Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Zależy co to ma być za podróż. Jeśli planujesz bić rekordy przejazdu to może to być pomocne urządzenie, pod warunkiem, że jedno z kilku. Jeśli ma to być wyjazd związany z relaksem to proponuję jechać jak cywilizowany człowiek i nie zaprzątać sobie głowy tym czy złapią i ile dowalą.
  3. Dzisiaj
  4. rwIcIk

    Moskitiery

    Na wsi miałem moskitiery, rolety. Teraz muszę w mieście pozakładać. Mam mnóstwo drzwi balkonowych, mało okien. Zastanawiam się nad przesuwanymi, plisowanymi moskitierami ... ma to ktoś? W oknach wstawię stałe. Do tego pewnie dojdą rolety od południa.
  5. o kurcze, chętnie podjadę zobaczyć jak postawisz;)
  6. Ja na ROD 500 metrów kupilem boscha tnie ładnie.
  7. Już nie bo za dużo jest pomiarów średniej prędkości.
  8. A co ja jestem? Kryminalne Zagadki Las Vegas?! A wiesz, że filtry paliwa wody nie puszczają? Więc nawet jak Ci sie w zbiorniku zbierze, to nie szkodzi? To jaka jest w końcu Twoja wersja? Zbierają się te paprochy z powierza czy nie. Bo raz mówisz tak, a raz inaczej
  9. Pomijajac kwestie legalnosci wybierajac sie w podroz po Europie czy ma sens? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Nie odpowiem Ci skąd, ale były. Może dolewki pochodziły z jakiś pił/kosiarek lub innych wynalazków bo chrześniak teścia teraz mu też jakąś dziwną ropę do diesla przynosi
  11. To weź wytłumacz skąd farfocle w baku teścia @Camel skoro paliwa tam za dużo nie było, bo to że w pustym baku się para wodna wykrapla na ściankach to chyba nie jest opowieść z mchu i paproci . Chyba że benzynę z kanistra uzupełniał jak się kończyła. Na kursie mi tłumaczyli by z powodu wykraplania wody z powietrza przy niskich temperaturach, trzymać wysoki poziom w baku - zwłaszcza przy niedużych przebiegach Wymieniałem pompę w 10 letniej benzynie, i tam po dnie ani na wierzchu nic nie pływało - niestety poprzedni właściciel jeździł podobnie jak teść autora wątku, dużo LPG, mało noPb.
  12. Jak nie ma wyjścia to ja nie widzę problemu z pocięciem, ale to nie mój cyrk nie moje małpy
  13. grogi

    Ozonowanie auta

    W porównaniu do ozonu? Nie. W porównaniu do wody? Tak. H2O2 zabija w taki sam sposób - sprzyja utlenianiu. Jednak jest zdecydowanie mniej od ozonu w tym skuteczna.
  14. A woda utleniona nie jest czasem bakteriobójcza...
  15. zinger

    Moskitiery

    Możesz pokazać jak to wygląda? Właśnie szukam czegoś na podwójne drzwi balkonowe.
  16. Byłeś na przegladzie po 60kkm? U mnie niedługo stuknie 60 właśnie.
  17. Te tanie jeżdżą w obszarze wyznaczonym pętlą. Ja mam co większe rabaty i drzewa okrążone przewodem, a rzeczy pozostawione na trawniku po prostu są przeszkodą i robot się od nich się odbija. Niewiem czy trawnik trzeba jakoś specjalnie przygotować pod robota - moim zdaniem robót sprawdzi się na większości trawników, fakt że z kopcami może być kłopot, ja akurat mam siatkę na krety więc nie mam tego problemu. Generalnie zasada jest taka że im więcej udziwnień w ogrodzie tym trzeba robota kupić na większy obszar niż deklaruje producent. Jeżeli chciałbyś robota bez kabli to też się da, ale to już trzeba od 10 tysi w górę wydać [emoji6] Wysłane z mojego motorola edge 30 neo przy użyciu Tapatalka
  18. No to to by było na tyle w kwestii wsparcia szumnie opisywanego. :-// Ponieważ wymieniany przeze mnie pasek za moją kasę w styczniu był robiony w aucie 8 letnim (czyli po czasie obowiązywania przedłużonej gwarancji w biuletynie nr 3 tak go nazwijmy) to jak teraz wszedł biuletyn nr 4 z ochroną na auta do 10 lat to " przykro nam bardzo" ale nie zwracamy kasy trzeba było cierpliwie poczekać półtora roku i nie używać auta aż pod naciskiem opinie publicznej UOKiKu i DT zmienilibyśmy wytyczne najlepsze że koles w Kuleju potwierdza "tak warunki się zmienily- ale ponieważ zapłacił Pan fakturę to nie ma jak Panu pomoc bo nie zwracamy kasy" Tyle w kwestii paska. :-// Zmóżdżzaja się jeszcze czy przysługuje mi wymiana silnika w związku z nadmiernym poborem oleju bo też przy okazji wydłużyli czasokresu tolerancji z +/-1000km i 1 mca na +/-3000km i 3 m-ce co było podstawa odmowy partycypacji w pierwszej wersji roszczenia
  19. Do Reno Laguna IIFL 2.0t bo o takim mowimy niedostepne
  20. Zapomniałeś o punkcie zero - kupujesz słupek za 150 zł żeby go pociąć
  21. Fili_P

    Moskitiery

    Mam na stałe zamontowane w kilkunastu oknach. W tym dachowych i ogrodzie zimowym zrobionym na tarasie. W kombinacji z roletami wew, markizami czy roletami zewnętrznymi oraz klima i ogrzewaniem masz pełny wybór w zależności od pory roku nasłonecznienia co do klimatu w chałupie Tylko jedna mam otwierana drzwi balkonowe i przesuwane drugie drzwi. Ale! ja nie mam reku więc reguluje sobie klimat w chałupie j.w. Z perspektywy czasu uważam że dobrze zrobiłem robiąc moskitiery ruchome tylko na drzwiach... No i na oknach dachowych- ale tu nie ma w zasadzie innej opcji
  22. Masz rację. 25 letnich jeszcze nie ma. Widziałeś kiedyś ile Ferrari się spaliło?
  23. Jednak po przemyśleniu kupiłem 2000W. Za tydzień zdam relację jak się sprawuje, wprawdzie trawa jeszcze się nie zagęściła.
  24. Dzięki, nie wiem czy napęd mi potrzebny ale jest też 1800W bez napędu za 699. Chyba taką kupię.
  25. jak nie masz uprzedzen do parskside'a to od poniedzialku w lidlu bedzie 2000W z napedem, za 800zl
  26. Jeszcze .... p.s. Właśnie przeczytałem ten wątek - każde inne auto by się wyklepało, wymieniło to i owo, nawet cały przód i silnik .... a tu dobry przykład na to, że prawie nic się nie popsuło ... bo nie ma co naprawiać Wysłane z mojego CPH2145 przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.