Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Oczywiście, ale to nie jest tak, że jest dostępne od ręki, Lean management spowodował, że nikt nie trzyma już w magazynach tony części, które nie wiadomo kiedy się przydadzą. Zamówisz, poczekasz, masz. Jeżeli części do MG będą dostępne w takim trybie jak do japończyków, to spoko, ludzie to zaakceptują. Inna sprawa, że Chińczycy często robią tak, że przestają produkować części zamienne do poprzedniego modelu jak tylko pojawia się nowy model, ale teraz tak zaczynają robić wszyscy, niestety.
  3. Tak bo bez problemu są dostępne. Mimo że czasem trzeba chwilę poczekać.
  4. Jak reaguje na zewnętrzne sygnały to założyć zewnętrzny czytnik pilotów i będzie dalej działać.
  5. Z autopsji to mi się przypomniało, jak zdawał ze mną facet, który był strasznie spięty. Zdawał trzeci raz i aż ręce mu się trzęsły Wsiadł i cyk - slalom wolny, ósemeczka, szybki, wszystko pełna profeska, jak po sznurku. Aż do momentu, gdzie hamował z 50. Zahamował. I się przewrócił na końcu na bok, bo był tak spięty, że po zatrzymaniu zapomniał odłożyć nóg na ziemię
  6. Jest już dawno wątek o tym modelu i nawet wzmianka o tym "problemie"
  7. kadu

    Alfa Romeo Milano

    Albo chociaż à la Milano.
  8. Dzisiaj
  9. Pamiętaj podstawową zasadę zdawania egzaminu: lepiej ominąć słupek i zrobić powtórkę, niż na siłę się próbować zmieścić i uderzyć w niego albo się położyć. Za te 2 ostatnie rzeczy jest natychmiastowy wylot z egzaminu. Znam to akurat z autopsji [emoji1787] Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
  10. Wczoraj
  11. HanYs

    Free FSD

    Machnięcie ręką (przepuszczanie) przez przechodnia który chce żebyśmy jechali też jest rozpoznawane przez FSD Moim zdaniem zatrzymanie się przechodnia gra główną rolę w tym czy Tesla pojedzie czy stanie.
  12. Po prostu się nie psują ! https://tvn24.pl/biznes/moto/alfa-romeo-milano-zmieni-nazwe-interweniowal-wloski-rzad-st7871062
  13. W lidlu 999 Performance 3000W promocja.
  14. Jakbyś chciał w rozmiarze 195, to mam nowe letnie Conti, ściągnięte z Clio mojej mamy jeszcze w salonie https://m.olx.pl/910094189/?bs=olx_pro_listing
  15. dozbierać kilka kzł i mają nowe sandero, nowe crossland od 72 kzł, nowe c3 też coś koło 70 kzł
  16. A gdyby tak Alfa Romeo... Tuskania. Niby włoskie ale polskie...
  17. Nie jest szkodliwa. Obroże dla psów zawierają min. permetrynę. Zdarzało się, że takie obroże były zakładane kotom i w najlepszym układzie taka zamiana kończyła się u weterynarza.
  18. TADA

    Alfa Romeo Milano

    Wtedy Renault protestował bo ponoć za bardzo nazwa kojarzyła się z Twingo.
  19. sdss

    Alfa Romeo Milano

    20 lat temu podobna akcja była z Fiatem Panda , pierwotnie miał być fiat Gingo.
  20. i to 1.6T za nim , nie przesadzajmy aż tak . Przepisy i tak nie pozwolą jechać za szybko a te 230km w HEV czy 265km w PHEV spokojnie dadzą radę . Kiedy widziałeś Santa Fe z przyczepą lub podobne auto . Ja często widuję jakieś Ducato które ciągnie przyczepę Campingową na półwysep a właściciel dojeżdża za 1-2 dni . mało tego , kto śmiga taką "cegłą" do np Chorwacji lub jeszcze dalej , ja przynajmniej wolę polecieć w 2-3h i na miejscu coś wypożyczyć
  21. A próbowałeś zaprogramować piloty od nowa? Może się po prostu rozprogramowało wszystko? Wysłane z mojego RMX3393 przy użyciu Tapatalka
  22. 1.2 PureTech to nieudana konstrukcja, ale ostrożnie można zaryzykować wolnossącą odmianę (75-83 KM) która ma wtrysk pośredni, więc benzyna w znacznie mniejszym stopniu przedostaje się do oleju (a to właśnie benzyna w oleju, nawet w niewielkiej ilości, ma najbardziej destrukcyjny wpływ na ten nieszczęsny pasek). Yaris owszem, ale trzeba koniecznie zakonserwować podwozie, bo inaczej nie będzie to samochód na lata.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.