Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Yesterday
  2. To nie dla ciebie ... to żeby Greenpi$$ klient kupił.... Proszę zielony, eco auto.... Ewentualnie dla takich jak ja. Dość duża ‚dziura’ jeśli potrafi dwa zmieścić... Pytanie co jest pod spodem? Baterie? Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. 9 litrów wbudowany w kociol a 44 litry oddzielny (bo raczej w zwykły wiszący kocioł się nie zmieści) wcześniej wspomniane to raczej różnica i nie można nazwać tego zasobnikiem a raczej pojemnikiem buforowym.... I raczej wiem co mam... i wiem jak wygląda ZASOBNIK zwłaszcza wspomniane 44 litry.... mój kocioł wygląda mniej więcej tak Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka I tyle i więcej nic nie ma wiec pokaż mi ten wspomniany zasobnik ~44 litry.
  4. ale ja nie mam żadnego odrębnego zasobnika tylko taka jest opcja w kotle. więc może tu jest rozwiązanie - odpowiedni model kotla 2f Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  5. Jako, ze nie jest to HP, wiec nie nazwe cie tu trolem lub idiotą, tylko zwroce uwagę, że masz kocioł z zasobnikiem, a nie przepływowy, o jaki pyta autor.
  6. Kupujesz auto niesprawne lub do remontu-w jaki sposób je zarejestrujesz na siebie jesli przegląd jest juz nieważny a naprawa moze zająć kilka miesiecy a moze i lat
  7. Zrozum, dyskusja jest o 2f bez zasobnika. Kotły czy to 1f czy 2f z jakimkolwiek zasobnikiem to inna liga.
  8. Turbobenzyna, 10 tys. km przebiegu. Od nowości brak problemów, tylko mocy było mało, więc auto pojechało do tunera. Podczas ostatniego pomiaru na hamowni auto przy odcince puściło czarnego "bąka", którego wtedy zbagatelizowałem. Po wizycie u tunera jeździ dużo lepiej, ale... zaczął palić 0,4 l oleum na 1000 km i okopcił błyskawicznie rurę wydechową na czarno. Do głowy przychodzi mi awaria turbiny tylko chętnie poznałabym opinie kogoś zaznajomionego z tematem - co dokładnie mogło jej się stać.
  9. Przed rejestracją? To uderzy głównie w tych co sprowadzają złom.
  10. Kolega co prawie co tydzień jeździ przez Niemcy mówi, że jak przychodzi pismo bez potwierdzenia odbioru to je wyrzuca do kosza. Jeszcze nigdy nie miał z tego powodu kłopotów, a jest systematycznie zatrzymywany przez niemiecką policję.
  11. W Krk odkąd zrobili oddziały w galeriach czynne od poniedziałku do soboty to nie ma najmniejszych problemów.
  12. Po kupnie. Będziesz miał 30 dni. Zresztą teraz też masz tylko wyegzekwowanie tego jest trudne. Po wejściu będzie to decyzja administracyjna i po prostu ściągną. Co ciekawe jak przyjdziesz do WK z plikiem poprzednich umów to urzędnik przeglądając i znajdując potwierdzenie że któryś poprzedni właściciel nie zmieścił się w terminie 30 dni to wyśle mu 1000 zł do zapłacenia.
  13. Oczywiście musi być takie jak do stilo po prawej na foto, bo to po lewej jest słabsze
  14. To znaczy, że pracodawca zmusza Cię do pracy dzień w dzień po minimum 12 godzin? Może trzeba się wziąć za pracodawcę? Zgłosić do PIP, czy gdzie tam się zgłasza.
  15. Kocioł Beretta. Serwis mówił, że gówno nie jest ale taki urok modeli 2f. Proponowali dołożenie małego zbiornika ale życzyli sobie za to ponad 1k. A ja tylko wynajmuje więc nie inwestuje w nie swoje. Natomiast użytkowanie tego wynalazku jakim jest kocioł 2f taki jak u mnie polecam morsom lub masochistom. Ja juz powoli się przyzwyczaiłem do naprzemiennego podlewania się ciepła i zimna woda ale moje małe dzieci tego jeszcze nie rozumieją. I co wieczór jest ta sama jazda.
  16. No tak ale zapewne dostałeś mandat - tu sprawa jest prosta, też zawsze płaciłem w takim przypadku. Wątek natomiast dotyczył sytuacji pisma informacyjnego bez dolaczonego mandatu 🙂
  17. to masz coś spieprzone albo gówno-piec. u mnie w piecu jest zasobnik "podręczny" 9 litrów na takie sytuacje i nie ma problemu np z kilkukrotnym zakrecaniem i odkrecaniem wody podczas kąpieli czy prysznica... fakt przy 1 odkreceniu czekam dość długo ale potem zero problemów. musiałbym zakręcić na jakieś 20 minut żeby znów czekac na ciepła wodę Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  18. Mam piec dwufunkcyjny i okresle to jednym słowem. Porażka. Jak ktoś wyżej napisał Twoja irytacja nie zrekonpensuje Ci zadnych ekonomicznych strat. A ja mogę Ci powiedzieć, że to rozwiązanie jest mega irytujące. Kapiesz się i nie daj boże zakrecisz wodę. Nawet jeśli wlaczysz ja ponownie w ułamku sekundy, piec nie zaskoczy. Ma jakąś swoją procedurę i kilka sekund masz zimna wodę. Jeśli masz możliwość bierz jedno funkcyjny z zasobnikiem. Komfort użytkowania jest więcej wart niz większe zużycie o 0,5 metra gazu na jakiś tam czas.
  19. U mnie przy takivh objawCH okazalo sie ze turbo bylo zasywlfione i byl minimalny luz. Regeneracja turbo i po sprawie. U mnie auto wskakiwalo w tryb awaryjny. A wszystko to pezy 100tys km w bxe lol.
  20. Ja mam pecha, że mam kilku kolegów mechaników i jak chcę, żeby mi coś zrobili, to słyszę: "wjeżdżaj sobie na podnośnik i sam zrób, wiesz, gdzie są narzędzia". I sam najczęściej robię, choć nie zawsze mi się chce Jakbym jechał do obcego mechanika, to oczywiście bym sprawdzał, bo jesteśmy w PL a tu nikomu nie można wierzyć. Niestety. Nie chcąc być wydymanym na każdym kroku trzeba się chociaż trochę znać na wszystkim, aby przynajmniej wiedzieć, czy dostaje się to, za co się płaci.
  21. Czwarty, jeśli preferujesz wolniejsze obroty, lub pierwszy, jeśli najwolniejszy bieg będzie za wolny. Dobierz doświadczalnie
  22. to też nie reguła. u mnie urząd od 7.15, a ludzie juz kolejkę ''bukują'' od 6 przed urzędem. pozatym ja latem pracuje min. od 6 do 18 wychodzi na to, ze trzeba sie wziąść za urzędy, ale żeby ujednolicić system w całym kraju. wtedy bedzie sprawiedliwie
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.