Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. 1.0 TSI do 2k obr lipa, później poszły "szalone konie" a pow 6k obr buuuu jakby spadochron sie otworzył z tyłu. I to nie jest odcinka .
  3. Tydzień temu zrobiłem 1200km capturem 1.2 tce. Auto bardzo ciche, nawet przy 130km/h można było swobodnie rozmawiać (w moim C4 1.6 benzyna jest już bardzo głośno). Spalił średnio 7.5l (60% autostrada do 130km/h, 40% jazda po górzystych terenach). Silnik ładnie idzie dopiero jak turbo obudzi się do życia, na niskich obrotach bardzo słaby. Jak już pamiętałem o turbodziurze to bardzo przyjemnie mi się jeździło
  4. Prius. Idealny na miasto, startuje na elektryku.
  5. slawek2000

Filtr kabinowy C8 obudowa

Cześć, Pacjent to citroen C8, zginęły mi spinki mocujące obudowę filtra kabinowego. Nie mogę w necie znaleźć, ktoś coś podpowie, podlinkuje? Chyba że w aso szukać... W załączniku zdjęcie elementu.
  6. HARDTECHNO

Klucz udarowy akumulatorowy

Panowie panowie... Potrzeba wam takiego sprzętu jak Ingersoll Rand W7152... To praktycznie najlepszy klucz udarowy akumulatorowy ... Niestety cena zwala z nóg... W naszej ukochanej Polandii. Bo w innej walucie ($,E,F) kosztuje zacnie.
  7. Today
  8. Phil_ips

VW Polo vs francuskie i koreanskie padla.

Mam już drugie Megane Grandtour, a wybór był wielce pragmatyczny. W tej klasie nie ma moim zdaniem na dzień dzisiejszy konkurenta dla Meganki Grandtour za wyjątkiem Octavii Kombi, która jednak powoduje odruch wymiotny. Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  9. goden

Jakie 125 kupić?

Też tak mowilem[emoji6] Brak czasu, nie będę jeździł itd. Raz się przejechałem junakiem 125, i stwierdziłem że to nie dla mnie, jest bardzo niebezpiecznie jak wszyscy cię wyprzedzają na trasie. Zrobiłem A i w dwa sezony zrobiłem 45kkm[emoji41], a miałem jeździć jak ty tylko od czasu dk czasu [emoji1787][emoji6][emoji3][emoji3] Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
  10. czachabrava

Rozumiem, że masz Renault, ba nawet ja też mam Megane. Ale nie jestem ślepo zapatrzony na tą markę. Równie dobrze, mogę napisać, że ludzi nie było stać na zakup Polo i z wyboru finansowego jeżdżą teraz Clio. Ja wyraziłem swoje zdanie po salonowym tourne, a Ty się wypowiadasz w imieniu 159 tys, że jednogłośnie uznali,że Clio jest bardziej dopracowane. BTW żeby mnie było wtedy stać na golfa, to bym nie kupił meganki :D
  11. Phil_ips

159 000 ludzi stwierdziło, że jednak Clio jest bardziej dopracowane niż Fabia. Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  12. ghost2255

Nissan Qashqai I - za i przeciw

Tez. Cvt nie lubi ostrych przyspieszen i starego atf-u
  13. Albo pojemności, szczególnie jak mówimy o 2000 latach
  14. Mr_Hyde

Klucz udarowy akumulatorowy

Ogarnia
  15. hevimental

Nasze "pierdzidełka"

Historia zatoczyła koło. Wróciłem do pierwszego moto jakiego miałem. Pierwsze nowe wrażenia... Jakiś taki mały i nie jedzie... Wysłane z mojego BTV-W09 przy użyciu Tapatalka
  16. Dzięki chłopaki za wypowiedz Matiz przelazł przegląd reszta na "spamie "
  17. Potrzebujesz kompresora zamiast turbo. Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
  18. czachabrava

Wiem, ze te auta dzieli 5 lat roznicy. Ale Clio V generacji nie ma w sprzedazy i ciezko mi porownac chodzac po salonach za nowym autem i przeciez piszemy o autach sprzedanych. Ja osobiscie wole dolozyc te pare tys roznicy. Bylem tez w skodzie i fabia na starej plycie tez wydaje mi sie byc bardziej dopracowanym autem.
  19. sherif

Na placu boju zostały dwa auta :) co fajniejsze

Tak może być, co dziwne V60 ma dużą utratę wartości i jak porównywałem V60 vs 3GT vs v90, to rata za v60 wychodziła najdrożej głównie przez RV, za to v90 wychodziło korzystniej niż BMW. Z 5ką zależy od rabatów, BMW ma dziwny program rabatowania i w moim przypadku wychodziła bardzo drogo poza wersją golas z RWD. z którą skrzynią automatyczną w V60 jeździłeś ? Od jakiegoś czasu Volvo stosuje skrzynie 8-biegowe, które są szybkie i działają płynnie. Te starsze jak u mnie nie są może super szybkie ale też nie można o nich powiedzieć, że są wolne, za to bardzo ładnie pracują. Jeździłem poprzednią generacją 5-ki z A8 i nie widziałem różnicy . Prowadzenie ok, o ile śnieg nie spadnie przy RWD . W kwestii subiektywnej to na tle Volvo środek BWM trąci myszką , szczególnie w 3-ce. 5-tką jest fajna i gdybym dostał ofertę porównywalną do V90 to bym się też zastanawiał. 5-ka miała porównywalne wnętrze do V60 pod względem wielkości.
  20. Ozarek

Sprzedaż samochodu a błąd w umowie k/s

to pierwsze jest możliwe w bardzo ograniczonych okolicznościach, bo mało kto opłaca polisę w 12ratach - to się zwyczajnie nie opłaca. - sprzedajesz fartem pod koniec obowiązywania obecnej umowy - przed terminem płatności drugiej raty
  21. Phil_ips

Clio 4 jest już na rynku od 7 lat, Polo od roku. Widzisz różnicę? A i tak jest najlepiej sprzedającym się autem klasy B w 2018 roku. Ciekawe co będzie kiedy Renault zacznie sprzedawać piątą generację? Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  22. czachabrava

Ogladalem ostatnio nowe Clio i Polo. I o ile z wygladu podoba mi sie ten maly francuz i cenowo jest bardziej przystepny jako nowe auto. To pod kazdym wzgledem wolalbym polo.
  23. bochumil

Nissan Qashqai I - za i przeciw

A to nie jest kwestia użytkowania indywidualnych egzemplarzy, częstotliwości wymiany oleju w skrzyni?
  1. Load more activity

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.