Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Mam do sprzedania Suzuki GSX1100F 1993 rok. Bez silnika (i modułu zapł i kilku drobiazgów). SIlnik biorę na przeszczep do Katany. Reszta jest do sprzedania. Papiery wazne do 2020 (przegląd i ubezpieczenie), owiewki, zawias, hamulce, wydechy, sprawna wysuwana szyba itp itd). Zawias przedni (koło, lagi, hamulce, z półkami i cliponami - 500 PLN) - reszta indywidualnie. Odbiór raczej osobisty, bo nie chce mi sie wysyłać (chyba ze drobiazgi).
  3. ale zacznijmy od tego po co chcesz wiedzieć co to za gaźnik? Moto nie jeździ? Jeździ źle? W jaki sposób źle? Do objawów dobierasz potem zmiany w bebechach - sprowadza się to do 4 elementów - dysza główna, igła i dysza pilota i poziom paliwa. Drugi zazwyczaj nie wymaga żadnego serwisu (chyba że wyrobi się tubka emylsyjna). Dysze główne kupujesz wg rozmiaru na sztuki, pilota tak samo. pływak regulujesz ręcznie. Może ktoś kiedyś wymienił gaźnik na inny. Może masz jakiś gaźnik z dziwnego regionu. W manualu serwisowym jak znajdziesz/kupisz PDFa to pewnie też nie będzie informacji o modelu gaźnika. Mogą być wymiary dysz, ale to sobie odczytasz sam jak wyjmiesz.
  4. fred77

Pompa ABS.

Pompa hamulcowa jest osobno i pompa ABS osobno. Żadnych odpowietrzników tam nie widzę.
  5. Today
  6. Daaaaaawno nie byłem na Mazurach więc nie wiedziałem że są już S-ki. To całkowicie zmienia postać rzeczy. Na ekspresówkach i autostradach jeżdżę nieprzepisowo (rzadko mnie ktoś wyprzedza) i mam zużycie 7-8 Co nadal jest dobrym wynikiem IMO. Przy 160 jest niewiele ponad 3tys obrotów/min.
  7. Mozlwie, ale jadac z Mazur do Wawy to tak z polowe trasy masz jednak ekspresowej Wiec zrobienie 4 z hakiem jest naprawdę wyczynem Ja w 1.0 TSI z wypożyczalni miałem srednie ok 5.5 z jazdy mieszanej a 1.2 TSI ok 6.
  8. Nie prawda. Na drogach wojewódzkich takie wyniki wykręcałem już wielokrotnie. Jeśli ruch jest na tyle gęsty że nie opłaca się wyprzedzać to zdarzyło mi się dojść nawet do 4.1L/100km. Natomiast jak droga jest pusta to spalanie mi wzrasta powyżej 5 Ale żeby przekroczyć 6 to trzeba już chyba jechać w trybie "18-latek w BMW" - nie udało mi się jeszcze 6l przekroczyć na zwykłych drogach wojewódzkich.
  9. W golfie 1.0 tsi tak Wysłane z tel.
  10. a co myślicie o Range Roverze? Albo "Sport"? Roczniki 07-09 - czyli era Jaguara. Po wypuście opartym na BMW który ma fatalne opinie? Ponoć najlepszy wypust pod kątem "użyteczności" z tych lat. Same auta to ultra luksus, sprawe w terenie. WIem ze to tak "średnio" wyprawowe. Ale na początek styknie (gabaryt, spanie w środku i terenowo dosć sprawny - pneumatyczny zawias). Jak złapiemy zajawkę wtedy się auto zmieni Budżetowo drożej, no ale kurde - te auta są mega
  11. Widziałem. W miarę polecani i trochę drodzy. Ale może i tam się skończy.
  12. Request

Zchipowane BMW

Z pewnością nie 😎😎
  13. Nie każdemu chce się jezdzic -20km/h poniżej ograniczen
  14. W takim przypadku LPG jest bez sensu.
  15. @Gordonek13 Gdzie kupiłeś to radyjko? Masz fotkę naklejki na radiu? Masz kamerę cofania? Przypominam o proxy
  16. Tak, zgadza się. To nie to, że mylę te dwa płyny tylko że chce sobie porównać ich "użytkowanie". Dolewanie Eolys to podobna procedura, podłącza się bańkę i przelewa płyn. Oczywiście, nie jest to tak proste jak tankowanie AdBlue, ale mniej więcej służy temu samemu.
  17. Jak dobrze chlodzi, to nie ruszalbym.Kiedys przeglądy robilem co rok, poza marnowaniem kasy nie widze sensu.
  18. Potrzebuję zamówić kolektor dolotowy z klapkami do Sorento 3,5 v6, na ebay jest ale nie wysyłają do polski, orientuje się ktoś jak coś takiego ściągnąć lub ktoś ściągał z stamtąd części?
  19. na starej 24 letniej, dwuagregatowej lodowce placilem miesiecznie za prad ok 30 zl, mierzone 1,61 kWh/24h Nowa zuzywa ok 0,8 kwH, ile wytrzyma na jednym agregacie? oby 10 lat Po wymianie lodowki i starej zamrazarki MORS na nowa rachunki za prad spadly ok 30-35zl miesiecznie.
  20. A czesto toto sie dolewa?
  21. Wlasnie bylem po kanapkr i od razu dolalem. 1,50 za litr. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. chyba z pistoletu bedzie ciezko faktycznie.
  23. Silnik 2.5 R5 -254 km jest fajnym silnikiem- w S60/v60 to tylko niestety zza oceanu. Szukałem takiego w zeszłym roku- przejrzałem kilkanaście egzemplarzy i wszystkie miały słabą historie. Jak sie trafił faktycznie z oryginalnym lakierem to sie okazało że pływał. jak nie pływał i był prawie bezwypadkowy to w carfaxie sie okazało że przebieg najpierw mu rósł- potem malał , potem znowu rósł i w sumie nie wiadomo ile miał ;) Skończyło się tym że kupiłem europejskie T5 2.0
  24. zet

Zchipowane BMW

To to Twoje ostatnio robili ?😋
  25. Nie myli, patrz 3 -post, w c4 jest procedura z AdBlue
  26. Ty chyba mylisz adblue z eolys Może sprawdz 2 razy zanim cos dolejesz
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.