Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 25.07.2019 uwzględniając wszystkie miejsca

  1. Sandero Laureate kosztuje w okolicach 37 tys., dzienne led niezależnie od wersji. Jakby się nie starać po prostu nie ma konkurencji. Klasa to może być Bmw, Audi, Mercedes, Volvo, Lex itp. ale na Boga - nie Clio czy Polo żeby jakieś pieniądze do tego dokładać. Takie auta służą do przewozu z pkt a do b raczej na krótkich dystansach. To nie klasyki, nie limuzyny czy sportowe auta ani żadne obiekty westchnień:-)
  2. W jakim sensie? Spali mniej paliwa o 0.000000001 litra?
  3. Tak z ciekawosci-jakie znaczenie ma rodzaj zrodla swiatla w dziennych? U mnie w jednym aucie sa zarowki.w drugim LEDy-kompletnie nie widze roznicy Rozumiem swiatla glowne ale dzienne? To kojarzy mi sie z LEDowym tuningiem auta polegajacym na zalozeniu tych swiatel do podswietlenia tablicy rejestracyjnej
  4. Sandero Laureate, czujniki przód i tył, silnik 1.0, kolor biały - 36 500 zł. Jeżdżę od stycznia.
  5. Zaraz - nie idźmy w gdybologię... Mówimy o najtańszym aucie na rynku a to się z fajnymi alusami i wybitnie niskoprofilowymi oponami nie składa.
  6. Nie no - moja matka też prowadzi. Pewnie z 3-4 razy na kwartał, a w roku to pewnie ze 200 km.
  7. Nie tylko. Jak masz ciasny parking to przy parkowaniu też czasem obniżam żeby nie zarysować komuś auta. Po latach jazdy z ręcznie ustawianymi lusterkami uważam że elektrycznie regulowane i podgrzewane się bardzo przydają. Ale oczywiście da się bez tego żyć.
  8. Dla mnie żadne. I właściwie to zdecydowanie wolałbym żarówki ze względu na potencjalne koszty w razie padnięcia LEDów.
  9. Po co im elektryczne lusterka, skoro ustawia je pewnie raz po zakupie i tyle? Ja rok temu dla ojca emeryta znalazłem 5 letnia Thalie za 12.5kPLN z przebiegiem 100kkm. tez się przesidal z klasy D bo zwyczajnie była dla niego za duza... Ojciec spokojnie moglby isc do salonu i kupic nowego Golfa, ale zwyczajnie nie jest mu to do niczego potrzebne. Tez wstępnie chciał kupic Sandero, ale trafila się Thalia wiec "zaoszczedzil" ponad 25kPLN JEzdzi i jest zadowolony. Klime ma, radio ma i tyle.
  10. No tak - ale to o czym mówisz to subiektywne odczucia - sam mówisz, że nie oceniasz na podstawie danych tylko podajesz wrażenia.
  11. A propos Daewoo, kiedyś były obiektem drwin, a do dziś jeździ jeszcze wiele Lanosów, spotkać Tico też nie problem, Espero czy Nexie też widuję. Co więcej, w kategorii auta za grosze, Lanos ma dość dobre opinie.
  12. 2 lata temu kupilismy dla zony 5 letniego Fiata 500 z przebiegiem 90kkm Do dzisiaj 2 razy trzeba bylo odwiedzic elektryka bo wywalalo bledy poduszek, urwala sie tez klamka od drzwi a ostatanio przetarly przewody w przelotce miedzy klapa a nadwoziem Tlumik tez jest do wymiany bo blacha odlazi platami... Kupujac nowe aute, raczej na pewno nie byloby takich atrakcji
  13. Tak myśląc to kupiłbym jakąkolwiek używkę 6 letnią klasy b od innego dziadka za 20-25 kzl, a nie nową daczę, a resztę kasy wydał na "życie w pełni". Ludzie tu pieprzą, że eee auto 6 lat to trzeba opony, hamulce, rozrząd no tak często trzeba, ale to jakieś max. 3000 zł i spokój na kolejne 5 lat przy takich przebiegach kupując używkę z przebiegiem do 100 kkm, a z takimi założeniami to żaden problem kupić fajną używkę. Imho jak ktoś na starość chce wydać kupę kasy na nowy samochód, a jeździ poniżej 10kkm rocznie to już chyba tylko po to, żeby mieć radość z nówki i coś tajnego, albo żeby somsiadowi gul skoczył. Ja radości z kupna nowej Dacii, która jest technologicznie 5-10 lat starym renuarem imho nie widzę, co innego z rozsądku z innymi założeniami, ale w tym przypadku uważam, że to głupi pomysł. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
  14. Sandero jak @Alanka
  15. Logan, Sandero ale żadne Stepway, wersja Open z klimą z silnikiem 1.0 sce - ok 35 tys. nowe auto i dobrych parę lat pojeździ, wsiada i wysiada się bardzo dobrze. Miejsca dla 2 osób wystarczy, trochę wibruję na wolnych ale naprawdę nic irytującego, jedzie dobrze, pali mało. Dynamika do 100 km/h jak się ogarnie bdb. Czego chcieć więcej:-) jakby co polecam
  16. O właśnie. Sandero Stepway + 0.9Tce to ok. 45kPLN. Super opcja IMO.
  17. O nie, nie, nie, za dużo się tego robi.
  18. @Joki był już tutaj?
  19. Nie wiem czy zauważyłeś ale właśnie poszukujemy w tym wątku małego auta dla 2 osób. Gdyby szukali dużego to już taki mają. Poza tym auto, które dla małolata „nie jedzie” dla emeryta (ojciec ma 72 lata) jest aż nadto wystarczające. Skoro może się rozpędzić do 150 km/h to na miasto też wystarczy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Przybyła 118i (poprzednia 120i została sprzedana) po pierwszej jeżdzie ( dłuzszej)
  21. Ja tam widziałem 2 letnie polo, a ceny używek nie są betonowe... Wolę 3-4 letnie polo z przebiegiem do 60 kkm niz nowe Sandero w tej samej cenie. Mam w posiadaniu 3,5 roku Clio III, jeździłem Loganem 2015 0.9 tce, Scenic II 1.6, Laguna III dCi, Megane III tce, Clio IV tce, wszystkie polski salon i wiem jedno Renault/Dacia to podsamochody porównując nawet do Opla. Jest Renault/Dacia/Fiat długo długo nic, a później Opel i reszta. Nie znam Citroena i peugeota więc ich nie ma w moim rankingu. Fiata, Renault i Dacii nie polecę w życiu to motoryzacja kategorii indyjskiej jak Bollywood i mówię to z perspektywy użytkownika. Nie chodzi absolutnie o awaryjność bynajmniej, a o całkowite odczucia z obcowania z samochodem. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.