Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. W zasadzie nie ma sensu dalej dyskutować
  3. tylko dzieki temu ze sasiedzi Ci sie skladaja na doplate do auta.
  4. Otóż Dacia wrzuciła cennik nowego Springa, a tu na AK cisza. 76900 za podstawowy model, co przy dopłacie 27000 daje kwotę 49900. Może się mylę, ale w tym momencie nie ma żadnego innego nowego samochodu który by się dało kupić poniżej 50k.... Zresztą ceny nowego Dustera też nie są specjalnie wygórowane - czy myślicie, że to zasługa wejścia na rynek chińskich marek? I ostatecznie inni producencji też zjadą z cenami? I btw - ja wiem, że ta Dacia to jest auto wielkości Cinquecento, w tej najtańszej wersji nie ma nawet klimy, i ma 45KM co mu daje przyspieszenie 0-100 blisko 20s (czyli w sumie też podobnie jak cinquecento 900), ale tak czy siak jest to ciekawy moment gdy najtańsze auto które da się dostać na rynku jest elektryczne...
  5. Znajdziesz ile jest klasy średniej w PL ( pomimo orania przez Pisłam przez ostatnie lata) w stosunku do liczby ludności w PL i ile jest aktywnych członków partii w stosunku do liczby ludności ChRL? I porównasz to teraz z realnym przełożeniem na dostęp dla szarego Kowalskiego do pieniądza i dostępem dla szarego JungCho do bycia Wodzem......oraz co się stanie jak skrytykujesz publicznie Boga pieniądza i Boga wodza...?
  6. Ty ale zajarzyles że Krym był terytorialnie w granicach Państwa Ukraina przed 2014 a Tajwan nie jest terytorialnie w granicach Państwa Chiny.... Czy ten szczegół na potrzeby tezy pomijamy....bo to dużo mówi o rozmówcy i potencjalnym dalszym toku dyskusji jeśli ma mieć sens Jak Bosch poszpieguje Basfa i mu się to udowodni to jakie będą konsekwencje ? A jak shenzencorp poszpieguje VW i wprowadzi rozwiązanie w Swojej chińskiej marce i mu się to udowodni.....a nie czekaj..... To o konsekwencje już chyba nawet nie mam co pytać bo różnicy we wprowadzaniu tego na swój spoooooory rynek a z wchodzeniem na podwórko VW też pewnie różnicy nie zauważysz... Serio w to wierzysz?
  7. Dzisiaj
  8. Inna historia, najpierw trzeba zrobić badanie wody. Od składu mineralnego będzie zależeć, co potrzeba. U siebie mam filtr sznurkowy USTM na wejściu PP20M - filtruje zanieczyszczenia stałe. Wymieniam co miesiąc. A pod zlewem mam do wody pitnej wspomniany wcześniej Kryształ Solo Skład u mnie jest dobry, woda miękka. Ale ostatnio sąsiadowi wyszły bakterie. Więc przydałaby się lampa UV. Na razie co wymianę filtra USTM zapodaję najpierw chloraminę t
  9. Co byś polecił do wody z studni głębinowej?
  10. w zasadzie nie masz alternatywy w tych pieniądzach , używam w domu i pracy i dokładność jest ok, pamiętaj tylko żeby przyłożyć cęgi do kabla, wyzerować i złapać kabel w tej samej pozycji - to ma kluczowe znaczenie przy DC
  11. Duża cześć miała gaz fabryczny - ja mam taką i faktycznie dużo sensu w tym nie ma przy małych przebiegach. Te fabryczne instalacje sporo palą - w mieście, zimą, na krótkich odcinkach to spalanie jest rzędu 12-14L/100km
  12. A gwarancji nie obiecywali dożywotniej
  13. Kiwal

    Rabaty na premiumy

    Dasz kontakt do handlowca na priv?
  14. Vadero

    1,2Tce - poprawiony?

