Skocz do zawartości

Powrót do przeszłości, czyli co można spotkać na drodze


Rekomendowane odpowiedzi

> Ustrzelone tydzień temu w Zelowie, woj. łódzkie

> TaxiMaluszek

ktos sobie dla jaj zalozyl..wg przepisow nie spelnia wymogow... palacz.gif

> I Wołga, która chwilę wcześniej taszczyła za sobą przyczepkę pełną "otoczaków" na skalniak

piekna ta bestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piękny STek

> Katowice okolice "Ziętka"

Znam maluszka z rezerwy126 i był w zeszłym roku na misterze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cały jest piękny trzeba przyznać

> Ciekawe który rocznik. Fajnie jakby miał uszczelki z klinem i klapę babino

85/86... Szkoda jakby miał wyposażenie niezgodne z rocznikiem... Klapę przestali montować 10 lat wcześniej, a kliny 8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zdjęcia robione kalkulatorem, ale nie miałem nic innego ze sobą.

dziś, 02.07.2011r.

Jadąc w stronę Rzeszowa, w miejscowości Lubzina na krajowej4 zobaczyłem to;

784fd6ef294193e3med.jpg

Myślę sobie, ooo Syrena, widać, że używana na codzień. W zasadzie nic szczególnego...ale na szczęście się myliłem...

7c9459ca3df69b1fmed.jpg

autko na krakowskich tablicach, widać że normalnie używane. uprzedzając pytania, nie wiem czy do sprzedania, nie wiem skąd właściciel, spieszyło mi się i nie miałęm czasu za nim pojechać i pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Wczoraj (12.07.2011) w Warszawie pod Airport Hotel Okęcie

> Ustrzelony taki Ogórek

Ok. miesiąca temu jak szedłem na fontannę to jechał Wisłostradą z jakąś ekipą w garniakach - pewnie goście weselni devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała porcja ode mnie - foto z warszawskiej Ochoty sprzed kilku tygodni.

1. żółtek - widuję go podczas każdego pobytu w stolicy, zdaje się jest na chodzie i w ciągłej eksploatacji:

285177664-zolty1.jpg

285177664-zolty2.jpg

2. słynny kolor zomo zlosnik.gif, parkuje kilka metrów dalej niż żółtek - podobnie chyba na chodzie i użytkowany

285177664-zomo1.jpg

285177664-zomo2.jpg

3. a tu ciekawostka - pamiętam jak byłem dzieckiem czy też nastolatkiem (koniec lat 80 i początek 90) to widziałem jak właściciel składał tego garba od podstaw. Nie wiem, czy po kapitalnym remoncie czy po prostu z części. Pamiętam, że robił niesamowite wtedy wrażenie - nowy Gabrus, w pięknym błyszczącym czerwonym kolorze.

A teraz....wygląda niespecjalnie i raczej już nie jeździ...

285177664-garbi.jpg

4. i kolejna ciekawostka - Toyota MR2, może nie jest to auto PRLu, ale pamiętam ją od zawsze odkąd mieszkałem na Ochocie w stolicy - czyli od wczesnych lat 80. Nie wiem, który to rocznik, ale wcale bym się nie zdziwił, gdyby ktoś posiadał ją od nowości i jest to początek produkcji (1984?). Kiedyś, jak ja miałem lat naście często prowadziła to auto młoda blondyna, która nawet nieźle ogarniała furę - potrafiła z Białobrzeskiej w Radomską wchodzić bokiem ok.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

285177664-mr2a.jpg

285177664-mr2b.jpg

post-6413-1435251357016_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapidka złapana kilka dni temu na pl.Bankowym

dsc0384r.jpg

dsc0385k.jpg

dsc0386al.jpg

Tak na pierwszy rzut oka autko wygląda na całkiem fajny stan hmm.gif Zawsze mi się takie Skodzianki podobały 893goodvibes.gif Już nie wspominając o 110R czy RS serduszka.gif pewnie mi został sentyment, bo tata miał 100S, a ja strasznie ją lubiłem 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to co pokazales to wcale nie jest wersja CE jak ktos sobie nakleil tylko zwykle 1.5, wersja C

> charakteryzuje sie brakiem listew i wycieraczki tylnej i ma inne zderzaki

to jest wersja CE , tylko że "wzbogacona" w elementy wersji zwykłej. Wzbogacanie C I CE w latach 80 i na początku 90 było popularne, osobiście do swojego C montowałem zderzaki od zwykłego i światła przeciwmgielne zlosnik.gifzlosnik.gif ( instalacja była przystosowana pamietam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.