres warsztatu to:

> McAUTO Piaseczno

> ul. Poziomkowa 4

> Tel: (22)750 22 42

> 0 600 258 949

> Naprawde szczerze polecam, jezeli szukacie mechanika i macie dosc

> partaczy i naciagaczy

Czesc,

ceny wcale nie sa przystepne - przed chwila do niego dzwonilem.

Po pierwsze gosc jest bardzo nieprzyjemny (teksty typu: co? no.. itp). Oczywiscie nie chodzi o to, zeby byl przyjemny - tylko zeby bylo dobrym mechanikiem, ale pierwsze wrazenie bylo takie, ze tak jakby gosc mial mi za chwile powiedziec - "dobra spadaj, bo nie mam czasu".

Zapytalem o wymiane wahacza i juz wiem, ze nie jest tani (80,00 PLN) tymczasem moj mechanik (na ul. Szarych Szeregow) za wymiane wahacza bierze 50 PLN.

Nie polecam.

pzdr

Rostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czesc,

> ceny wcale nie sa przystepne - przed chwila do niego dzwonilem.

> Po pierwsze gosc jest bardzo nieprzyjemny (teksty typu: co? no..

> itp). Oczywiscie nie chodzi o to, zeby byl przyjemny - tylko

> zeby bylo dobrym mechanikiem, ale pierwsze wrazenie bylo takie,

> ze tak jakby gosc mial mi za chwile powiedziec - "dobra spadaj,

> bo nie mam czasu".

> Zapytalem o wymiane wahacza i juz wiem, ze nie jest tani (80,00 PLN)

> tymczasem moj mechanik (na ul. Szarych Szeregow) za wymiane

> wahacza bierze 50 PLN.

> Nie polecam.

> pzdr

> Rostek

nie pisz, ze nie polecasz, bo jako mechanik jest bardzo dobry a raczej o to chodzi... takze jak nie wiesz jak pracuje to nie pisz, ze nie polecasz smirk.gif

a to, ze jest zabiegany to fakt, no ale dobry mechanik zawsze ma duzo pracy... gdybys go poznal na zywca zobaczyl bys ze to super przyjemny koles ok.gif

a co do cen... porownywalem z wieloma mechanikami i wg mnie sa na bardzo dobrym poziomie ok.gif pamietaj ze u kazdego mechanika jedne rzeczy sa tansze, a drugie drozsze... akurat u tego wszystkie sa na niskim poziomie, a zawsze jeszcze mozna ponegocjowac i sie dogadac smile.gif

takze jak nie probowales czego wymienic, porozmawiac na zywca, a tylko rozmawiales przez telefon to nie oceniaj tak radykalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gdzie w Bielsku lub okolicach można dobrze i w miarę tanio polakierować zderzak (fiat brava zderzak przedni już kupiony pod lakierowanie, kolor metalik ) ? I ile za taką przyjemność sobie lakiernicy życzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie w Bielsku lub okolicach można dobrze i w miarę tanio

> polakierować zderzak (fiat brava zderzak przedni już kupiony

> pod lakierowanie, kolor metalik ) ? I ile za taką przyjemność

> sobie lakiernicy życzą ?

Polecam lakiernika na Krakowskiej kolo wulkanizacji.

Moze nie jest tanio ale naprawde porzadnie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam!

Chciałbym zaoferować dla wszystkich fanatyków fiata bravy, bravo, marea 10% rabatu na

artykuły motoryzacyjne typu:

Tłumiki zwykłe (Marix, Izawit, Płóciennik, Ferroz) i sportowe (Ulter)

Haki holownicze (Słupsk i Hak pol)

Tarcze hamulcowe i elementy zawieszenia (Optimal itd)

Bębny hamulcowe

Przeguby (Attex, Statim, Glo)

Termostaty

Filtry powietrza i oleju

Strumienice

Amortyzatory

klocki hamulcowe.

I wiele innych artykułów motoryzacyjnych.

Warszawa

Serdecznie zapraszam!

Kontakt na priv lub gg 4630267

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z czystym sumieniem moge polecic mieszkańca Torunia i okolic warsztat mechaniczny zajmujacy sie tez tuningiem w ktorej dokonalem wymiany zawieszenia. To nie sa mechanicy tylko pasjonaci robia to co lubia i maja przystepne ceny, a co najwazniejsze sa miłosnikami marki FIAT

http://www.dt-motorsport.pl

Zaznaczam ze autka z lepka klóbowa moga liczyc na upust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep realizuje zamówienia części do wszystkich marek - Europejskie i japońskie oraz koreańskie (bardzo dobre ceny i dobry dostęp do części dla Fiatów i Daewo).

Realizujemy zamówienia w tym samym dniu a nawet w przeciągu godziny - najdłuższy czas oczekiwania to z dnia na dzień.

