Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Potwierdzam, mam Grande z 2006/2007, rdzy zasadniczo brak. Zasadniczo, bo ktoś dokładny dopatrzy się jakiegoś odprysku na rancie błotnika czy przy odwodnieniach klapy bagażnika, ale progi czy podłoga zdrowe. Uniaki polskiej produkcji gniły już na taśmie montażowej Sytuację trochę ratowały chlapacze i plastikowe nadkola, podobnie Punto I - kiedyś brat takiego szukał (lata temu), to o ile z zewnątrz wyglądały ok, to podłogi nie było.
  3. Today
  4. Najlepszy nowy ale jednak nie najlepszy silnik roku 2019. Najlepszy silnik roku 2019. Engine of the Year 2019 Ferrari 3.9 V8 (Ferrari 488 Pista) Jaguar-Land Rover elektryczny (Jaguar I-Pace) Mercedes-AMG 4.0 V8 (Mercedes-AMG GT) Porsche 2.5 turbo (Porsche 718 Cayman S) Audi 2.0 TFSI (Audi S3) Ford 1.0 3-cyl. turbo (Ford Focus)
  5. Zestawi to ktoś z 208? ...
  6. Lobbing panie, co tu tłumaczyć. Te konkursy od lat to kpina więc czym się tu podniecać? Niejeden najlepszy silnik który te barany wytypowały okazał się potem gniotem
  7. Mam blizniaka Atece, tyle ze z 1.4 Za 30kkm ma srednia 7.6 chyba. Nie jestem w stanie powiedziec ile tylko miasto czy trasa, bo jest wiele czynnikow ktore moga mocno zroznicowac spalanie. Na codzien jezdze po Krakowie, wiec wiekszosc w korkach, ze srednia predkoscia na odcinku 15km 21km/h. Wtedy pewnie bedzie i 9-10l. Ale jezdzac przez miesiac w godzinach kiedy korkow nie bylo i sr predkoac oscylowala w granicach 35-40, komp pokazywal ponizej 7, dokladnie nie pamietam. Minimum jakie osiagnalem to bylo chyba 5.1 jadac bardzo lajtowo lokalnymi drogami. Jadac na narty z boxem do AUT wyszlo chyba 8.5, wiekszosc predkosci przepisowe.
  8. W Fiacie nadwyraz często akurat
  9. jak trolejbus "ostro" przyspiesza to ciężko równowagę utrzymać, takich przyspieszeń autobus jednak nie ma
  10. zamach podejdzie, nawet z 1.1 podejdzie tylko średnica tarczy może się okazać zbyt mała
  11. Toyota 1.8 Valvematic-hydropoychacze VAG-praktycznie wszystkie benzynowe również hydropopychacze Renault 1.6, 1.8, 2.0 benzyna zarówno 8V jak i 16V hydropopychacze
  12. O, to tyle dobrze. W Ioniqach co 15.000 km, nawet elektrycznych
  13. 190km, mam przejechane nieco ponad 100k. Oleju na dolewki zero, tylko wymiana co 30k. Jutro aż musze sprawdzić kontrolnie
  14. 30, ale i tak nadgorliwi wymieniają olej co 15
  15. Np Seat, VW za 1zl 😂🤣
  16. I przegląd co 15.000 km
  17. Orochimaru

Pompa ABS.

Jakbyś odpowietrzał podciśnieniowo, to posmaruj gwinty odpowietrzników smarem silikonowym. W przeciwnym wypadku, bywa, że odpowietrzasz pół dnia i nadal widać bąbelki, a to powietrze ssie gwintem odpowietrznika.
  18. W cenie, tylko pozniej byle wymiana oleju kosztuje 7 stowek
  19. Za niemałą dopłatą, jeśli dodatkowo doliczyć większy przebieg na gwarancji. Są marki, które dają 5 lat w cenie auta bez limitu km.
  20. Każda auto może się popsuć, po ta są gwarancje prawie każdego vaga można mieć z 5 letnia gwarancją.
  21. Ile to pali w takiej budzie, miasto, średnio, autostrada.
  22. Sens nie mi oceniać. Co proponujesz? Może zgłoś im swoje uwagi.
  23. Textary baaardzo dużo osób montuje do ciężarówek.
  24. Pytanie raczej z cyklu naczelnych, bo odpowiedź znam. Bardziej chodzi o sens takich zestawień? Moda to nie wszystko .
  25. https://pl.wikipedia.org/wiki/International_Engine_of_the_Year
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.