Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Stado dzieci będę woził, katowanie nie wchodzi w rachubę.
  3. Citroena C4 ? Taki sobie suchar
  4. Te spawarki to faktycznie są produkowane na Ukrainie czy to coś takiego jak z naszymi np. Rometami czy Junakami
  5. Kiedyś kolega z pracy miał taki problem - spalanie wzroslo o ok 1 litr... po zmianie tłumika..... i ciekawostka - jak jechala jego zona albo ojciec spalanie było normalne .... nie wiem czy to w 100% prawda ale zrodziła się koncepcja że to dlatego że auto z nowym tlumikiem miało bardziej soczysty i przyjemniejszy dźwiek przy mocniejszym wciskaniu gazu... zona kolego jako kobieta była mniej wrazliwa na uroki warczenia samochodu a ojciec kolegi kiepsko slyszał.... ...tak że czasami przyczyna może być bardzo pokrętna....
  6. Dustery 1 gen wlasnie dobijają do takiego wieku i jakos nie widać, żeby było pordzewiało.. A już na pewno nie gorzej niż japonczyki
  7. Tylko pytanie co jest, a co nie jest ocynkowane.
  8. Today
  9. Myślisz, że sobie coś poprawisz? Opinia mojego klienta-a...może powstrzymam się. W każdym razie rok użytkowania, 3 miechy w serwisie sumarycznie bo różne cuda się działy. Zakup niespełna 650 tys, po roku użytkowania spadek wartości w tabelkach o 300 tys. Poza tym auto całkiem imponujące, elektryczny hak, dużo "myślącej" elektroniki.
  10. Pewnie błąd pomiaru albo inne warunki eksploatacji
  11. @bochumil to są dane z service manual.
  12. A ja bym chciał C4 we własnym garażu. I garaż.
  13. Jak na załączonym zdjęciu. W fotelu gdzie mocujesz zagłówek masz dwa plastikowe elementy. Jeden z nich posiada "przycisk". Musisz go użyć.
  14. Jeśli chodzi o aluminium to możesz spawać Migomatem lub Tigiem... tu już musisz sam określić. Zerknij sobie na te spawarki MIG MAG https://paton.com.pl/spawarki-migmag/seria-standard/spawarka-migmag-mmatig-paton-psi-160s-dc TIG https://paton.com.pl/spawarki-tig/seria-standard/spawarka-tigmma-migmag-paton-adi-200s-dc Ja mam PSI 200 już 3 lata troszkę wyższy model
  15. to już w skodzie scala jest ładniejsza kierownica
  16. A co to za plot po prawej stronie? Mnie ta obecna bardzo sie podoba
  17. Oby nie jak Mazda, ktora hamuje bez powodu po zmianie pasa. Zreszta nie moj target za 100k mam Fieste ST albo prawie starczy na Golfa GTI, nie wspominam o kile GT.
  18. Yesterday
  19. Choćby robiła loda.... To chyba jednak nie.
  20. Nie wiem. Raczej nie kupie. Zamowilem RS3, wiec corvetka to nie moj klimat
  21. Maja oficjalnie chyba dziś pokazać ale wyciekło zdjęcie: co sądzicie? Moim zdaniem wszystko się o cenę rozbije. Jak będzie kosztowała tyle co stara to będzie to super hit. Jak sobie zażyczą $100k to sprzedaż będzie kulała.
  22. Bardzo myli się ten, kto uważa, że Dacia to tylko niska cena. Dacia jest marką ze wszech miar wyjątkową. Trzeba tylko trochę się zagłębić w temat.
  23. Możesz powiedzieć jakie błędy zrobili? U nas brukarze będą działać we wrześniu i muszę się przygotować
  24. Skóra na kierownicy to był wypas właśnie w XX wieku. Teraz są inne rzeczy w cenie. Tempomat działa jak tempomat...tylko widzi samochody przed nami i dopasowuje prędkość do nich, a nie do zadanej prędkości. Mało tego. W wersji zaślepka masz LDA, SC, RSA, SWS, LTA więc kierownica może być nawet z łańcucha bo jej nie dotykasz.
  25. U mnie Średnia miesięczna 7,17 l/100 km z Stan licznika przebiegu 41927 km. Tyle że w 1.6 tapatalked
  26. Ludzie CHCĄ. Czas oczekiwania na Sandero - 6 m-cy.
  27. Bez skorzanej kierownicy wiec patrzylem na oczko wyzej. Hybryda widze 100k. Jak ten tempomat dziala? Czai, ze jedziesz ale zmieniasz pas i nie hamuje? Nie kazdy producent to ogarnia.
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.