Posiadamy dostęp do części wielu producentów dlatego istnieje możliwość doboru części indywidualnie pod klienta (jakość i oczywiście cena gdzie istnieją bardzo duże rozbieżności)

Sklep znajduje się w Dąbrowie Górniczej

ul. Górnicza 22

na przeciwko Liceum "Żeromskiego"

czynny codziennie od 9 - 17 stej

w soboty od 9-12stej

Kontakt telefoniczny praktyczne całą dobę pod tel. 501 016 259

oraz w godzinach otwarcia sklepu 262- 19 -45

gg 2213100

email [email protected] lub [email protected]

Na terenie zagłębia prowadzimy dowóz części do klienta,

a dla klientów z autokąciku 10% rabatu.

Ponadto oferujemy miłą obsługę, fachowy dobór podzespołów oraz pomoc przy wszelkich problemach związanych z motoryzacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam specjalistę od plastików - spawa i naprawia zderzaki, spojlery, lampy, zbiorniczki, etc.

Doklejenie mocowań w lampie zajęło mu chwilkę, skasował za to 20 PLN, a co najważniejsze, jest "za rogiem"

Moto Plastik

ul. Ciołkowskiego 12 (od Jasnorzewskiej, od Lublańskiej)

Czynne od 8 do 16

Tel. +48 12 4138845

Mapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Polecam mechanika Mirka - pracuje na wlasny rachunek w ASO na

> Radzikowskiego, jesli ktos chce nr. tel. to na priv.

Stary, jak pracuje w ASO i jeszcze na własny rachunek, to mogłeś tym postem mu wyświadczyć niedźwiedzą przysługę shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stary, jak pracuje w ASO i jeszcze na własny rachunek, to mogłeś tym

> postem mu wyświadczyć niedźwiedzą przysługę

Ok moj blad, zle napisalem, on nie jest pracownikiem ASO, prowadzi wlasna dzialanosc gospodarcza a przyjmuje swoich klientow w hali gdzie miesci sie ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bylem u nich dwa razy za pierwszym padl mi czujnik polozenia walu - na dzien dobry cos tam chcieli zrobic koszt 850 zeta + co sie okaze i zostawic samochod na conajmniej tydzien....

po poradach kacikowiczow kupilem czujnik za 107 zl, wymienilem w 5 minut i wsio ok,

za drugim razem skonczylo sie paliwo- dolalem ale siadl mi aku i nie zdolalem odpalic, pojechalem na kasowanie bledow to podpieli sie pod abs i przez pol godziny nie mogli zsynchronizowac kompa - dopiero za moja namowa podpieli sie we wlasciwe gniazdo,

i zniow chcieli naprawiac za 500 - 1200 zl a jak sie nie zgodzilem to powiedzieli ze moge zabrac na hol bryke bo nie dziala - pojechalem po samochod i jakos dziwnie dziala, a czujnik ktory kazali mi naprawic/wymienic jest oczywiscie dobry i nie generuje juz bledow - spora czesc ludzi dalaby sie nabrac na obydwie naprawy i byli by juz stratni na 2koła lub wiecej

OMIJAC ICH Z DALEKA!!!!!!!!

a potem sie natrzeka ze fiaty drogie w eksploatacji smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

ja z kącika obok. Piszę to w waszym, ponieważ u nas jakoś nie znalazłem niczego o polecanych i odradzanych warsztatach. sciana.gif

Chciałem polecić serdecznie ten warsztat, byłem już u nich 2 razy i jestem zadowolony. Goście znają się na tym co robią, prace wykonują szybko ale co najważniejsze fachowo. Ceny w porządku, nie najtaniej, ale również nie są one jakieś astronomiczne. Ale jasne przecież jest, że aby coś było dobrze zrobione to trzeba zapłacić jeśli się samemu nie da bądź nie umie.

Namiary:

ASO FIAT Roman Kantorski

ul. Bokserska 6, 02-682 Warszawa, tel. (0-22) 857 44 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od dzisiaj dzieki mojej skromnej osobie wszyscy kacikowcy BBM moga korzystac z znizek w calej sieci Intercarsu na wszystko do waszych BBM'ow (na inne marki i inne fiaty brak rabatu) - wystaczy przy zakupie podac numer klienta 179783, brak mozliwosci zakupu na fakture (jedynie paragony)

częsci mozecie sobie wyszukiwac wchodzac na strone http://ekatalog.intercars.com.pl

Zycze udanych zakupow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Potrzebowałem na gwałt altka, który się wysypał do mojego Bravka. Znalazłem Firmę

PHU AUTO-STARTER z Kłodzka tel 074 8671645

Zajmują się regenarecją alternatorów i rozruszników. Strzał w 10-tkę: bardzo uprzejmi, rzetelni, atrakcyjne ceny i błyskawiczna dostawa - kilka godzin i altek za zaliczeniem DHL był u mnie, elegancko odnowiony, jak nówka. Typ i numer fabryczny, taki jak chciałem. Polecam.

