Jump to content

rwIcIk

administrator
 • Posts

  71655
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Everything posted by rwIcIk

 1. Standardowo, to membrana + blachodachówka Jeśli więźba odpowiednio mocna, to można coś cięższego.
 2. Potrzebuję kupić na prezent dla córki Na placu boju zostały https://allegro.pl/oferta/wiertarko-wkretarka-sieciowa-300w-dedra-ded7974-11005904401 https://allegro.pl/oferta/makita-df0300-wiertarko-wkretarka-sieciowa-320w-8789315526 co wybrać? a może inna?
 3. Na rolce nawijającej było sprzęgło i gdy taśma ciężko chodziła w kasecie, nie dawała rady nawijać, tego co schodziło z rolki ciągnącej taśmę.
 4. Brytyjska zieleń wyścigowa
 5. Nie mam AWD Za to dwa sprzęgła do skrzyni 7dct
 6. Przy 4x4 trzeba uważać na średnicę opon i odpowiednią ich rotację.
 7. Takich "normalnych" samochodów już nie ma
 8. Pewnie tak. U mnie tylko zbiornik, bo pompa była wpuszczona do studni - głęboko 28 m. Przy płytszej może być pompa na powierzchni. I tylko 2 kręgi, więc 100 cm, ale nie zamarzało. Dodatkowo ociepliłem studnię styropianem po obwodzie i dekiel studni od spodu.
 9. No to pytaj lokalnych speców od wiercenia studni. Gdzie będziesz wiercił? Gdzieś na podwórku?. U mnie była rura, w niej pompa, nad tym kręgi wkopane w ziemię i w nich zbiornik i wyłącznik ciśnieniowy do pomy. Wszystko obok domu. Obecnie jestem już podłączony do wodociągu.
 10. Nie ma wodociągu w pobliżu? Szopa ogrzewana? Pytaj lokalsów - co w danym terenie się sprawdza.
 11. rwIcIk

  F1 sezon 2023

  Taki sport - liczą się duże pieniądze. Więc i kierowca musi wnosić wkład do zespołu.
 12. rwIcIk

  F1 sezon 2023

  Większość to jednak kierowcy, których rodzice poświęcili się by ich wykształcić na dobrych kierowców. Pieniądze to nie wszystko.
 13. rwIcIk

  F1 sezon 2023

  Rodzina Leclerc to akurat do bogatych nie należała. Sainz - wiadomo kim był ojciec. Nie dziwne, że syn też jeździ. Zasoby finansowe rodziców nie zawsze pomagają. Natomiast talent trzeba wspomagać jeżdżąc od małego - patrz Kubica.
 14. Ciekawe doświadczenie
 15. Byle nie za dużo. U siebie nawierciłem dziur jak głupi, bo straszyli, że będzie gnój z wełny. A okazało się, że w wietrzne dni dmucha mi pod płytami k-g i spod listew przypodłogowych Szparę pomiędzy k-g a podłogą uszczelniłem u dołu za listwami silikonem.
 16. Dlatego to nie jest takie proste
 17. Kiedyś u rodziców pojawiła się wilgoć w rogach j góry pomieszczeń. Wybili dziury na strych do przestrzeni pomiędzy ścianami i problem rozwiązał się. Ściany 3 warstwowe z przestrzenią powietrzna pomiędzy. W omawianym przypadku też pewnie wystarczyłoby dac otwory wentylacyjne do góry, na zewnątrz, na strych.
 18. U mnie poddasze jest obite deskami. Pod to poszło 15 lub 30 cm wełny. Pod wełnę folia paroizolacyjną. I na to płyty karton gips. Na wełna zapewniłem wentylację. Jest odpowiednia mata na deskach i otwory wentylacyjne nad murłatą. Co do ścian, to ryzyko byłoby gdyby dać wełnę bez wentylacji.
 19. Na obrazku ładnie widać przewagę. https://tvn24.pl/biznes/moto/najlepiej-sprzedajace-sie-auta-w-polsce-w-2022-roku-toyota-skoda-kia-komentarz-wojciecha-drzewieckiego-instytut-badan-rynku-motoryzacyjnegosamar-6629917
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.