    Sąsiad miał "poprawiony" z końca produkcji i po 70kkm wymieniał silnik na gwarancji
  15. Pito

    Miernik cęgowy

    Mam go w garażu, bardzo przydatny sprzęt w domu. Uniwersalny, używam i do elektroniki, i do elektryki, ma też wykrywacz przewodów pod tynkiem, czujnik temperatury. Co do pomiarów małych prądów - zadziwiająco dobrze sobie radzi nawet dla kilkudziesięciu mA na DC. Testowałem kilka razy za pomocą zasilacza regulowanego, oczywiście błąd jest, dużo też zmienia ustawienie cęg względem kabla, ale pi razy drzwi jakąś upływność rzędu 10-50 mA pokaże.
  16. Lpga nie potrzebuje. Jak to zrobi w rok 8tys km to będzie dobrze Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
  17. Do Corsy która ma jezdzić koło domu? To tylko jakiś skąpy dziad może wymyślić
  18. ZUBERTO

    1,2Tce - poprawiony?

    Nie on, a fabryka mu wsadziła oryginalny 3 letni silnik.
  19. Moja wytrzymała 4 lata i ściągałem folię tylko raz, po pierwszym sezonie, później mi się nie chciało . 5 rok może też by wytrzymała bo wyglądała całkiem nieźle, ale nie będę miał okazji sprawdzić bo w miejsce tunelu foliowego stanęła szklarnia z poliwęglanu . Szkielet z foliaka poszedł do znajomego, też się będzie bawił w ogrodnictwo. Dokładnie z tego sklepu zamówiłem Trioszkę 6 x 3 z poliwęglanem 6mm.
  20. Może trochę źle to opisałem ale wytłumaczę jeszcze raz. Auto z roku 2016 po awarii rozrządu przy 16 tyś.km dowiedziałem się,że w samochodzie po kodzie silnik był wyprodukowany w 2013 r. i dopiero po 3 latach na magazynie, trafił do mojego auta czyli był wadliwy.... Bo jak mnie wtedy uświadomili w 2014r.Renault zmienił dostawcę pierścieni i dostawcę pompy oleju,odpowiedzialnej za ciśnienie oleju a przy okazji za napinacz łańcucha. Pierścienie ponoć te pierwsze były lipne i wycierały się co sprawiało słabą szczelność.... Pocieszali mnie że producent najprawdopodobniej podejmie decyzję o objęciu takich silników dożywotnią gwarancją normalnie rozbawili mnie ale to już historia. Możliwe,że nie jeden z nas słyszał o tym że afera była i jest na grubo po w różnych krajach toczą się sprawy sądowe o odszkodowania od Renault.... Myślę,że teraz bardziej zrozumiale opisałem.
  21. Fortius Primo: W Niemczech NIE MA ogólnego ograniczenia. Jak nie ma oznaczeń, możesz lecieć... http://www.autobahnatlas-online.de/Limitkarte.pdf - na załączonej mapie kolor niebiestki - brak ograniczeń. Co jest, to fakt że prędkości powyżej 130 km/h jest zawsze brana jako czynnik w zajściu zdarzenia. Np. ktoś zmieni pas ruchu bez patrzenia w lusterka i wpakujesz mu się w zderzak. Wina wspólna, bo leciałeś powyżej zalecanych 130 km/h. Odnośnie przekroczeń: minimalne wykroczenia - do 10km/h - to jakieś śmieszne kwoty, typu 20€ czy 30€, w zależności od tego czy teren zabudowany czy nie. Ale zaszalej 41 km/h za szybko - i masz prawo jazdy zabrane na 2 miesiące.
  22. wlad

    1,2Tce - poprawiony?

    A Japonczycy na to-niemozliwe
  23. Oplowa corsa, brac, montowac LPG i jeździć
  24. Przepraszam ale ja takie rzeczy stosuję gdy kpię lub kogoś zaczepiam a on chyba tak serio...
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.