Można ich także spotkać na Allegro pod nickiem magnetti .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA na ASO GLIWICE Daszyńskiego

Problem ze sprzęgłem:

głośna praca pedału sprzęgła, po kilku dniach tak jakby się zatarł, coś zgrzytnęło i pracował tylko w połowie zakresu.

Główny mechanik ASO nadepnął dwa razy zapytał o przebieg (145000) i zawyrokował - sprzęgło do wymiany = 800plnów!

Oraz bezwzględny zakaz jazdy aż do wymiany czyli tydzień.

Godzinę póżniej po analizie w warsztacie u pana Bogdana auto było zdiagnozowane: zużyta tuleja metalowo gumowa współpracująca z wodzikiem pompy sprzęgłowej.

Dorobienie nowej z wymianą 30plnów grinser006.gif

Autem zrobiłem 5000 w trzy tygodnie bez uwag do pracy sprzęgła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

> Pełny zakres napraw mechanicznych. Naprawy zawieszeń, układów

> hamulcowych, wymiany rozrządów, sprzęgieł, naprawy skrzyń biegów

> i silników, montaż audio. Naprawy dokonywane mogą być na

> częściach oryginalnych jak i zamiennikach wysokiej jakości

> zależnie od chęci klienta. Proponujemy konkurencyjne ceny napraw

> co powinno zrekompensować lokalizację w okolicy Mińska

> Mazowieckiego

Tel. 783 693 652 GG 6604015

Dokładnie tak jest.

Super ceny, dobra, fachowa robota, wieloletnie doświadczenie w naprawach włoskich autek "Grupy FIATa", dobre części zamienne renomowanych marek w konkurencyjnych cenach, jak również tanie zamienniki.

Gorąco polecam. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Wtam,

> od dzisiaj nie polecam juz wiecej tego mechanika.

W zasadzie mogę się pod to podpiąć.

1. Wymiana pompy paliwa w tym właśnie warsztacie. Prawie wszystko ok. Pompa działa, ale rezerwa zapala się, gdy już nie mam benzyny w zbiorniku. Panowie pogrzebali i stwierdzili, że nic się nie da zrobić. Skasowali na szczęście tylko 30zł, samochód stał w warsztacie prawie cały dzień.

2. Podczas sprawdzania powyższego problemu coś gdzieś popsuli, bo teraz podczas jazdy na dołach słychać stukanie z okolic mocowania prawej części tylnej kanapy. Zgodzili się to sprawdzić w ramach wcześniej zapłaconej kasy, ale wynik ich pracy to tylko posmarowanie zamków kanapy i mocowania tylnej półki. Nie pomogło.

Tak więc też nie do końca polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

MD Serwis Marek Grochulski

ul. Tarnogórska 12B

42-677 Szałsza k. Gliwic

tel/fax - 032/2336969

Profesjonalne podejście do klienta oraz do wykonywanych usług w zakresie:

-Serwisu opon, mechaniki i elektromechaniki!!

Robiłem tam zawieszenie, sprzęgło wraz z wymianą koła zamachowego 2-masowego oraz wymiana płynów oleju itp.

Mogę śmiało polecić ten zakład!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od tego, że kupiłem u nich w komisie Bravo. Po 3 tygodniach padło sprzęgło + zerwana linka. Mechanik od nich z warsztatu (prywatnie u siebie w garażu) wymieniał mi całość. Po wymianie chodziło jak w czołgu (jak wracałem w korku to dostawałem zakwasów w lewej nodze a od 11 lat gram zawodowo w piłkę nożną winner.gif). Koleś powiedział, że "się wyrobi" - nie wyrobiło się przez półtora roku. Kolejna wymiana termostatu do dziś skutkuje ubywającym płynem chłodniczym. Odpowiedź kolesia: "jak się odpowietrzy to przestanie" - pół roku się nie odpowietrzyło.

No i meritum: We wtorek sprzęgło w czołgu zaczęło szwankować. Biegi ledwie wchodziły albo wcale. W środę rano odpalałem na biegu bo inaczej się nie dało. Na dwójce dojechałem do ASO (bo mam po drodze do pracy). Uprzejmy pan mechanik (już inny) wyszedł diagnozować. Kazał otworzyć maskę, ruszyć pedałem sprzęgła, sam poruszał i zawyrokował: "Zdecydowanie łapa w skrzyni (coś w tym stylu - nie znam się...). Wyjmiemy skrzynię i zobaczymy, bo to może coś jeszcze innego." Kazał zostawić samochód do poniedziałku. Koszt samego wyjęcia 550zł. plus to co wyjdzie w trakcie. Podziękowałem wróciłem do domu, sąsiad mechanik zerknął, powiedział żebym kupił linkę, wymienił i po sprawie. Stara linka w pancerzu wcale się nie chciała nawet ruszyć. I tyle... Omijać naciągaczy i amatorów z daleka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.