Skocz do zawartości

Nasze auta


pionow

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...

kolor to daytona viollet, produkcja luty 1993, wersja Design Edition ( jedna z krótkich serii na koniec produkcji e30) skora fioletowo czarna, grzane dupy, poduszka powietrzna ktorej juz brak ( ochdna ta kierownica byla) a pozatym to nic nadzwyczajnego, cos tam moze z czasem sie podoklada, obc, moze jakis mpakiecik, no zobaczymy, narazie trzeba sie skupic na glebie i kolach zlosnik.gif

z ciekawostek dodam ze auto posiada jeszcz fabryczne opony, te na ktorych wyjechalo z fabryki zlosnik.gif opony sa z konca 1992 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mogę skromnie zaproponować zamianę lamp Moje Black hella(oryginał nie tam żadna podróbka) + dopłata

> za Twoje

oryginaly mam tak ladne, ze nie ma opcji na zamiane. bedzie black hella ale te ida na poleczke, wszystko oryginalne zostawiam zebym mogl wrocic do pelnego oryginalu jak tylko najdzie mnie taka ochota wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolor to daytona viollet, produkcja luty 1993, wersja Design Edition ( jedna z krótkich serii na

> koniec produkcji e30) skora fioletowo czarna, grzane dupy, poduszka powietrzna ktorej juz brak

> ( ochdna ta kierownica byla) a pozatym to nic nadzwyczajnego, cos tam moze z czasem sie

> podoklada, obc, moze jakis mpakiecik, no zobaczymy, narazie trzeba sie skupic na glebie i

> kolach

> z ciekawostek dodam ze auto posiada jeszcz fabryczne opony, te na ktorych wyjechalo z fabryki

> opony sa z konca 1992 roku

rozumie ze auto igla zlosnik.gif sprowadzales sam cy w pl kupione? i ile ma najechane ze kola ma orginalne?? a silnik to ?? i pochwal sie cena - moze byc na prv. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozumie ze auto igla

igla to byla jak byla nowa, teraz ma 18 lat wiec ma troche mankamentow

sprowadzales sam cy w pl kupione?

kupione w Polsce, w dawnym ASO BMW w Czestochowie, ostatnie 8 lat auto stalo w ich biurze obslugi klienta jako ozdoba zlosnik.gif tak wto wygladfalo jak ja zobaczylem

20110803028.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i ile ma najechane ze kola ma orginalne??

najechane ma troszke ponad 100tys

> a silnik to ?? i pochwal sie cena - moze byc na prv. ?

silnik spacerowy 1,8 do kabrio wystarczy, to sie ma toczyc zlosnik.gif

co do ceny, podobno dzentelmeni o pieniadzach nie rozmawiaja, oni je poprostu maja waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Dobry silnik , auto wygląda na zadbane jakieś plany ?

hmm jedyne co bym chciał w niej zrobić to założyć koła z e65 style 95 (9x19' i 10x19'). Obawiam się tylko tego jak zawieszenie zniesie te koła patrząc na to jaki mamy stan polskich dróg.

95-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm jedyne co bym chciał w niej zrobić to założyć koła z e65 style 95 (9x19' i 10x19'). Obawiam się

> tylko tego jak zawieszenie zniesie te koła patrząc na to jaki mamy stan polskich dróg.

ja mam 18" i sie wlasnie zastanawiam czy po zimie ich nie zmniejszyc...

610912-1128201175713am.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> ..............tak sobie pomyślałem czymu nie ma takiego tematu

> ja pierwszy i czekam na reszte osób

> a ten oto osobnik pilnuje dodatkowo beemwiaka

e46 Touring zlosnik.gif sory za jakosc ale robione przed chwila tel zlosnik.gif

285566114-bmw.jpg

post-18232-14352514864804_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oj, zapomniałem się pochwalić! Sprzedałem e34 520i i kupiłem e34 525i 192km automat, lecz już miałem kłopoty ze skrzynią. Tryb awaryjny. Koszt naprawy był ok 2.400zł. Skusiłem się na swapa skrzyni na manual. I nie żałuję. Auto przeszło już kilka zmian np wymiana lamp na seryjne (jeszcze tylko halogeny wymienić). Obecnie setup zimowy palacz.gif

2cmrgnp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

> czyli kupiona i jak?

No jak?Bedzie miał wydatki. grinser006.gif

P.S dla kolegi Prebka-jak chcesz mocnego elektronika znającego się na tych autach w Łodzi to daj znać,podeślę privem.Taka znajomość powinna Ci się przydać. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No jak?Bedzie miał wydatki.

> P.S dla kolegi Prebka-jak chcesz mocnego elektronika znającego się na tych autach w Łodzi to daj

> znać,podeślę privem.Taka znajomość powinna Ci się przydać.

nie strasz kolegi smile.gif bo sprzeda smile.gif lepiej mow smile.gif bedziesz mial wesolo smile.gif

ps- jak gleba ?? zrobiona ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a dlaczego malujesz?

wgniotki, rysy, na dole drzwi troche rdzy... próg podnosnik jakiś uszkodził itp itd. było tyle dupereli, że nie kalkulowało się już łatać pojedyńczych elementów...

a że auto ma być na lata, to od razu zakonserwują profile, podwozie itp itd. także troche "lepsze" lakierowanie robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli kupiona i jak?

Zakupiona

pierwsze 1500 km za mną - 8,5/100 zjadła

jeżeli mi przeszkadzało pukanie zapalniczki latającej po popielniczce - to oznacza wszystko

Działa jeździ pali

wydatki będą póżniej shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakupiona

> pierwsze 1500 km za mną - 8,5/100 zjadła

> jeżeli mi przeszkadzało pukanie zapalniczki latającej po popielniczce - to oznacza wszystko

> Działa jeździ pali

> wydatki będą póżniej

no to pieknie zycze , bezawaryjnosci i lansowania sie po wsi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No jak?Bedzie miał wydatki.

> P.S dla kolegi Prebka-jak chcesz mocnego elektronika znającego się na tych autach w Łodzi to daj

> znać,podeślę privem.Taka znajomość powinna Ci się przydać.

mam namiar na chłopaków w Zgierzu - już się nią zajmowali i ją znają.

Ale podeślij - od przybytku głowa nie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.